⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saba_ar70

عضو جدید
بچه هاااا پرا خبری ازتون نیستتتت؟؟؟
دارین درس میخونین؟؟:whistle::w10:
نسرین کجاییییییی؟؟؟
چرا هیچکس به روی خودش نمیاره وقت تموم شده؟؟؟؟:D:w05::w20::D
من که همچنان عقبم:w09:

nasrin_arch

عضو جدید
بچه هاااا پرا خبری ازتون نیستتتت؟؟؟
دارین درس میخونین؟؟:whistle::w10:
نسرین کجاییییییی؟؟؟
چرا هیچکس به روی خودش نمیاره وقت تموم شده؟؟؟؟:D:w05::w20:
من که همچنان عقبم:w09:

سلام عزیزم خوبی؟
خسته نباشی
من در خدمتت هستم . اینجام . البته این چند روز کمتر اومدم چون طبق برنامم قرار بود یه کم بیشتر بخونم
اره زمان مطالعه برنامه 4 تموم شده
هر اشکالی داری بپرس صبا جان
تموم نکردنتم موردی نداره . خوب بخون
موفق باشی دوست خوبم

moshaversoruch

عضو جدید
با سلام
دوستان هر سوالی که در زمینه مطالعه، منابع و نحوه مطالعه دارید بپرسید تا به شما پاسخ دهیم. وظیفه ما کمک به موفقیت شماست

ati88

عضو جدید

با سلام
دوستان هر سوالی که در زمینه مطالعه، منابع و نحوه مطالعه دارید بپرسید تا به شما پاسخ دهیم. وظیفه ما کمک به موفقیت شماست
سلام
من امسال می خوام واقعا بخونم برای کنکور
اما مساله ام کارم هست که هم خیلی زمان بر هست و هم به نوعیه که مشغله فکری ایجاد می کنه
واقعا نمی دونم چطور برنامه ریزی بکنم برای خوندن

moshaversoruch

عضو جدید
سلام
من امسال می خوام واقعا بخونم برای کنکور
اما مساله ام کارم هست که هم خیلی زمان بر هست و هم به نوعیه که مشغله فکری ایجاد می کنه
واقعا نمی دونم چطور برنامه ریزی بکنم برای خوندن

با سلام
زمان حدودیتون برای مطالعه چقدر هستش؟ سطح زبانتون؟ آیا تا کنون در کنکور ارشد معماری شرکت کرده اید؟

ati88

عضو جدید

با سلام
زمان حدودیتون برای مطالعه چقدر هستش؟ سطح زبانتون؟ آیا تا کنون در کنکور ارشد معماری شرکت کرده اید؟
زبانم خوبه
قبلا کنکور آزاد شرکت کردم و قبول شدم اما نرفتم،با فقط دو هفته خوندن
اسکیس رو هم 57 زدم
کارم به نوعی هست که اصلا نمی تونم متقن مشخص بکنم که چه قدر زمان می تونم بذارم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبانم خوبه
اسکیس رو هم 57 زدم
سلام.خوش اومدین:gol::gol:
اگه فعلا نخوایم وارد جزئیات بشیم و از طرفی بخوایم منطقی باشیم می تونیم اینکار و بکنیم که شما هر روز به فرض فقط سه ساعت برای کنکور بخونین.میدونین تا بهمن چن ساعت میشه؟!.......یکی از دوستام که مثه شما سر کار میرفتن، وقتی میرسیدن خونه فقط از ساعت 9 شب تا 12 می تونست درس بخونه، ولی نه نا امید نشد و تا چن روز قبل کنکور طبق برنامش پیش رفت.ینی تایم کم ولی منظم. دانشگاه تربیت مدرس قبول شد!........کلی منبع برای کنکور معماری هست که شما میتونین برای هر درس یه دونه منبع انتخاب کنین ولی چندین بار بخونینش. به نظرم شما با یه برنامه ریزی منظم میتونی کنکور قبول شی. حالام فکراتون رو بکنین و یکم به ما اطلاعات دقیق بدین تا با کمک دوستان بهتر راهنماییتون کنیم.....موفق باشین;)

ati88

عضو جدید

سلام.خوش اومدین:gol::gol:
اگه فعلا نخوایم وارد جزئیات بشیم و از طرفی بخوایم منطقی باشیم می تونیم اینکار و بکنیم که شما هر روز به فرض فقط سه ساعت برای کنکور بخونین.میدونین تا بهمن چن ساعت میشه؟!.......یکی از دوستام که مثه شما سر کار میرفتن، وقتی میرسیدن خونه فقط از ساعت 9 شب تا 12 می تونست درس بخونه، ولی نه نا امید نشد و تا چن روز قبل کنکور طبق برنامش پیش رفت.ینی تایم کم ولی منظم. دانشگاه تربیت مدرس قبول شد!........کلی منبع برای کنکور معماری هست که شما میتونین برای هر درس یه دونه منبع انتخاب کنین ولی چندین بار بخونینش. به نظرم شما با یه برنامه ریزی منظم میتونی کنکور قبول شی. حالام فکراتون رو بکنین و یکم به ما اطلاعات دقیق بدین تا با کمک دوستان بهتر راهنماییتون کنیم.....موفق باشین;)
مرسی از راهنماییت عزیز
البته من شرایطم یه کم متفاوته با دوست شما
ممکنه مثلا یه هفته یا بیشتر هیچ کاری نداشته باشم و بتونم بخونم
و یا یهو یک ماه دائم اون قدر کارم زیاده که مجبورم 24 ساعته کار کنم
و کارم هم یه جوریه که خیلی نیاز به تفکر داره و مشغولیت ذهنی ایجاد می کنه
یعنی در زمان هایی هم که سر کار نیستم ذهنم پی کاره :rolleyes:
همین نامنظم بودن شرایط کاریم یه کم باعث شده که سردرگم بشم

moshaversoruch

عضو جدید
زبانم خوبه
اسکیس رو هم 57 زدم

من توصیه ام به شما این هستش که زبان رو تقویت کنید. چون چیزی هستش که بیشترین تاثیر رو در نتیجه شما داره.برای سرمایه گذاری در زبان هم، وقتتون رو بیشتر به زبان تخصصی و درک مطلب اختصاص بدین بیشتر به نفعتون هست. بعد از اون به لغت و گرامر بپردازید. و این که در همون زمان اندکی که دارید دروس فنی مخصوصا عناصر و ایستایی رو بخونید چون تعداد زیادی از سوالات رو شامل میشه.. بقیه دروس رو هم موکول کنید به وقتی که زمانتون آزاد تر شد. در ضمن بهترین چیز برای شما این هستش که منابع درستی رو انتخاب کنید و اون منابع رو خوب و کامل مسلط بشید. با این که مطالعه منابع بیشتر به نفع داوطلب هستش. اما برای شما با توجه به زمان و شرایط خاصتون تسلط روی یک منبع براتون نتیجه بهتری خواهد داشت. اصلا هم نگران چیزی نباشید. اگر بخواهید و درست مطالعه کنید قطعا و حتما می تونید به چیزی که دوست دارید و می خواهید دست پیدا کنید. اگر هم منابعی رو می خواهید که بتونه بهتون کمک کنه، بگید که خدمتتون عرض کنم برای هر درس چه چیزی رو بخونید. در نهایت توصیه من به شما استفاده از زمان های مرده هستش.

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. مرسی شما هم همین طور.

اینجا جایی هستش که بچه ها میان و سوال میپرسن. و افرادی بودن که چون مشاوره اشتباهی گرفتن کلا مسیر رو اشتباه رفتن. وظیفه و رسالت ما به عنوان مشاور نشون دادن راه درست هستش. اگر توجه کنید دوستان دیگری هم اینجا هستن که با نام موسسه دارن کار می کنن. به هر حال گروه ما در اینجا وظیفش پاسخگویی هستش به جهت کمک به روند درسی بچه ها.

از نظر ما تمامی کسانی که دارن تدریس میکنن و زحمت می کشن محترم هستن و ما به همه احترام میگذاریم و بی احترامی به اساتید از نظر ما کار نادرستی هستش و توجیهی نداره. اگه هم به استادی توهین شده از جانب ما نبوده و اصلا این نام کاربری ایجاد شد که نام کاربری رسمی ما باشه و کسی نتونه بی احترامی یا رفتارهای غیر اخلاقی و نادرست دیگران مثل توهین کردن رو به ما نسبت بده. هر چیزی که از جانب هر اکانت دیگری ذکر بشه به ما هیچ گونه ارتباطی نداره.

واقعا سوال ما هم همینه که گناه این بچه ها چیه؟؟؟؟ دلیل دیگه ایجاد این اکانت هم همین موضوع بود.

سوالات دکترا رو فعلا برنامه خاصی براش نداریم.

با تشکر از دقت نظر شما
باسلام میشه منابع کلی را بگید من زبانم ضعیفه پارسال کنکور شرکت کردم مجاز نشدم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییت عزیز
البته من شرایطم یه کم متفاوته با دوست شما
ممکنه مثلا یه هفته یا بیشتر هیچ کاری نداشته باشم و بتونم بخونم
و یا یهو یک ماه دائم اون قدر کارم زیاده که مجبورم 24 ساعته کار کنم
و کارم هم یه جوریه که خیلی نیاز به تفکر داره و مشغولیت ذهنی ایجاد می کنه
یعنی در زمان هایی هم که سر کار نیستم ذهنم پی کاره :rolleyes:
همین نامنظم بودن شرایط کاریم یه کم باعث شده که سردرگم بشم
فدات شم.وظیفمه:redface:..............
میدونم شرایط شما با دوست من فرق می کنه،من متوجه منظورتون هستم. میدونم وقتی میگین ذهنم درگیر موضوعه ینی چی. میدونین تو کل این سالا که برای کنکورای مختلف خوندم به چه نتیجه ای رسیدم؟ اینکه از وقتتون نهایت استفاده رو ببرین.نه اینکه خودکشی کنین. ینی اگه به فرض شما تو کل روز فقط یه ساعت (فقط و فقط یه ساعت!!!) وقت داشته باشین برای کنکور بخونین، تا یه روز قبل کنکور به این تعهد روزی یه ساعت پایبند باشین:).......اینطوری خدا یه جوری مزد زحماتتون رو میده که خودتون انگشت به دهن میمونین.:redface:

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
خوبین بچه ها؟
برنامه 4 رو کی مطالعه کرده؟
سوال؟
اشکال؟
بحث؟
نظر؟
نیییییییسسسسسست؟
برنامه بعدی رو این هفته میزارم

saba_ar70

عضو جدید
سلام
خوبین بچه ها؟
سوال؟
اشکال؟
بحث؟
نظر؟
نیییییییسسسسسست؟

من سوال دارمممم
ولي اصلا انقد تخصصيه رو نميشه بپرسم:D
توي كتاب ايستايي به بيان ساده واسه تجزيه نيروها انواع و اقسام مدلارو بررسي كرده متعامد غيرمتعامد دو بعدي سه بعدي فضايي زميني..... ميخوام ببينم واسه تجزيه بردار انقد مفصل واقعا لازمه؟؟ چون تو برنامه فقط متعامد دوبعدي مدنظر بود پرسيدم

nasrin_arch

عضو جدید
من سوال دارمممم
ولي اصلا انقد تخصصيه رو نميشه بپرسم:D
توي كتاب ايستايي به بيان ساده واسه تجزيه نيروها انواع و اقسام مدلارو بررسي كرده متعامد غيرمتعامد دو بعدي سه بعدي فضايي زميني..... ميخوام ببينم واسه تجزيه بردار انقد مفصل واقعا لازمه؟؟ چون تو برنامه فقط متعامد دوبعدي مدنظر بود پرسيدم

سلام صبا جان
فقط کافیه بدونی یک نیروی غیر متعامد چطور روی محورهای متعامد ( x و y ) تجزیه میشه . والسلام
من توی برنامه ها از بردن اسم این کتاب منظورم این بود سوالات سالهای قبل موارد مربوط به برنامه رو تمرین کنیم . نه اینکه بشینیم کل کتابرو بخونیم
این کتاب مطالب اضافی برای کنکور ما زیاد داره .
موفق باشی

a.n.z

عضو جدید
سلام
خوبین بچه ها؟
سوال؟
اشکال؟
بحث؟
نظر؟
نیییییییسسسسسست؟
سلام من تازه تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم ، برای همین میشه یه کم راهنماییم کنین و بگین این برنامه 4 چی هست؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام من تازه تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم ، برای همین میشه یه کم راهنماییم کنین و بگین این برنامه 4 چی هست؟

سلام
خوش اومدی دوست عزیز
این برنامه رو بر اساس تجربیات سال گذشته خودم برای ایستایی تنظیم میکنم
بیشتر هدفم جمع بندی مطالب کتابی به صورت فاز به فاز هست . دسته بندی مطالب برای این همه مطلب و کتابی که اقای دکتر گلابچی دارن لازم هست . و اینکه راه اصلی رو پیدا کنیم

a.n.z

عضو جدید
سلام
خوش اومدی دوست عزیز
این برنامه رو بر اساس تجربیات سال گذشته خودم برای ایستایی تنظیم میکنم
بیشتر هدفم جمع بندی مطالب کتابی به صورت فاز به فاز هست . دسته بندی مطالب برای این همه مطلب و کتابی که اقای دکتر گلابچی دارن لازم هست . و اینکه راه اصلی رو پیدا کنیم
خیلی ممنون:smile:

severin

عضو جدید
سلام خدمت همه ی مسئولین سایت و همه ی دوستان
سوالی که داشتم در رابطه با رشته ی معماری هستش ، من امسال امتحان کنکور ارشد معماری دارم و با مشکلات متعددی مواجه شدم از جمله منابع ، که هر سایت معتبری یک سری منابع میگه و روش خاص خودش داره ، از دوستانی که توانایی کمک به من دارن و تجربه لازم دارن خواهشی داشتم که اطلاعات و تجربیاتشون در اختیار من بگذارند.
(با توجه به اینکه پایه ی من ضعیف هستش هم از لحاظ مقدار مطالعه و هم از لحاظ درسی)
<<بسیار برام اهمیت داره ارشد دانشگاه خوبی قبول بشم ، چراکه ضعف من فقط به این دلیل هستش که در دانشگاه خوبی تا به این مقطع قبول نشدم>>
با تشکر فراوان از همه ی دوستان

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه ی مسئولین سایت و همه ی دوستان
سوالی که داشتم در رابطه با رشته ی معماری هستش ، من امسال امتحان کنکور ارشد معماری دارم و با مشکلات متعددی مواجه شدم از جمله منابع ، که هر سایت معتبری یک سری منابع میگه و روش خاص خودش داره ، از دوستانی که توانایی کمک به من دارن و تجربه لازم دارن خواهشی داشتم که اطلاعات و تجربیاتشون در اختیار من بگذارند.
(با توجه به اینکه پایه ی من ضعیف هستش هم از لحاظ مقدار مطالعه و هم از لحاظ درسی)
<<بسیار برام اهمیت داره ارشد دانشگاه خوبی قبول بشم ، چراکه ضعف من فقط به این دلیل هستش که در دانشگاه خوبی تا به این مقطع قبول نشدم>>
با تشکر فراوان از همه ی دوستان
سلام.ارشد و زیاد پیچیدش نکنین.اگه سر انتخاب منبع گیج میشین میتونین یه کاری بکنین تا ذهنتون یکم از آشفتگی در بیاد........فهرست منابع موسسات برتر رو تهیه کنین و از منابع اشتراک بگیرین!!!اینطوری مثلا متوجه میشین که سبک شناسی مرحوم پیرنیا تو منابع پیشنهادی همه موسسات هست.در ضمن جناب مهندس ایرانشاهی به صورت حرفه ای یه لیست بندی انجام دادن که اتفاقا بر اساس سطح علمی دانشجو طراحی شده، چرا یه نگاهی بهش نمیندازین؟.....متاسفانه من لینکشو ندارم....موفق باشین;)

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ارشد و زیاد پیچیدش نکنین.اگه سر انتخاب منبع گیج میشین میتونین یه کاری بکنین تا ذهنتون یکم از آشفتگی در بیاد........فهرست منابع موسسات برتر رو تهیه کنین و از منابع اشتراک بگیرین!!!اینطوری مثلا متوجه میشین که سبک شناسی مرحوم پیرنیا تو منابع پیشنهادی همه موسسات هست.در ضمن جناب مهندس ایرانشاهی به صورت حرفه ای یه لیست بندی انجام دادن که اتفاقا بر اساس سطح علمی دانشجو طراحی شده، چرا یه نگاهی بهش نمیندازین؟.....متاسفانه من لینکشو ندارم....موفق باشین;)

مشاهده پیوست 95m.arshad.pdf

pari.arch

عضو جدید
سلام به دوستان معمار عزیز
منم میخوام برای کنکور شروع کنم.....میشه بگید از چه منابعی شروع کردین؟

sunday

عضو جدید
سلام دوستان.
منم میخوام شروع کنم.
نسرین عزیز میشه بقیه قسمت های برنامه تون رو اینجا بزارین من هم دوست دارم با شما پیش برم.
به نظرتون میتونم خودمو برسونم؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام دوستان.
منم میخوام شروع کنم.
نسرین عزیز میشه بقیه قسمت های برنامه تون رو اینجا بزارین من هم دوست دارم با شما پیش برم.
به نظرتون میتونم خودمو برسونم؟

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
قسمت های قبلی در پروفایل من هست . همچنین صفحات قبلی همین تاپیک میتونی پیداشون کنی
اگر نشد بهم اطلاع بده برات بفرستم
موفق باشی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه بخوایم به یه دانشجوی معماری انگلیسی بگیم من طرح پنجم چی باید بگیم؟در ضمن به استاد طرح چی میگن؟مطمئنم نمیگن professor

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها اگه بخوایم به یه دانشجوی معماری انگلیسی بگیم من طرح پنجم چی باید بگیم؟در ضمن به استاد طرح چی میگن؟مطمئنم نمیگن professor

ما واسه تحویلامون طرح پنجم رو می نوشتیم : Architectural Design 5 یا Architectural Design V
واسه استاد هم دقیقا می نوشتیم Professor :D البته مخفف می نوشتیم : .PRO

وضعیت
موضوع بسته شده است.