یک مشکل تو تحلیل با انسیس-کمک !!!!!!!!!!!

mostafa70

عضو جدید
سلام به همگی
من یک خرپا رو که فایل .dbش رو rar کردم، پایین گذاشتم خیر سرم خودم طراحی کردم:D تا با انسیس اونو تحلیل کنم تا یه تمرینی با انسیس کرده باشم ولی هرکاری می کنم نمی تونم مشکلش رو حل کنم.:confused:
عکس از پنجره خروجی انسیس گرفتم و اتچ کردم.
وقتی مش بندی می کنم و بعد می خوام مسئله رو حل کنم بهم پیغم done نمیده و تو output این خطا ظاهر میشه.
لطفا راهنماییم کنید

پیوست ها

• 03.jpg
    03.jpg
    73.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • truss.rar
    37.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ashbuzz7

عضو جدید
salam
dar node moshakhas shode UZ azad hast va narmafzar be elate jabekaye ziad dar on node nemitone masalaro hal kone, bayad aval node ro entekhab karde va sepas dar jahat Z fix konid
movafagh bashid

ehsan4476

عضو جدید
سلام به همگی
من یک خرپا رو که فایل .dbش رو rar کردم، پایین گذاشتم خیر سرم خودم طراحی کردم:D تا با انسیس اونو تحلیل کنم تا یه تمرینی با انسیس کرده باشم ولی هرکاری می کنم نمی تونم مشکلش رو حل کنم.:confused:
عکس از پنجره خروجی انسیس گرفتم و اتچ کردم.
وقتی مش بندی می کنم و بعد می خوام مسئله رو حل کنم بهم پیغم done نمیده و تو output این خطا ظاهر میشه.
لطفا راهنماییم کنید
يا مدل رو به اندازه كافي مقيد نكردين يا اينكه بين المان ها اتصال لازم شكل نگرفته. اگر از المان لينك براي مش بندي يك خط استفاده ميكنيد دقت كنيد كه هر خط فقط يك تقسيم بندي داشته باشه. در ضمن خطوط رو به هم Glue كنيد كه داراي Keypoint مشترك باشند.

mostafa70

عضو جدید
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
ولی مشکلم حل شد
مشکل تو طراحی سازه بود. توجه نداشتم که خیلی از لینک هام به هم عمودند واسه همین عضو صفر نیرویی در نظر گرفته میشن. المانم رو beam تعریف کردم و اون خطوطی که با هم طلاقی داشت رو به هم متصل کردم.

سلام
منظورت از اینکه المان رو Beam تعریف کردی چیه ؟ این که میشه خمش ؟ درسته ؟ در ضمن من با این کار هنوزم مشکل دارم . همین پیغامو میده .

بالا