یک زن رسماً سند خورشید را به نام خود زد!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
فارس: پس از میلیاردها سال سرانجام یک زن اسپانیایی مدعی مالکیت خورشید شد. وی ادعا کرده که سند خورشید را در یک دفترخانه محلی در گالیسیای اسپانیا به نام خودش تنظیم کرده است. آنجلز دوران ۴۹ ساله در این باره به روزنامه ال موندو گفت وی در ماه سپتامبر و پس از اینکه شنیده مردی آمریکایی ماه و بسیاری سیاران منظومه شمسی را به نام خودش ثبت کرده تصمیم به این کار گرفته است.
بر اساس یک توافق بین المللی هیچ کشوری نمی تواند ادعای مالکیت یک سیاره یا ستاره را داشته باشد اما در این توافقنامه در مورد اشخاص حقیق صحبتی نشده است.
وی گفت: هیچ مانعی نبود و من به صورت قانونی از ادعایم دفاع کردم. من احمق نیستم و قوانین را می دانم. هر کس دیگری هم می توانست این کار را بکند اما به هر حال من اولین نفر بودم.
در سند مالکیت تنظیمی توسط دفترخانه آمده: خانم دوران مالک خورشید ستاره ای نورافشان از نوع G2 در مرکز منظومه شمسی که تا زمین ۱۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر فاصله دارد می باشد.
خانم دوران گفته که هم اکنون قصد دارد عوارضی را برای استفاده از خورشید تعیین کرده ونیمی از درآمد آن را به دولت اسپانیا و ۲۰ درصد دیگر را به امور بازنشستگی کشورش اختصاص دهد. کمتر از ۱۰ درصد دیگر به تحقیقات و ۱۰ درصد دیگر به تلاش برای پایان دادن به بحران گرسنگی در جهان اختصاص داده شده و ۱۰ درصد دیگر را برای خود نگه خواهد داشت.

http://zanefarda.ir/1389/09/يك-زن-رسماً-سند-خورشيد-را-به-نام-خود-زد/

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارس: پس از میلیاردها سال سرانجام یک زن اسپانیایی مدعی مالکیت خورشید شد. وی ادعا کرده که سند خورشید را در یک دفترخانه محلی در گالیسیای اسپانیا به نام خودش تنظیم کرده است. آنجلز دوران ۴۹ ساله در این باره به روزنامه ال موندو گفت وی در ماه سپتامبر و پس از اینکه شنیده مردی آمریکایی ماه و بسیاری سیاران منظومه شمسی را به نام خودش ثبت کرده تصمیم به این کار گرفته است.
بر اساس یک توافق بین المللی هیچ کشوری نمی تواند ادعای مالکیت یک سیاره یا ستاره را داشته باشد اما در این توافقنامه در مورد اشخاص حقیق صحبتی نشده است.
وی گفت: هیچ مانعی نبود و من به صورت قانونی از ادعایم دفاع کردم. من احمق نیستم و قوانین را می دانم. هر کس دیگری هم می توانست این کار را بکند اما به هر حال من اولین نفر بودم.
در سند مالکیت تنظیمی توسط دفترخانه آمده: خانم دوران مالک خورشید ستاره ای نورافشان از نوع G2 در مرکز منظومه شمسی که تا زمین ۱۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر فاصله دارد می باشد.
خانم دوران گفته که هم اکنون قصد دارد عوارضی را برای استفاده از خورشید تعیین کرده ونیمی از درآمد آن را به دولت اسپانیا و ۲۰ درصد دیگر را به امور بازنشستگی کشورش اختصاص دهد. کمتر از ۱۰ درصد دیگر به تحقیقات و ۱۰ درصد دیگر به تلاش برای پایان دادن به بحران گرسنگی در جهان اختصاص داده شده و ۱۰ درصد دیگر را برای خود نگه خواهد داشت.

http://zanefarda.ir/1389/09/%D9%8A%D9%83-%D8%B2%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%8B-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%8A%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B2%D8%AF/

احتمالاً یه بیمار روانی

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد می کنم این زن پر روی خودخواه روانی را سوار فضا پیما کرده و بفرستن جایی که ادعا میکنه خریده پیش خورشید خانوم . خورشید خودش بلده چجوری حسابشو برسه .

:redcard:

:w35::w35::w35:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته از خانما بعید نیست !

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه همه متقاضیان مالکیت کره ماه
، کره ماه در بدو تولد به من بخشیده شده
و من تنها پری ساکن کره ماه هستم.

تا من زنده هستم سند ماه به نام منه. اینم سندش

برید یک سیاره دیگه برا خودتون پیدا کنید به سیاره من گیر ندهید .

مگه از روز اولی که اومدم سایت ننوشتم محل سکونت کره ماه ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجبا
خورشید سیاره مردادی هاست
من نمیزارم سیارم رو کسی بگیره

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان ساکن اونجائین ! ببخشید نوع چیزی که مصرف می کنید به من میگین ما هم بزنیم ! گویا ماندگاریش فوقالعاده بالاست چون من میزنم زود می پره !

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه همه متقاضیان مالکیت کره ماه
، کره ماه در بدو تولد به من بخشیده شده
و من تنها پری ساکن کره ماه هستم.

تا من زنده هستم سند ماه به نام منه. اینم سندش

برید یک سیاره دیگه برا خودتون پیدا کنید به سیاره من گیر ندهید .

مگه از روز اولی که اومدم سایت ننوشتم محل سکونت کره ماه ؟؟؟؟؟
ظاهرآ اشتباه شده عزیزم. شما خود ماهی . با سند یا بی سند.

mahgool

عضو جدید
شما همین جوری بحث کنید کره زمین که کسی سند نزده ماله منه من اول گفتم همم مالیات رو بیاین بالا

Mr.Hyde

عضو جدید

http://zanefarda.ir/1389/09/%D9%8A%D9%83-%D8%B2%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%8B-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%8A%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B2%D8%AF/
زنيكه ي ديوانهههههههههههههههههههههههههههههههه

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بحث هایی توی این تاپیک در گرفته آدم شاخ در میاره:surprised::surprised::surprised:

بابا جدی نگیرین حالا اون زنه دیوووونه یه کاری کرده

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ساکن اونجائین ! ببخشید نوع چیزی که مصرف می کنید به من میگین ما هم بزنیم ! گویا ماندگاریش فوقالعاده بالاست چون من میزنم زود می پره !

اگر منظورت به منه که باید بگم بخاطر اسمم اینو گفتم. اسمم ماهپریه . چیزی هم مصرف نکردم و نمیکنم.

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین امروز فرداست که یکی پیدا شه بگه از زمین برین من اینجا رو خریدم اونوقت معلو نیست کجا باید بریم:cry::cry:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب آدمهای خلی پیدا میشن.اگه پولش زیاد بود میداد به من فوری کمش میکردم.