گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

ho3in.s

عضو جدید
داستان طنز حسادت یک مرد به گربه ی کره خر !

مردی از اینکه زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه میکرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چندتا خیابان آنطرف تر ول کرد ولی تا رسید به خانه، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حسابی کلافه شده بود.
بالاخره یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالاخره گربه را در منطقه ای پرت و دورافتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت آخرشب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه‌ی کره خر، خونه هست؟
زنش گفت: آره
مرد گفت: گوشی رو بده بهش، من گم شدم!!
بسی لذت بردیم...;):biggrin:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستان طنز حسادت یک مرد به گربه ی کره خر !

مردی از اینکه زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه میکرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چندتا خیابان آنطرف تر ول کرد ولی تا رسید به خانه، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حسابی کلافه شده بود.
بالاخره یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالاخره گربه را در منطقه ای پرت و دورافتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت آخرشب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه‌ی کره خر، خونه هست؟
زنش گفت: آره
مرد گفت: گوشی رو بده بهش، من گم شدم!!

خوکشل بود برفک جونی...:gol::gol::gol:

mut

عضو جدید
آخیییییییییییییییییییییییییی !!!!!!!!!!!!
خدا خیرت بده آقا رضا !!!!
نزدیک بود از ترس صندلی داغ و این زینب خانوم دیگه نیاما ... به خیر گذشت !!! ولی کاش میذاشتی تا 10 برن بعد اینو میگفتی ... اونجوری خیلی حال میداد !!!!

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برفی جون بش نخند.خطرناک شده...:confused::confused::confused::cry::cry::cry:
الان میتوشمون.بعد سلخمون میکنه.میخولتمون.همین تالالو تلده بازوش اینجولی شده.من فلال تلدم.تو هم بلو:cry::cry::confused::confused::confused::cry:
نه اقا رضا تو جشن تولد کلی ازش تعریف کردن......نه......بچه خوبیه.....:surprised:

بالا