گلزار: سه سال معارف اسلامی تدریس کردم!

ahmadi-2010

عضو جدید
میگم این بازیگر جنجال برانگیز نیز این بار فهمیده اینجا ایرانه و سوراخ دعا رو پیدا کرده، قبلنا فکر میکرد اینجا هالیوده دید نه بابا روش پیشرفت یه جور دیگست (البته شاید هم همینطور باشه ولی چرا الان یادش افتاده) :

همه بازیگرها و آدم معروف‌ها یک روز معلم بودند.گفت وگو با محمد رضا گلزار یکی از این نمونه هاست.

به گزارش جهان در بخشی از این مصاحبه آمده است :

...سال گذشته همین موقع‌ها بود که با محمد رضا گلزار گفت وگویی انجام دادم که او در این گفت وگو حرف‌های متفاوتی زد، حرف‌هایی که شاید تا به حال نزده بود. حرف‌هایی درباره روحیات و اعتقادات مذهبی‌اش. بحثمان از ارادت او و پدرش به حضرت امام رضا و انتخاب نام محمدرضا برای او شروع شد و به قسمت ختم شد.

حرفهایی او درباره قسمت مثل معلم دینی‌ها بود: «قسمت آدم هر چی باشه، همون می‌شه، هرچند که انسان دارای اراده است، اما اراده انسان در طول اراده خداوند است و همه چیز در نهایت به اون بالا بر می‌گرده.» هنوز کلامش تمام نشده بود که وسط حرف‌هایش پریدم و گفتم چقدر مثل معلم دینی‌ها حرف می‌زنی که بلافاصله گفت: «مگر نمی‌دونستی معارف درس می‌دادم. من حدود سه سال کارم این بود و در کلاس‌های آموزش کنکور معارف و بینش اسلامی ‌تدریس می‌کردم.»

m_janitabar

عضو جدید
آخرازمان شده.
گلزارم زده به سیم آخراااااا!!!!!!!:surprised:
دستتون درد نکنه خندیدم دلم وا شد:w15::w15::w15:

paeeizan

اخراجی موقت
گلزار همه کارست ...
مربی اسکی - بازیگر - مانکن- مربی بدنسازی تیم والیبال- گیتاریست- نوازنده ...... حالا هم که معلم ...
.
.
.