[گفت و گو] - رتبه کنکور ارشد مهندسی شیمی 91

alireza_hadi

عضو جدید
سلام به نظرتون با چه درصدایی میشه تو کنکور ارشد مهندسی شیمی 91 رتبه زیر 100 آورد ؟ به خصوص درصد جرم و عملیات

SCIENSE

عضو جدید
من به نقل قول از یه مولف کتابای کنکور پوران و راهیان و مدرس کنکور می گم که کنکور امسال ساده ترین کنکور معاصر بوده.

alireza_hadi

عضو جدید
من به نقل قول از یه مولف کتابای کنکور پوران و راهیان و مدرس کنکور می گم که کنکور امسال ساده ترین کنکور معاصر بوده.[
QUOT
حالا از نظر خودتون چی؟ به نظر من که ریاضیات امسال زیاد روتین نبود ترمو مثل چند سال قبل بود . سیالات امسال از نظر من واقعا سخت ترین سیالات سالای اخیر بود اما جرم امسال ساده بود

SCIENSE

عضو جدید
حرارت و جرم نسبت سالای قبل مثلا 89 خیلی خیلی ساده تر بود . راکتور مثل قبل بود سیالات سخت تر بود ولی در کل سیالات درس تراز ساز و رتبه سازی نیست . ریاضیاتش با این که سخت تر بود ولی یه سری سوالات ساده داشت که همه تو یه سطح بالای 40 50 زدن . ترمو هم به نسبه سادهتر بود . از سوالای ترمو 5 سال اخیر سادهتر بود .

alireza_hadi

عضو جدید
حرارت و جرم نسبت سالای قبل مثلا 89 خیلی خیلی ساده تر بود . راکتور مثل قبل بود سیالات سخت تر بود ولی در کل سیالات درس تراز ساز و رتبه سازی نیست . ریاضیاتش با این که سخت تر بود ولی یه سری سوالات ساده داشت که همه تو یه سطح بالای 40 50 زدن . ترمو هم به نسبه سادهتر بود . از سوالای ترمو 5 سال اخیر سادهتر بود .

من میانگینم نزدیک به 60 هست ولی جرمو تقریبا 60 زدم و سیالاتم 45 به نظرت رتبه م حدود چند میشه؟

SCIENSE

عضو جدید
نمی دونم ولی ایشالا حداقل روزانه تهران یا امیرکبیر یه رشته خوب بیاری .

alireza_hadi

عضو جدید
نمی دونم ولی ایشالا حداقل روزانه تهران یا امیرکبیر یه رشته خوب بیاری .
ممنونم ایشالا هرکی تلاش کرده از جمله شما به اون چیزی که میخواسته برسه. من تو کنکور خیلی کمتر از چیزی که بلد بودم زدم . خدا به همه کمک کنه ممنون از نظرت

HAMED A

عضو جدید
اين نيز بگذرد...خيلي نگران نباشيد اگه به پستاي 2 سال پيش برگرديد ميبينيد منم چقدر هيجان داشتم.ولي بعد از اعلام نتايج ديگه 2 سال اينورا پيدام نشد. مهم تو مسير بودن نه رسيدن دوستان عزيز

rostamani

عضو جدید
درسته که میانگین مهمه ولی بستگی داره که امسال کدوم درسا سوالات سخت تری داشتن و شما به اونا چطور جواب دادین .سیالات به نظر من سخت بود .

alireza_hadi

عضو جدید
اين نيز بگذرد...خيلي نگران نباشيد اگه به پستاي 2 سال پيش برگرديد ميبينيد منم چقدر هيجان داشتم.ولي بعد از اعلام نتايج ديگه 2 سال اينورا پيدام نشد. مهم تو مسير بودن نه رسيدن دوستان عزيز
شما چیزی که میخواستی بدست آوردی؟

alireza_hadi

عضو جدید
درسته که میانگین مهمه ولی بستگی داره که امسال کدوم درسا سوالات سخت تری داشتن و شما به اونا چطور جواب دادین .سیالات به نظر من سخت بود .
من که جرمو بخاطر آسون بودنش خراب کردم و غلط زیاد زدم وگرنه اگه غلط نمیزدم خود درستا 70 میشد اما من نظرم اینه که خیلیا این کنکورو بخاطر سادگیش عالی ندادن و شاید زیاد با کنکور 89 از نظر درصد و رتبه فرق نکنه

HAMED A

عضو جدید
شما چیزی که میخواستی بدست آوردی؟

بله. من با 700 سال 89 روزانه پيشرفته باهنر كرمان آوردم ولي چون با انگيزه بعد از سالها دوري از درس و درگير كار بودن شروع كردم الان خيلي از خودم راضيم و 2 مقاله آي اس آي هم تا حالا دادم و الانم دارم رو تزم كار ميكنم.

SCIENSE

عضو جدید
من این درصدامه جرم 57 ریاضی 45 ترمو 62 سیالات 66 حرارت 66 راکتور 50 زبان 40 کنترل 3 با میانگین 53.5 فسمت مشاوره ماهان گفت نزدیک 400 میاری .
من خودم از اول فقط یه عشق شریف می خوندم اصلا فکرم نمی کردم که این طوری شه . الانم که به غلطای کنکور نیگا می کنم خندم می گیره . به هر حال هر چه پیش آید . خدا رو شکر

SCIENSE

عضو جدید
من که جرمو بخاطر آسون بودنش خراب کردم و غلط زیاد زدم وگرنه اگه غلط نمیزدم خود درستا 70 میشد اما من نظرم اینه که خیلیا این کنکورو بخاطر سادگیش عالی ندادن و شاید زیاد با کنکور 89 از نظر درصد و رتبه فرق نکنه

نه این طور نیست تقریبا همه خوب دادن اکثرا میانگینا بالای 55 هست

rostamani

عضو جدید
من که از کسایی که میشناختم پرسیدم گویا خوب زده بودن .ولی بنده حتی بعد کنکور به مکان امتحانم فکر نکردم چه برسه به سوالات و برم دنبال چک کردن

.

HAMED A

عضو جدید
درصداي سال 89 من با رتبه 700
جرم 40 ترمو 40 حرارت 58 سيالات 73 راكتور 78 زبان 50 كنترل 0 رياضي 26

SCIENSE

عضو جدید
ولی من از یه استاد معتبر که پرسیدم گفت با میانگین 55 دانشگاه تهران رو میارین
ببین همه چیز نسبیه من پارسال میانگینم 28 بود تا قبل نتایج همه می گفتن هیچی فکر سال بعد باش ولی رتبم 890 شد روزانه محیط ریست سهندم می آوردم . امسال متاسفانه یا خوشبختانه مثل پارسال نمی شه گفت کی چن میاره باید منتظر بود . ولی به احتمال زیاد 55 شبانه تهران بیاره

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرارت که مثل 90 بود ترمو مثل 89 تقریبا سیالات از هر دو واقعا سختر جرم و عملیات از 89 سختر و از 90 ساده تر راکتور از 89 سختر و ریاضی مثل سال قبلش بود تقریبا

SCIENSE

عضو جدید
امسال کلی افزایش ظرفیت داریم مثل پارسال حتی دانشگاههای خیلی معتبرم افزایش ظرفیت دارن . یکی از مسولای دانشگاه تهران گفته ظرفیت این دانشگاه به حد اشباع رسیده ولی امسال باز کنی افزایش ظرفیت خواهیم داشت .

rostamani

عضو جدید
حرارت که مثل 90 بود ترمو مثل 89 تقریبا سیالات از هر دو واقعا سختر جرم و عملیات از 89 سختر و از 90 ساده تر راکتور از 89 سختر و ریاضی مثل سال قبلش بود تقریبا
من فک کردم یه لحظه در صداتونه میخواستم بگم افرین یا 89 یا 90 .

SCIENSE

عضو جدید
امسال باز مثل پارسال کلی افزایش ظرفیت داریم . حتی دانشگاههای خیلی معتبرم این افزایش دارن . یکی از مسولای دانشگاه تهران گفته ظرفیت این دانشگاه به حد اشباع رسیده ولی باز امسال کمی افزایش ظرفیت داریم

بالا