[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

#soreNa#

کاربر فعال
بچه ها اینجا چن نفر داریم که اگه امسال خدای ناکرده نتیجه نگرفتن سال دیگه دوباره میخوان کنکور بدن
یعنی پردیسم نمیشه رفت:D:que:
من که میرم دنبال کار بعضی وقتا بعضی چیزارو نمیشه بازور ازخدا گرفت
من همین الانشم کلی اضافه بر سازمان از خدا خواستم ..کارو داد ول کردیم افتادیم دنبال درس دریغ از نتیجه همین الانشم 5 ماه از کارو بار عقبم

salar1998

عضو جدید

من همین الانشم کلی اضافه بر سازمان از خدا خواستم ..کارو داد ول کردیم افتادیم دنبال درس دریغ از نتیجه همین الانشم 5 ماه از کارو بار عقبم

والامنم آبان ماه یه کاری جور شد بد جور رفته بودم تو فاز درسو رتبه 1 واینا کارم فرت شد

farhad urmia

عضو جدید

والله کار هم نیست. بازار کساده یعنی کلا خوابیده

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا چن نفر داریم که اگه امسال خدای ناکرده نتیجه نگرفتن سال دیگه دوباره میخوان کنکور بدن

من احتمالا دوباره شرکت کنم اگه خدای نکرده امسال نشد.امسال سال اولم بود.

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
والامنم آبان ماه یه کاری جور شد بد جور رفته بودم تو فاز درسو رتبه 1 واینا کارم فرت شد

واقعا باورم نمیشه کار رو ول کردین ......:confused:

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اگه روحیه میخواین منم اوضام بی ریخته.:D

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ی سال وقت داری. اما بنظر من و البته افرادی که به من توصیه کردن اول کار بعد ادامه تحصیل

آره ولی پیش خودم گفتم تا تنور درس خوندن داغه نونو بچسبونم. کار خاصی هم فعلا اونجوری پیش نیومده.

salar1998

عضو جدید
ی سال وقت داری. اما بنظر من و البته افرادی که به من توصیه کردن اول کار بعد ادامه تحصیل

داداش فرهاد یه دوستی داشتم قدیما بچه ارومیه بود البته الانم درارتباطیم مرامو معرفتدر حد ... توصیه هات منو یاد اون میندازه

بالا