گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saye0roshani

عضو جدید
یکی از دوستان لطف کردن لینک دانلود جزوات کنترل و سیگنال دکتر شیرین آبادی رو در اختیارم قرار دادن(البته با رضایت خود استاد). لینک جزوه کنترل دکتر شیرین آبادی http://www.4shared.com/rar/VdWaIsA1/Control.html پسورد 9876540 لینک جزوه سیگنال دکتر شیرین آبادی http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=f0148f8f5c9cee01213b80d7275afdebپسورد 654321 اگر تو دانلود به مشکلی برخورد کردید بهم اطلاع بدید.
مهندس مرسی که share کردی اما لینک ها بنظر مشکل پیدا کردند !!!!

mohandes_maryam

عضو جدید
لینک ها رو چک کردم ،مشکلی نداشتن.همونطور که جناب Ehi اشاره کردن برای دانلود کنترل نیاز به عضویت در سایت 4shared هست.اگر باز هم به مشکل برخورد کردید ،بهم پیام بدید.

alidodar1

عضو جدید
واقعا دیدم یه تشکر خشک و خالی کافی نیست...
من نمیدونم چرا با این که همش یه بار اقای شیرین ابادی رو دیدم خیلی از شخصیتشون خوشم اومد....الان هم که جزوشونو دیدم واقعا خوب بود...مشخص هستش که الکی بچه ها ازش تعریف نمیکنند..جزوه نسبتا کاملی هستش و خوبیش اینه یه سری نکات و مسایلی رو گفتند که لازمه کسی که میخواد کنکور خوب بده بدونه و مهم تر از اون هر چند جزوه خیلی تمیزه و .. ولی یه سری مطالب رو نمیشه نوشت و معلومه ایشون توی جزوشون گفتند و بچه ها نوشتند یه چیزی ولی بیش تر سر کلاس توضیح دادند البته من میدونم چی هستش...ولی شاید کسی که با استاد خوبی پاس نکرده باشه یه سری چیزا رو نفهمه و سر سری رد شه ...در صورتی که همونا اصل مطلب هستش...
.
.
خیلی ممنونم از شما که این جزوه رو در اختیار بچه ها گذاشتید و همچنین اقای شیرین ابادی به خاطر رضایتشون.....

این جزوه مال سال 90 هستش و طبق اطلاعات سایت باغستانی دورش 40 ساعته برگزار شده.
کلاس پارسالش 20ساعت بیشتر بود (60 ساعته) و امسال 70 ساعتس
هرسال داره جزوشو کاملتر میکنه ولی بازم از هیچی بهرتره
دوستانی که میخوان کاملتر نکاتو بدونن کلاسای حضوریشونو شرکت کنن که از الان با تخفیف ثبت نامش شروع شده

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جزوه مال سال 90 هستش و طبق اطلاعات سایت باغستانی دورش 40 ساعته برگزار شده.
کلاس پارسالش 20ساعت بیشتر بود (60 ساعته) و امسال 70 ساعتس
هرسال داره جزوشو کاملتر میکنه ولی بازم از هیچی بهرتره
دوستانی که میخوان کاملتر نکاتو بدونن کلاسای حضوریشونو شرکت کنن که از الان با تخفیف ثبت نامش شروع شده

علی جان با قاطعیت بهت میگم که اینگونه جزوات به هیچ وجه کامل نیستن.از هر کسی که میخواد باشه و هر سالی باشه.شما برای یادگیری یک درس در نهایت مجبور هستید کتاب بخونید،به زودی به حرفم میرسی.این جزوات فقط به درد کسایی میخوره که در کلاس اون استاد بودن.کامل ترین جزوه ای که من تا الان دیدم جزوه معادلات دکتر معتقدی بود( جزوه نکته و درس) که اون هم باز کمی نقص داشت.با این وضع آزمون کنترل حتما حتما باید کتاب بخونید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از بین کتابای کنترل صدیق و رضایی کدوم بهتره؟
و به نظرتون خوندن اوگاتا بعد از یکی از این کتاب ها بهتر نیست؟

ببخشید اگه تکرایه سوال اگه میشه دوباره پاسخ بدید :w27:

mohandes_maryam

عضو جدید
واقعا دیدم یه تشکر خشک و خالی کافی نیست...
من نمیدونم چرا با این که همش یه بار اقای شیرین ابادی رو دیدم خیلی از شخصیتشون خوشم اومد....الان هم که جزوشونو دیدم واقعا خوب بود...مشخص هستش که الکی بچه ها ازش تعریف نمیکنند..جزوه نسبتا کاملی هستش و خوبیش اینه یه سری نکات و مسایلی رو گفتند که لازمه کسی که میخواد کنکور خوب بده بدونه و مهم تر از اون هر چند جزوه خیلی تمیزه و .. ولی یه سری مطالب رو نمیشه نوشت و معلومه ایشون توی جزوشون گفتند و بچه ها نوشتند یه چیزی ولی بیش تر سر کلاس توضیح دادند البته من میدونم چی هستش...ولی شاید کسی که با استاد خوبی پاس نکرده باشه یه سری چیزا رو نفهمه و سر سری رد شه ...در صورتی که همونا اصل مطلب هستش...
.
.
خیلی ممنونم از شما که این جزوه رو در اختیار بچه ها گذاشتید و همچنین اقای شیرین ابادی به خاطر رضایتشون.....

خواهش میکنم.باید از دوستی تشکر کرد که این فایل ها رو در اختیار بنده قرار دادن.
در ضمن استاد شیرین آبادی واقعا شخصیت و همچنین وجدان کاری فوق العاده ای دارند.بدون اغراق عرض کردم ،چون خودم سر کلاس کنترل ایشون حضور داشتم.
باید قدر چنین اساتیدی رو دونست.

alidodar1

عضو جدید
سلام

همه چیو برعکس گفتی!!!!!
خاکی صدیق و اوگاتا رفرنس هستن ولی امین رضایی کتاب آمادگی کنکوره...
معمولا قبل از کتاب کنکور باید رفرنس بخونی که استخون بندی شی نه بعدش!!!!
البته کتاب رضایی بیش از حد کامله و مباحث بی ربط توش زیاده! مثلا مباحثی آزمون کنترل پذیری کالمن ،آزمون مشاهده پدیری کالمن ،فرم کانویکال قطری ،خطی سازی معادلات غیر خطی و... که محاله ازشون سوال بیاد!
باید فقط اون قسمت هاییشو بخونی که جزو سرفصلای کتابای دیگه مثل علوی و راهیان ارشده!

alidodar1

عضو جدید
علی جان با قاطعیت بهت میگم که اینگونه جزوات به هیچ وجه کامل نیستن.از هر کسی که میخواد باشه و هر سالی باشه.شما برای یادگیری یک درس در نهایت مجبور هستید کتاب بخونید،به زودی به حرفم میرسی.این جزوات فقط به درد کسایی میخوره که در کلاس اون استاد بودن.کامل ترین جزوه ای که من تا الان دیدم جزوه معادلات دکتر معتقدی بود( جزوه نکته و درس) که اون هم باز کمی نقص داشت.با این وضع آزمون کنترل حتما حتما باید کتاب بخونید

یعنی شما میگین حتی اونایی که کلاس کنکور میرن هم باید کتاب بخونن!:eek:
من که تا الان فک میکردم کتابا ناقصن و کلاسا توشون همه نکات گفته میشه!!!!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چیو برعکس گفتی!!!!!
خاکی صدیق و اوگاتا رفرنس هستن ولی امین رضایی کتاب آمادگی کنکوره...
معمولا قبل از کتاب کنکور باید رفرنس بخونی که استخون بندی شی نه بعدش!!!!
البته کتاب رضایی بیش از حد کامله و مباحث بی ربط توش زیاده! مثلا مباحثی آزمون کنترل پذیری کالمن ،آزمون مشاهده پدیری کالمن ،فرم کانویکال قطری ،خطی سازی معادلات غیر خطی و... که محاله ازشون سوال بیاد!
باید فقط اون قسمت هاییشو بخونی که جزو سرفصلای کتابای دیگه مثل علوی و راهیان ارشده!

حالا چرا میزنی :D
اوگاتا رو اخر گفتم بخاطر حل مسائلش با متلب
دو تای اولی واسه مفاهیم رو یاد بگیریم
من پارسال آریاز خوندم و مدرسان
حالا واسه یادگیری چی بخونم می خوام مفهومی بخونم فعلا نه کنکوری

مرسی از لطفتون:smile:

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی شما میگین حتی اونایی که کلاس کنکور میرن هم باید کتاب بخونن!:eek:
من که تا الان فک میکردم کتابا ناقصن و کلاسا توشون همه نکات گفته میشه!!!!

نه برعکس گفتی!!!
100 درصد باید کتاب بخونی وگرنه بدجور ضرر میکنی

alidodar1

عضو جدید
حالا چرا میزنی :D
اوگاتا رو اخر گفتم بخاطر حل مسائلش با مطلب
دو تای اولی واسه مفاهیم رو یاد بگیریم
من پارسال آریاز خوندم و مدرسان
حالا واسه یادگیری چی بخونم می خوام مفهومی بخونم فعلا نه کنکوری

مرسی از لطفتون:smile:

ببخشید:D
از اونجایی که من این درس رو با دکتر نکویی از دانشگاه خواجه نصیر پاس کردم از بین همه مراجعی که ایشون به ما معرفی کرده بودن کتاب بنجامین کو خیلی ساده تر بود و مفهوم رو بهتر منتقل کرده بود
من از رو همین کتاب خوندم و تونستم از ایشون 20 بگیرم ولی باز هم نظر دوستان دیگه همه میتونه موثر باشه

البته شما خوب کاری میکنین چون از الان تا کنکور وقت زیاده میشه از الان تو همه درس ها یه نگاه کوچیک هم به رفرنس ها داشت.
اما درباره کتاب هایی که خوندین هم مدرسان و هم آریاز از سه سال دیگه پیش بدرد نمیخورن بهتره کتاباتونو عوض کنین...
ولی در کل فکر نمیکنم هنوز هم هیچ کتاب قابل اعتمادی برای دروسی مثل کنترل و مغناطیس تور بازار پیدا شه و منابع نوشتاری خیلی ضغیفن
شما تا نمایشگاه کتاب صبر کن ظاهرا قراره یه کتاب از جاهد مطلق بیاد یه کتاب اطلس کنترل خطی هم از کارو زرگر ...

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من کارشناسی ناپیوسته قدرت از دانشگاه ازاد گرفتم .حالا میخوام واسه ارشد دولتی بخونم . از اونجایی که شهرستانیم و با اساتید موسسات آشنایی ندارم از دوستانی که با استایدی که میگم اشنا هستن کمک میخوام(درضمن پایه قوی تو درسا ندارم):
واسه درس مدار بین تقوی و زرگر کدوم بهتره؟؟
ریاضی مهندسی کریمی یا معتقدی؟
ماشین حلم زاده؟؟ یا ؟؟؟
کنترل تقوی یا سجادیان ؟؟
من چون فقط میخوام به یکی از موسسات نصیر یا امیر کبیر برم اینا استیدشون هست و اساتیدی مثل شیرین ابادی در موسسه دیگه مثل بینش تدریس میکنن که من واسه این اسمی از ایشون نبردم .
مشاوره های اقای تقوی رو میخوندم که فرموده بوندن واسه هر دوره کلاس سه درس بیشتر توصیه نمیشه بخصوص برای افرادی که پایه ضعیف دارن . اما از اونجا که من شهرستانیم و فقط تابستون میتونم بیام تهران و امکان یه دوره دیگه برام نیست نمیدونم چکار کنم !!! با این وجود خودم قصد دارم بازم چهار تا درس برم کلاس از بین این اساتیدی که گفتم .
سوال دیگه اینکه کتاب بررسی حلم زاده مناسبه برای کنکور ؟؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

من خودم اوگاتا خوندنم که چیز خاصی نبود اما دوستم همیشه میگفت واسه همینه کنترلت خوب شده اوگاتا خوندی

کلا به نظرم کتاب های کنکور بیس شده اند به نظر من اول چندین بار رضایی بخونید بعد تقوی بخونید که اصلا که کتابهای بی نامو نشانی نیستند

در ضمن حل کنترل کنکورهای آزمایشی تسلط شگفت انگیزی به شما می دهد این واقعا تجربه کنترل پارسال من بود خودتونم میدونید تو هیچ سوالی نمی موندم ... اینو بگم خیلیا میگفتند این سوالات غلطه اگه مسلط شدید میبینید دوستان کجای کار اشکال دارند

به قول دوستان باز تا نمایشگاه کتاب صبر کنید اما الان کتاب رضایی دارید همونو بخونید بعد کتابهای جدید اگه سروصداشون در اومد اونارو بگیرید

alidodar1

عضو جدید
سلام دوستان
من کارشناسی ناپیوسته قدرت از دانشگاه ازاد گرفتم .حالا میخوام واسه ارشد دولتی بخونم . از اونجایی که شهرستانیم و با اساتید موسسات آشنایی ندارم از دوستانی که با استایدی که میگم اشنا هستن کمک میخوام(درضمن پایه قوی تو درسا ندارم):
ماشین حلم زاده؟؟ یا ؟؟؟
کنترل تقوی یا سجادیان ؟؟
من چون فقط میخوام به یکی از موسسات نصیر یا امیر کبیر برم اینا استیدشون هست و اساتیدی مثل شیرین ابادی در موسسه دیگه مثل بینش تدریس میکنن که من واسه این اسمی از ایشون نبردم .
مشاوره های اقای تقوی رو میخوندم که فرموده بوندن واسه هر دوره کلاس سه درس بیشتر توصیه نمیشه بخصوص برای افرادی که پایه ضعیف دارن . اما از اونجا که من شهرستانیم و فقط تابستون میتونم بیام تهران و امکان یه دوره دیگه برام نیست نمیدونم چکار کنم !!! با این وجود خودم قصد دارم بازم چهار تا درس برم کلاس از بین این اساتیدی که گفتم .

واسه کسایی که پایشون ضعیفه واسه مدار فقط دکتر کارو زرگر یا احسان عابدی مدرسان شریف خوب جواب میده...(البته کارو زرگر اولویت داره) اینجا راببینید
کلاس مهندس تقوی چون منبع درسیشون کتب سنگین رهیافت و روش های سریع تحلیل مدار است برای کسانی که پایه ضعیف دارند زیاد مفید نخواهد بود(دقیقا مثل کلاس مدار دکتر جبه دار خروجی چندان جالبی نخواهد داشت و فقط پول و وقتتان هدر میرود)
ریاضی هردو استاد خوبند.
کنترل هم با کسی برداری که رشته تخصصیش کنترله بهتره آقای شیرین آبادی دکترای کنترل هستن و آقای هومن سجادیان فوق دکترای کنترل دارن..(البته در نصیر اگر اشتباه نکنم دکتر علی ایوبی هم هستن که ایشون دو سال پیش تو پارسه کلاس کنترل خطیشان خیلی سر و صدا کرده بود. جناب تقوی مهندس بیوالکتریک هستن و تخصص کنترلی ندارن.
واسه ماشین هم حلم زاده و پژمانفر بهترین کتاب ها هستند

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ماشین حلم زاده؟؟ یا ؟؟؟
کنترل تقوی یا سجادیان ؟؟
سلام دوست عزیز

شما اگر پایه ضعیفی دارید مدار با زرگر شروع کنید

با معتقدی بخونید برای تست های بیشتر جلد دوم کتاب کریمی ادامه بدهید
ماشین فقط مدرسان شریف ناگفته نماند سبک کتاب پوران را هم ببینید شاید پسندید

به نظر من با رضایی پوران پژوهش شروع کنید بعد تقوی (نگرش کنکوری به حل مسایل) یا سجادیان انتشارات نصیر (تست های تالیفی)

کلا با کلاس رفتن مخالفم
اما خوب دیدگاه ها فرق میکند به نظر من 3 تا درس خیلی زیاد است چه برسد به 4 تا.... خب اگه کلاس رفتین اسم درسهاتون رو بگید تا دوستان راهنمایی فرمایند مثلا کنترل شیرین ابادی ... الکترونیک اسلام پناه ...

در مورد برسی اطلاعی ندارم

mohandes_maryam

عضو جدید
سلام دوستان
ماشین حلم زاده؟؟ یا ؟؟؟
کنترل تقوی یا سجادیان ؟؟

سلام
برای درس مدار بهتون کلاس استاد زرگر رو توصیه میکنم.البته اگر پایه تون خیلی هم ضعیف نباشه، فکر کنم از روی کتاب ایشون که مربوط به انتشارات پوران پژوهش هست هم بتونید پیش برید.
برای درس ریاضی مهندسی هم استاد کریمی علاوه بر اینکه درس رو کامل توضیح میدن،نکات تستی جالبی رو بیان میکنن که حتما باید سر کلاس تمرکز داشته باشید و همونجا مطلب رو درک کنید.چون این نکات اکثرا قابل نوشتن نیستند ولی مهارت خاصی رو تو حل تست ها در اختیار دانشجو قرار میدن.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از راهنمایی دوستان ممنونم .
من این مطالبی که در بالا گفتم در مورد کلاس اساتید بود نه کتابشون .
میخوام نظرتونو در باره کلاسهای اساتید بالا ذکر کنید ؟؟
با تشکر

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید:D
از اونجایی که من این درس رو با دکتر نکویی از دانشگاه خواجه نصیر پاس کردم از بین همه مراجعی که ایشون به ما معرفی کرده بودن کتاب بنجامین کو خیلی ساده تر بود و مفهوم رو بهتر منتقل کرده بود
من از رو همین کتاب خوندم و تونستم از ایشون 20 بگیرم ولی باز هم نظر دوستان دیگه همه میتونه موثر باشه

البته شما خوب کاری میکنین چون از الان تا کنکور وقت زیاده میشه از الان تو همه درس ها یه نگاه کوچیک هم به رفرنس ها داشت.
اما درباره کتاب هایی که خوندین هم مدرسان و هم آریاز از سه سال دیگه پیش بدرد نمیخورن بهتره کتاباتونو عوض کنین...
ولی در کل فکر نمیکنم هنوز هم هیچ کتاب قابل اعتمادی برای دروسی مثل کنترل و مغناطیس تور بازار پیدا شه و منابع نوشتاری خیلی ضغیفن
شما تا نمایشگاه کتاب صبر کن ظاهرا قراره یه کتاب از جاهد مطلق بیاد یه کتاب اطلس کنترل خطی هم از کارو زرگر ...

کنترل کنکور امسال خیلی با روح و روان من بازی کرد :cry:
بنجامین کو بهتر از رضاییه؟

من خودم اوگاتا خوندنم که چیز خاصی نبود اما دوستم همیشه میگفت واسه همینه کنترلت خوب شده اوگاتا خوندی

کلا به نظرم کتاب های کنکور بیس شده اند به نظر من اول چندین بار رضایی بخونید بعد تقوی بخونید که اصلا که کتابهای بی نامو نشانی نیستند

در ضمن حل کنترل کنکورهای آزمایشی تسلط شگفت انگیزی به شما می دهد این واقعا تجربه کنترل پارسال من بود خودتونم میدونید تو هیچ سوالی نمی موندم ... اینو بگم خیلیا میگفتند این سوالات غلطه اگه مسلط شدید میبینید دوستان کجای کار اشکال دارند

به قول دوستان باز تا نمایشگاه کتاب صبر کنید اما الان کتاب رضایی دارید همونو بخونید بعد کتابهای جدید اگه سروصداشون در اومد اونارو بگیرید

آقا یوسف اوگاتا خوندی خوب شده یا بد؟ایهام داشت حرفات یا کنایه بود؟:cry::D

من الان اوگاتا رو دارم صدیق هم pdf شو دارم ولی رضاییروندارم
می خوام حداقل 4 ماه فقط یک کتاب بخونم که خوب حلاجی شه برام:Dاگه رضایی انقد خوبه برم بخرمش
تشکر از هر دو دوست :w27:

alidodar1

عضو جدید
از راهنمایی دوستان ممنونم .
من این مطالبی که در بالا گفتم در مورد کلاس اساتید بود نه کتابشون .
میخوام نظرتونو در باره کلاسهای اساتید بالا ذکر کنید ؟؟
با تشکر
همونطور که دوستان گفتن کلا کلاس رفتن با نرفتن فرق چندانی نداره
وقتی میخوای کلاس بری باید به وقت و انرژی که ازت گرفته میشه هم دقت کنی ... مخصوصا وسط گرمای تابستون که آفتاب میزنه به مغز آدم مخصوصا شما که از شهرستان میای خیلی سخت تره و اصلا شاید از خستگی وقتی برسی خونه دیگه نتونی درسیو که استاد داده دوره کنی و باعث بشه جا بمونی !!! شاید خیلی بهتر باشه اگر جلوی کولر و تو آرامش کامل خودت یه درس رو از صفر شروع کنی به خوندن..
ولی خوب کلاس مثل یه کاتالیزور میتونه سرعت یادگیریتونو بیشتر کنه و بیشتر از اون وقتی که ازتون میگیره کلی وقت واستون سیو کنه مثلا فرکانس طبیعیو اگه بخواید خودتون بخونید و روش تسلط نسبی پیدا کنید شاید یک هفته طول بکشه شایدم بیشتر ولی تو کلاس تو دو ساعت مسلطتون میکنن و کلی هم مثال حل میکنن ولی خوب باید هزینشو بدین!!!!
خیلی ها هم برای بهتر شدن میرن کلاس
مثلا من چون اکثر دروس رو با اساتید مطرح تهران پاس کردم پایه خیلی خوبی دارم و کلا حدود 6 ماهه شروع به خوندن کردم و تو کنکور سال گذشته هم آزمایشی شرکت کردم ولی واسه بهتر شدن و تسلط بیشتر حدود 2 ملیون هزینه میکنم و کلاس میرم در عوض اگر تا الان قرار بود مثلا شبانه تهران قبول شم حالا روزانه تهران قبول میشم.... و پولیو که قرار بود اونور هزیته کنم بابت ترم ها ،کمترش رو الان میدم ولی تحصیلم مجانی میشه!!!!!
خوب بستگی به هدف داره

در مورد کلاس خدمتتون عرض شد واسه کسایی که پایشون ضعیفه واسه مدار فقط کلاس دکتر کارو زرگر (نصیر) یا مهندس عابدی مدرسان شریف خوب جواب میده...(البته کارو زرگر اولویت داره) اینجا راببینید
کلاس مهندس تقوی چون منبع درسیشون کتب سنگین رهیافت و روش های سریع تحلیل مدار است برای کسانی که پایه ضعیف دارند زیاد مفید نخواهد بود(دقیقا مثل کلاس مدار دکتر جبه دار خروجی چندان جالبی نخواهد داشت و فقط پول و وقتتان هدر میرود) من که پایم متوسط به بالاس کلاس مهندس کهن رو ثبت نام کردم تو نصیر
کلاس ریاضی هردو استاد خوبند. کریمی تستی تر و معتقدی تشریحی تره ولی اگر با پایه ضعیف هم بخوای بری دوتاشون جواب میدن .
کلاس کنترل هم با کسی برداری که رشته تخصصیش کنترله بهتره آقای شیرین آبادی دکترای کنترل هستن و آقای هومن سجادیان فوق دکترای کنترل دارن..(البته در نصیر اگر اشتباه نکنم دکتر علی ایوبی هم هستن که ایشون دو سال پیش تو پارسه کلاس کنترل خطیشان خیلی سر و صدا کرده بود. جناب تقوی مهندس بیوالکتریک هستن و تخصص کنترلی ندارن.
ماشین هم نمیخواد کلاس بری . فقط کتاب پژمانفر رو بخونی قول میدم راحت به درصد 60 میتونی برسی

engpower_1

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناسی ناپیوسته قدرت از دانشگاه ازاد گرفتم .حالا میخوام واسه ارشد دولتی بخونم . از اونجایی که شهرستانیم و با اساتید موسسات آشنایی ندارم از دوستانی که با استایدی که میگم اشنا هستن کمک میخوام(درضمن پایه قوی تو درسا ندارم):واسه درس مدار بین تقوی و زرگر کدوم بهتره؟؟ ریاضی مهندسی کریمی یا معتقدی؟ماشین حلم زاده؟؟ یا ؟؟؟کنترل تقوی یا سجادیان ؟؟ من چون فقط میخوام به یکی از موسسات نصیر یا امیر کبیر برم اینا استیدشون هست و اساتیدی مثل شیرین ابادی در موسسه دیگه مثل بینش تدریس میکنن که من واسه این اسمی از ایشون نبردم .مشاوره های اقای تقوی رو میخوندم که فرموده بوندن واسه هر دوره کلاس سه درس بیشتر توصیه نمیشه بخصوص برای افرادی که پایه ضعیف دارن . اما از اونجا که من شهرستانیم و فقط تابستون میتونم بیام تهران و امکان یه دوره دیگه برام نیست نمیدونم چکار کنم !!! با این وجود خودم قصد دارم بازم چهار تا درس برم کلاس از بین این اساتیدی که گفتم . سوال دیگه اینکه کتاب بررسی حلم زاده مناسبه برای کنکور ؟؟

سلام.

بنظرم شما بهتره اين سوالو نپرسي و بجاش ماهيگيري رو ياد بگيري. باورت ميشه من سه سال كلاس كنكور رفتم؟ با هر استادي كه بگي... كلي تجربه مثبت و منفي دارم و البته كلي ناراحتي و دلگيري نسبت به موسسه هاي سودجويي مثل پارسه و نصير و بينش و ... خيلي دلم ميخواس ميتونستم صورت واقعي اين موسسات كلاش رو براي همه رو كنم ولي واقعا نميتونم.... فقط شايد بتونم حرفم رو به 10 يا 15 نفري كه اين پست رو ميخونن منتقل كنم... اگرچه به لطف خدا آخرش به موفقيتي كه دنبالش بودم با قدرت تمام رسيدم ولي حتي از يادآوري اون شكستها هم بغضم ميگيره... دلم ميخواد بعضي از اين استادا رو نابود كنم...

1- اينكه فلان استاد چه مدركي داره و چي خونده واقعا مهم نيست. من كلي تجربه از كلاساي كنكور دارم. خيلي از استادايي كه اتفاقا تخصص بالا دارن يا مدرك خيلي بالا دارند قدرت انتقالشون "صفره" و حتي وقتي ازشون سوال ميپرسي بي محلي ميكنن يا ميپيچوننت يا حتي بهت توهين ميكنن و تمسخرت ميكنن. اگر غيبت نميشد اسم ميبردم ولي درست نيست. بنظرم از استادايي كه وابسته به موسسه ها نيستن راهنمايي بگير

2- من اينو تجربه كردم كه مدرك استادا اصن مهم نيست! مثلا استاد اشرفيان مدركشون مهندسيه ولي واقعا قشنگ درس ميدن... واقعا مايه ميذاره... سر كلاس انرژيش رو حس ميكني. استاد معتقدي و تقوي و مومن زاده و ... هم همينطور اونا هم مدركشون مهندسيه ولي سر كلاس مايه ميذارن...

3- اگه ضعيفي حتما كلاس برو چون اولش آدم پر انرژيه و فكر ميكنه از پس همه درسا يه تنه بر مياد ولي بعدش كه به وسطاي درس ميرسي ميبري. ببين درسي كه مني كه دانشجوي ضعيف بودم توي 10 ساعت ميخوندم، سر يه كلاس خوب استاد توي نيم ساعت بهم ميگفتش. "كلاس همه چيز نيست ولي كاتاليزور خيلي موثريه و كسي نميتونه انكارش كنه"

4- اگر از بچه هايي كه خودشون كنكور دارن راهنمايي ميگيري خيلي مواظب باش. مثلا بار اول كه من ميخواستم مدار برم به اصرار يكي از دوستاي صميميم رفتم كلاس اقاي ايكس رو نوشتم بعد فهميدم رفيق خودم رفته كلاس مدار عبدالعالي و تقوي رو نوشته... فقط يا از بچه هاي دانشگاههاي درجه يك مثل تهران و شريف تحقيق كن يا از استادايي كه وابسته به موسسه ها نيستن.

5- كلا به حرفايي كه توي انجمنها گفته ميشه با احتياط بيشتر نگاه كن. بچه هاي انجمن عموما خيلي گلن ولي خيلي وقتا بازارياب هاي موسسات كنكوري مثل نصير و بينش و پارسه و ... براي كشوندن دانشجوها سمت موسسه خودشون ميان اينجا تبليغ!!! حرفم رو جدي بگير و هوشمند برخورد كن. مشكل بازارياب هاي اينترنتي رو خيلي خيلي جدي بگير...

در مورد كلاسها هم من نظرم رو خيلي صريح در مورد استادايي كه ميشناسم يا باهاشون كلاس رفتم بر اساس اينكه چقدر براي "جا انداختن مطلب براي دانشجو مايه ميذارن و وجدان كاري دارن" يا چقدر از نظر من جالب درس ميدن توي 4 طبقه طبقه بندي ميكنم:

آقاي عبدالعالي :‌ ضعيف
آقاي جاهدمطلق : ضعيف
آقاي شيرين آبادي : خوب
آقاي باغستاني : متوسط
آقاي سجاديان : ضعيف
آقاي اشرفيان : عالي
آقاي حلم زاده : خوب
آقاي تقدسي :‌ عالي
آقاي معتقدي : عالي
آقاي تقوي : عالي
آقاي زرگر : متوسط
آقاي اسلامپناه : خوب
آقاي تاجيك : عالي
آقاي لطيفي : خوب
آقاي كريمي : ضعيف
آقاي كهن : متوسط
آقاي مومن زاده : عالي
آقاي ملك محمد : متوسط

نوشتن اين متن دقيقا "يكساعت" از من وقت گرفتم و سعي كردم تا اونجايي كه يادم ميومد تجربه هام رو منتقل كنم. لطفا اگر اين نوشته ها براتون مفيد بود دعا كنيد نتيجه زحمتهام خيلي عاليتر از انتظارم بشه... من زحمتم رو كشيدم و حالا منتظر بهترين نتيجه هستم.

آخرین ویرایش:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام.

بنظرم شما بهتره اين سوالو نپرسي و بجاش ماهيگيري رو ياد بگيري. باورت ميشه من سه سال كلاس كنكور رفتم؟ با هر استادي كه بگي... كلي تجربه مثبت و منفي دارم و البته كلي ناراحتي و دلگيري نسبت به موسسه هاي سودجويي مثل پارسه و نصير و بينش و ... خيلي دلم ميخواس ميتونستم صورت واقعي اين موسسات كلاش رو براي همه رو كنم ولي واقعا نميتونم.... فقط شايد بتونم حرفم رو به 10 يا 15 نفري كه اين پست رو ميخونن منتقل كنم... اگرچه به لطف خدا آخرش به موفقيتي كه دنبالش بودم با قدرت تمام رسيدم ولي حتي از يادآوري اون شكستها هم بغضم ميگيره... دلم ميخواد بعضي از اين استادا رو نابود كنم...

1- اينكه فلان استاد چه مدركي داره و چي خونده واقعا مهم نيست. من كلي تجربه از كلاساي كنكور دارم. خيلي از استادايي كه اتفاقا تخصص بالا دارن يا مدرك خيلي بالا دارند قدرت انتقالشون "صفره" و حتي وقتي ازشون سوال ميپرسي بي محلي ميكنن يا ميپيچوننت يا حتي بهت توهين ميكنن و تمسخرت ميكنن. اگر غيبت نميشد اسم ميبردم ولي درست نيست. بنظرم از استادايي كه وابسته به موسسه ها نيستن راهنمايي بگير

2- من اينو تجربه كردم كه مدرك استادا اصن مهم نيست! مثلا استاد اشرفيان مدركشون مهندسيه ولي واقعا قشنگ درس ميدن... واقعا مايه ميذاره... سر كلاس انرژيش رو حس ميكني. استاد معتقدي و تقوي و مومن زاده و ... هم همينطور اونا هم مدركشون مهندسيه ولي سر كلاس مايه ميذارن...

3- اگه ضعيفي حتما كلاس برو چون اولش آدم پر انرژيه و فكر ميكنه از پس همه درسا يه تنه بر مياد ولي بعدش كه به وسطاي درس ميرسي ميبري. ببين درسي كه مني كه دانشجوي ضعيف بودم توي 10 ساعت ميخوندم، سر يه كلاس خوب استاد توي نيم ساعت بهم ميگفتش. "كلاس همه چيز نيست ولي كاتاليزور خيلي موثريه و كسي نميتونه انكارش كنه"

4- اگر از بچه هايي كه خودشون كنكور دارن راهنمايي ميگيري خيلي مواظب باش. مثلا بار اول كه من ميخواستم مدار برم به اصرار يكي از دوستاي صميميم رفتم كلاس اقاي ايكس رو نوشتم بعد فهميدم رفيق خودم رفته كلاس مدار عبدالعالي و تقوي رو نوشته... فقط يا از بچه هاي دانشگاههاي درجه يك مثل تهران و شريف تحقيق كن يا از استادايي كه وابسته به موسسه ها نيستن.

5- كلا به حرفايي كه توي انجمنها گفته ميشه با احتياط بيشتر نگاه كن. بچه هاي انجمن عموما خيلي گلن ولي خيلي وقتا بازارياب هاي موسسات كنكوري مثل نصير و بينش و پارسه و ... براي كشوندن دانشجوها سمت موسسه خودشون ميان اينجا تبليغ!!! حرفم رو جدي بگير و هوشمند برخورد كن. مشكل بازارياب هاي اينترنتي رو خيلي خيلي جدي بگير...

در مورد كلاسها هم من نظرم رو خيلي صريح در مورد استادايي كه ميشناسم يا باهاشون كلاس رفتم بر اساس اينكه چقدر براي "جا انداختن مطلب براي دانشجو مايه ميذارن و وجدان كاري دارن" يا چقدر از نظر من جالب درس ميدن توي 4 طبقه طبقه بندي ميكنم:

نوشتن اين متن دقيقا "يكساعت" از من وقت گرفتم و سعي كردم تا اونجايي كه يادم ميومد تجربه هام رو منتقل كنم. لطفا اگر اين نوشته ها براتون مفيد بود دعا كنيد نتيجه زحمتهام خيلي عاليتر از انتظارم بشه... من زحمتم رو كشيدم و حالا منتظر بهترين نتيجه هستم.

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت مطمئن باش خیلی رو حرفات حساب میکنم و امیدوارم هر جا هستی موفق باشی .

y.92

عضو جدید

سلام.

سلام
اینکه استاد رو طبقه بندی کردید خوب متوسط عالی .......... این درست نیست .
مثلا نوشته اید دکتر حلم زاده خوب . در صورتی ایشان بسیار عالی هستند . اگر کسی کلاس ایشان امده بود ماشین رو 91 درصد راحت می زد
.

پویان ط

عضو جدید
با توجه به سیستم چرخشی کنکور امسال کنترل اسون می یاد

Ti8

عضو جدید

این طور که بجه ها میگن ظاهرا استادبدردبخور سر از این موسسه هایی در میاره که اولین کارشون حتی برای فروش کتاب گرفتن کپی کارت ملیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا