گریه چیست؟؟؟؟؟؟؟

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم هر دوتاشون تظاهره
يكي تظاهر به شادي يكي تظاهر به غم

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بنظر من گریه ابزار بسیار خوبی برای رهایی از تنش های عصبی است که در تنهایی بیشتر به آدم میچسبه و آدم سبک میشه
ولی خنده ابزار شادی است که معمولا توی جمع به آدم نشاط و شادابی میده و خندیدن در جمع بیشتر به آدم مزه میده

یاکاموز

عضو جدید
وای ... چه موضوع جالبی رو انتخاب کردی اگه ولم کنی تا صبح واست میگم از گریه...
آخه میدونی خنده واسه من یه غریبست ولی امان از دست این گریه ...صمیمیترین دوست و همراه و رفیقم توی تمام لحظه های تلخ و سخت زندگیم.
می خوام واست از قشنگیای گریه بگم من عاشق اون لحظه ای هستم که بغض توی گلو میترکه و اولین دونه ی اشک از توی چشمم میاد بیرون و با تمام وجودش گونمو لمس میکنه و می چکه...اگه گریه نبود منم نبودم یعنی خیلی وقت پیش میمردم
یه جا وقتی زدگی تلخ گریه میکنی :cry:
یه جا وقتی قدرت و لطف خدارو میبینی گریه میکنی:cry:
یه جا وقتی دلت میگیره گریه میکنی:cry:
یه جا وقتی بهت ظلم میشه گریه میکنی:cry:
یه جا وقتی خیلی خوشحالی گریه میکنی:cry:
یه جا وقتی غمگینی گریه میکنی:cry:
یه جا وقتی .............بازم گریه میکنی:cry:
من تا حالا خیلی گریه کردم خیلی زیاد شاید حتی نتونی فکرشو بکنی...:cry:
واسه همینه که میگم اگه گریه نبود منم نبودم.:cry::cry:

winter

عضو جدید
به نظر من اشک از قلب ما میاد
وقتی احساسی از قلبمون میاد گریه میکنیم
امیدوارم خدا هیچ وقت این نعمتو ازمون نگیره
به نظرم خدا به هر کی میخواد ثابت کنه که دوسش داره کاری میکنه که هر وقت یادش میاد خدایی داره که میتونه تو بدترین لحظه های زندگی بهش تکیه کنه گریش بگیره.

آی پارا

عضو جدید
گریه کردن باعث نشاط میشه:cry::D
ولی اینکه خنده تظاهره باید گفت در بعضی مواقع امکان داره تا دور وبریات نفهمن مشکلی داری
به قول شهریار تنها ریایی که رواست همین ریاست

صوفی

عضو جدید
به نظر من لذت بخش ترین مرحم درد غم گریه است وقتی قطره های اشک رو صورتم احساس می کنم تسکین بخشه آرومم میکنه . :crying2:
واما خنده خیلی باهاش سرو کار دارم . به نظر من خندید مثل گریه کردن نیست من هر وقت اراده کنم با وجود تمام مشکلاتم میخندم و شادم :biggrin:

آرزو میکنم که همیشه شاد زندگی کنید وهمیشه خنده رو لباتون باشه:gol:

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهایی جان در جوابت یکی از شعرامو می‌گم همین:

با گریه‌هات چونه نزن، دلگیر خنده‌هات شدم
غصه نخور نمی‌میرم، تمرین رفتن می‌کنم...

به نظرم یه آدم تا گریه نکنه هیچ وقت آدم نمی‌شه. چون همون اول هم که دنیا میایم گریه....

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كسي كه گريه نميكنه تو زندگيش شكستهاي زيادي ميخوره چون هميشه يه غمي تو دلش سنگيني ميكنه

به نظر من اينجور آدما اكثرا نااميد هستند و ديد خوشايندي به زندگي ندارن هميشه اظهار پوچي ميكنن.

در آخر هم ميگم آدمي كه هيچوقت گريه نميكنه آدمي بسيار مغروره و غرور زيادش باعث ميشه تا نتونه

هيچوقت گريه كنه.

موفق باشيد.

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي كه گريه نميكنه تو زندگيش شكستهاي زيادي ميخوره چون هميشه يه غمي تو دلش سنگيني ميكنه

به نظر من اينجور آدما اكثرا نااميد هستند و ديد خوشايندي به زندگي ندارن هميشه اظهار پوچي ميكنن.

در آخر هم ميگم آدمي كه هيچوقت گريه نميكنه آدمي بسيار مغروره و غرور زيادش باعث ميشه تا نتونه

هيچوقت گريه كنه.

موفق باشيد.

کسی که گریه نمی‌کنه اصلاً لذت جاری شدن مقدس‌ترین احساس انسان‌ها رو نمی‌فهمه...
:w30:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه اینه که من دیوونه ی یه نفرم اما نباید یه مدتی ببینمش باید درد دوری را تحمل کنم تا بهش برسم اما خنده وقتیه که اون شاده عزیزترین کسم توی زنگی خوشحاله:gol:

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گریه عقده دل را میگشاید.
گاهی یک قطره اشک یک اه سرد مطلبی را بیان میکند که در چند کتاب نمیتوان از عهده ان بر امد.

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان یاد یک جمله افتادم.
مگذار خنده تو باعث گریه دیگری شود.

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم مثل همیشه قشنگ کیوان جان
مر30
راست میگه نظرای کیوان فوق العادس
تنهایی های هر کسی ختم میشه به زمزمه ها خاطره ها و اشک هایی که همراهی ات میکنن تا احساسس تنهایی نکنی"پارادوکس غریبیه"
ولی در مورد خنده باید بگم اگه نبود نمی دونم باید چه کار میکردم "خوب ادم های پر انژی همیشه خنده رو هستن دیگه"

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز

shamimes

عضو جدید
هر دو آنها دواست. وقتي گريه ميكني راحت ميشي:(
وقتي هم كه ميخندي راحت مي شي :biggrin:
هر دو آنها نگه داشتني نيستند و براي انسان تعادل مي:w16: