گروه آمادگی برای کنکور ارشد كامپيوتر 91

maryam.raz

عضو جدید
وای یه چیزی دیدم الان تو سایت دانشگاه آزاد
ساختمان داده و آمار حذف شده
چه جالب
ساختمان داده رو حذف کردند
ای کاش سیستم عاملو حذف کرده بودند

سلام
خوبه واسه کسایی که میخوان آزاد امتحان بدن!
دلت میاد سیستم عاملو:smile:
من که خیلی این کتابو دوست دارم

ho121_allah

عضو جدید
یه سوال دارم
بهترین جامع ترین و در عین حال خلاصه ترین منبع واسه طراحی الگوریتم چیه؟
clrsرو نمیخوام
یه چیز دیگه؟
مرسی

someah

عضو جدید
سلام دوستان
کسی پاسخ تشریحی سوالات کامپایلر کنکور90 رو داره واسه من بذاره؟
با آرزوی موفقیت برای شما داوطلبین گرامی

maryam.raz

عضو جدید
آخرین ویرایش:

maryam.raz

عضو جدید
یه سوال دارم
بهترین جامع ترین و در عین حال خلاصه ترین منبع واسه طراحی الگوریتم چیه؟
clrsرو نمیخوام
یه چیز دیگه؟
مرسی

هم خدارو میخوای هم خرما!
نمیشه دقیق گفت چون کسی نیست که همه جزوه ها رو خونده باشه تا بگه کدوم بهتره
من شنیدم جزوه سید جوادی خوبه
پوران هم بد نیست

ho121_allah

عضو جدید
ای بابا
این دانشگاه آزاد هم حالش یده ها
باز منابع رو عوض کرد
ساختمان اومد
مهندسی نرم افزارم اضافه شد
شبکه حذف شد

azz

عضو جدید
سلام دوستان
كسي در مورى نحوه پذیرش دانشگاه علوم و تحقیقات واسه رشته هایی که تو دفترچه نیست چیزی میدونه؟علوم وتحقیقات شهرما نرم افزار داره اما توی دفترچه نیست میگن باید علوم و تحقیقات تهران بزنی اما معلوم نیست علوم و تحقیقات شهر خودمو بیارم یا یه شهر دیگه!به نظرتون واسه شهرستان فقط از بومی ها پذیرش میکنن؟اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه

someah

عضو جدید
دفترچه سولات

http://s1.picofile.com/file/6615538228/software2_90_takhassosi.rar.html

پاسخ نامه

http://s1.picofile.com/file/6615593558/پاسخنامه_نرم_افزار.rar.html

پسورد فایل ها : r-s-s.blogfa.com

سلام دوست عزیز ممنون از فایلی که برام گذاشتین من دنبال پاسخ تشریحی کامپایلر میگردم کتاب کنکور90 مقسمی رو دارم اما متاسفانه فقط کلید سؤالات رو داده جواب تشریحی سوال 1و 2 کامپایلر رو نیاز دارم.باز هم ممنون از فایل ها.
با آرزوی موفقیت.

seed1987

عضو جدید
سلام دوستان
كسي در مورى نحوه پذیرش دانشگاه علوم و تحقیقات واسه رشته هایی که تو دفترچه نیست چیزی میدونه؟علوم وتحقیقات شهرما نرم افزار داره اما توی دفترچه نیست میگن باید علوم و تحقیقات تهران بزنی اما معلوم نیست علوم و تحقیقات شهر خودمو بیارم یا یه شهر دیگه!به نظرتون واسه شهرستان فقط از بومی ها پذیرش میکنن؟اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه

ُسلام
حدودا 15 دانشگاه واحد علوم تحقیقات هستن که در حال حاظر دانشجو ارشد کامپیوتر دارن ولی تو دفترچه نیستن....:(
اونجاهایی که مطمئنم...
اصفهان- سیستان-هرمزگان-تبریز-ایلام-کردستان-کرمانشاه-نیشابور-بروجرد-همدان-رشت-زنجان- اردبیل و ....

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
تاپیک بی حال
امروز چهارشنبه 14 دی 1390
من فصل 2 مهربخش رو نخوندم.:D:D
آخه هنوز اولمه تنبلی و .......:biggrin:
الان میخوام شروع کنم
بای
خیلی باحالی!!:biggrin: جزوه تو میتونی واسم بفرست منم هستم با هم بخونیم من سال دیگه ارشد شرکت میکنم امسال المپیاد دارم

bby

عضو جدید
سلام
اگه کسی کارنامه قبول شده های نرم افزار آزاد 90 ،تهران رو داره بذاره لطفا.
ممنون

T.bita

عضو جدید
کسی میدونه که آیا رشته فناوری اطلاعات متجانس با رشته کامپیوتر هست یا نه؟؟؟؟؟؟
آخه برای ارشد بدون آزمون باید فقط رشته همنام و یا متجانس باشه.
من مهندسی کامپیوتر نرم افزار خوندم و میخوام از گرایش های فناوری اطلاعات رو بزنم. میشه ؟؟؟؟
لطفا یکی سریعا جواب بده:(

ho121_allah

عضو جدید
خیلی باحالی!!:biggrin: جزوه تو میتونی واسم بفرست منم هستم با هم بخونیم من سال دیگه ارشد شرکت میکنم امسال المپیاد دارم
سلام
راستش جزوه رو ندارم که واست بفرستم
همش با خودم میگن چرا من آدم نمیشم
نمیخونم-نمیخونم
وای برمن
پایه ای امروز فصل 1 پایگاه کتاب مقسمی رو بخونیم
فردا فصل 2 مدار
پایه ای بسم ا...

saeedehh

عضو جدید
سلام میشه لطف کنید منابع ارشد آزاد رشته مهندسی کامپیتر گرایش معماری سیستمهای کامپیوتری واسم
بزارید

bby

عضو جدید
سلام..
کسی راه حل سوال 53 کنکور کامپیوتر سال 89 رو می دونه؟

ايلك

عضو جدید
سلام دوستان . من براي ارشد 91 سراسري رشته نرم افزار انشالا ميخوام كلاس كنكور برم . اونهايي كه تجربه مفيد دارن كجا رو بيشنهاد ميدن؟ منابع كدوم اموزشكاه بهتره ؟

computer_soft

اخراجی موقت
سلام دوستان . من براي ارشد 91 سراسري رشته نرم افزار انشالا ميخوام كلاس كنكور برم . اونهايي كه تجربه مفيد دارن كجا رو بيشنهاد ميدن؟ منابع كدوم اموزشكاه بهتره ؟

سلام منم دنبال آموزشگاه میگردم تا اونجایی که من تحقیق کردم میگن پارسه هم جزواتش خوبه هم از نظر آماری جمعیتش برای رشته کامپیوتر واسه آزموناش بیشتره و درنتیجه رتبه با ربط تره به علاوه اینکه جدیدتره و جزواتش مفهوم تره . ولی یک بدی که داره بخوای یک جزوه بگیری نمیتونی باید کلهک همه رو با هم پول بدی و شرکت کنی که البته اگه داری واسه ارشد میخونی و تموم کردی برات مناسبه اما اگه هنوز تموم نکردی و فقط میخوای بعضی دروس رو جزوه هاشو بگیری آموزشگاه ماهان جزوه تکی میده و لازم نیست همه ی پولو بدی فقط پول جزوه رو میدی که البته جمعیت ماری پایینی داره برای رشته کامپیوتر و همچنین آزموناش یه خورده مزخرفه!
ژرف اندیشان هم خوبه اما بعد از پارسه . پارسه واسه کامپیوتر از همه بهتره

موفق باشی

بزرگترین گروه بازاریابی در ایران

computer_soft

اخراجی موقت
سلام میشه لطف کنید منابع ارشد آزاد رشته مهندسی کامپیتر گرایش معماری سیستمهای کامپیوتری واسم
بزارید

4 5 صفحه ای عقب بری هستش
این لینک هم میتونه کمکت کنه
www.pardazeshpub.com

و
arshadit91.blogfa.com/

بزرگترین گروه بازاریابی در ایران

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
راستش جزوه رو ندارم که واست بفرستم
همش با خودم میگن چرا من آدم نمیشم
نمیخونم-نمیخونم
وای برمن
پایه ای امروز فصل 1 پایگاه کتاب مقسمی رو بخونیم
فردا فصل 2 مدار
پایه ای بسم ا...

من قصد کردم ای ماه رو سیستم عامل بخونم و از ماه آینده پایگاه
سیستم عامل از کتاب مقسمی
پایگاه داده از مقسمی رو ندارم باید از کتابخونه بگیرم . اگه پایه ای ؟ پایه ام . بیا بخونیم

ايلك

عضو جدید
سلام منم دنبال آموزشگاه میگردم تا اونجایی که من تحقیق کردم میگن پارسه هم جزواتش خوبه هم از نظر آماری جمعیتش برای رشته کامپیوتر واسه آزموناش بیشتره و درنتیجه رتبه با ربط تره به علاوه اینکه جدیدتره و جزواتش مفهوم تره . ولی یک بدی که داره بخوای یک جزوه بگیری نمیتونی باید کلهک همه رو با هم پول بدی و شرکت کنی که البته اگه داری واسه ارشد میخونی و تموم کردی برات مناسبه اما اگه هنوز تموم نکردی و فقط میخوای بعضی دروس رو جزوه هاشو بگیری آموزشگاه ماهان جزوه تکی میده و لازم نیست همه ی پولو بدی فقط پول جزوه رو میدی که البته جمعیت ماری پایینی داره برای رشته کامپیوتر و همچنین آزموناش یه خورده مزخرفه!
ژرف اندیشان هم خوبه اما بعد از پارسه . پارسه واسه کامپیوتر از همه بهتره
خيلي ممنون بابت راهنماييتون . قيمت منابع و كلاسها و ازمون هاي پارسه رو هم ميدونيد؟ لطفا اعلام كنيد
سوال بعديم راجع به كتاب زبانهاي برنامه سازيه . اين كدوم درسمونه؟ همون طراحي و پياده سازي زبانهاي برنامه سازيه؟

بالا