گاهی دلم برای مردها می سوزد! (سخنی با بانوان)

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا مرد و زن طوری افریده شدن که هردو به هم نیاز دارن و هر دو رو هم تاثیر میزارن. ولی در کل من خودم کلا نظرم اینه مرد خیلی مهم تره این مرده که مسیر زندگی رو تعیین میکنه این مرده که جایگاه زن رو مشخص میکنه و این مرده که حتی اخلاق رفتار نحوه زندگی زنش رو تو زندگی مشترک تعیین میکنه .چون تمام رفتارای خانوما بازتاب رفتار طرف مقابلشونه خانوما احساسین حتی زمانی که با عقلشون میخوان عمل کنن بازم بدون اینکه خودشون بدونن از رو احساسشون تصمیم گرفتن یعنی دقیقا همون چیزی که احساس میکنن درسته رو انجام میدن. پس یه مرده که با رفتارش تو هر زمینه ای به همسرش این حس رو میده که باید چطور رفتار کنه .و این زن هستش که با احساس ارامش و ارزش و احترامی که تو زندگی مشترک همسرش بهش داده وظایفش رو به عنوان یه همسر و بعدا یه مادر و... انجام میده! ولی وقتی یه دختر ازدواج میکنه تنها چیزی که توی همسرش وجود نداره مردانگیه اینجاس که همه چی مسیر اشتباه رو در پیش میگیره .
باهاتون موافقم اما یه زندگی زمانی زیباس که دو طرف باهم درست رفتار کنن و درک درستی از هم داشته باشن..... نه اینکه ساز مخالف بزنن..

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهاتون موافقم اما یه زندگی زمانی زیباس که دو طرف باهم درست رفتار کنن و درک درستی از هم داشته باشن..... نه اینکه ساز مخالف بزنن..

کاملا درسته وقتی یه مرد هرچقدرم خوب باشه اگه طرفش خوب نباشه هیچ فایده ای نداره .

a3mooneabi

عضو جدید
باید زن باشی ودرایران زندگی کنی و بعد ادعای مردانگی داشته باشی

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خدا كنه ادم ادم باشه
وگرنه فرق نداره زن باشه يا مرد
تو همين متن جاي كلمه ي مرد زن بزارين
فرقي نميكنه

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا كنه ادم ادم باشه
وگرنه فرق نداره زن باشه يا مرد
تو همين متن جاي كلمه ي مرد زن بزارين
فرقي نميكنه

باهاتون موافقم.....
مهم اینه انسانیت داشته باشیم مهم نیست جنسیتمون چی هست.......

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آره موافقم گاهی ما دخترا بی انصافی میکنیم در حق مردی که دوستمون داره,در حق کسی که از ما فقط لحظاتی رو میخاد که سرشار از آرامش باشه
بی انصافی میکنیم در حق مردی که صادقانه از آینده میگه و ما به پولو موقعیتو خیلی چیزای دیگه فک میکنیم جز به آینده ای که قبل از هر چیز احتیاج به آرامش داره
متاسفانه موافقم باهاتون جناب !!!
کاش ما دخترا بعد از تجربه های تلخی که از خامی به دست آوردیم برای اینکه دیگه شکست نخوریم برای پسر بیچاره مردم هزارتا شرطو شروط نذاریم

nafas z

عضو جدید
بله خب این مشکلات وجود داره......ولی همش هم تقصیره خانم ها نیس....خیلی چیزا رو فرهنگ تحمیل میکنه!!!!!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله خب این مشکلات وجود داره......ولی همش هم تقصیره خانم ها نیس....خیلی چیزا رو فرهنگ تحمیل میکنه!!!!!
کاملأ باهاتون موافقم.... اما همین فرهنگم بازتاب رفتار خود ماست...درکل باید همه رعایت کنیم نه فقط خانومها یا آقایون.

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بود حکم ی نصیحتو واسم داشت:whistle: اما همه اونا ک گفته شده امکان پذیره اگه ادم خودش بخواد و خیلی ملایم و اروم و منطقی و دوستانه باهاش برخورد کنه همه چی میشه سخت نیست : )

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بود حکم ی نصیحتو واسم داشت:whistle: اما همه اونا ک گفته شده امکان پذیره اگه ادم خودش بخواد و خیلی ملایم و اروم و منطقی و دوستانه باهاش برخورد کنه همه چی میشه سخت نیست : )
دقیقأ ....خوشحالم که طرز فکرت اینقد خوبه و اینقد با منطق برخورد میکنی....کاش همه این طور فک میکردن.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
شما میگید سازمانی نیست که از حقوق مردا دفاع کنه چون مردا هیچ وقت حقی ازشون ضایع نشده که بخوان همچین سازمانی رو بذارن.....

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما میگید سازمانی نیست که از حقوق مردا دفاع کنه چون مردا هیچ وقت حقی ازشون ضایع نشده که بخوان همچین سازمانی رو بذارن.....
بله من این حرفو کلی زدم... هدف تاپیک این نیست که حقوق زن و مرد رو بگیره و از حقوق زن و مرد دفاع کنه... اینا صرفأ مسائلی است که باید بهش بیشتر توجه شه و در واقع هم زن و هم مرد باید تعامل داشته باشن که زندگی زیباتری داشته باشن...

9356769

عضو جدید
مردانه که دلت بگیرد کدام زن میخواهد ارامت کند........؟
مردانه که بغض کنی چه زنی توانایی ارام کردنت را دارد.......؟
مرد که باشی حق این ها را نداری.......
مرد که باشی حق ات فقط در دل نگهداشتن است......
مرد که باشی از دور نمای کوهی را داری...مغرور غمگین و تنها.......

Click here to view the original image of 700x700px.

Z.ANSARI

کاربر فعال
مردانه که دلت بگیرد کدام زن میخواهد ارامت کند........؟
مردانه که بغض کنی چه زنی توانایی ارام کردنت را دارد.......؟
مرد که باشی حق این ها را نداری.......
مرد که باشی حق ات فقط در دل نگهداشتن است......
مرد که باشی از دور نمای کوهی را داری...مغرور غمگین و تنها.......

Click here to view the original image of 700x700px.

عالی بود......ممنون.........و همچنین به جا!!

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بله من این حرفو کلی زدم... هدف تاپیک این نیست که حقوق زن و مرد رو بگیره و از حقوق زن و مرد دفاع کنه... اینا صرفأ مسائلی است که باید بهش بیشتر توجه شه و در واقع هم زن و هم مرد باید تعامل داشته باشن که زندگی زیباتری داشته باشن...

شما گفتین سازمانی نیست که دفاع کنه!!!!!!
بله میدونم زن و مرد باید با هم تفاهم و تعامل داشته باشن و همدیگرو درک کنن...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما گفتین سازمانی نیست که دفاع کنه!!!!!!
بله میدونم زن و مرد باید با هم تفاهم و تعامل داشته باشن و همدیگرو درک کنن...

بله حق با شماست ...کاملأ موافقم ... اگه گفتم هیچ سازمانی نیست به معنی این نیست که میخوام از حقوق مرد دفاع کنم ....منم فقط خواستم اونای که کم توجهی میکنن مرداشونو یه خورده درک کنند همین ..
با تشکر از نظرات مفیدتون ..ممنون.

Pari Saa

عضو جدید
بسیار زیبا بود... من هم موافقم با حرفاتون... متاسفانه گرفتار شدن به درد خودخواهی خیلی چیزا رو عوض میکنه.