کومله ها در کردستان سر می بریدند + عــــکـــــس.....

arman23

عضو جدید
کومله ها در کردستان سر می بریدند+عکس
رجانیوز ـ مطلبی که می خوانید بخشی از خاطرات رزمنده است که در اوایل دوران طلایی دفاع مقدس در مناطق جنگی کردستان به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. هدف از نقل این مطلب یادکردی از شهدای مظلوم کردستان است که اکثرا سر در بدن نداشتند و در قطعه ۲۴ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شده اند.
« گویی شهدای ما در هر زمینه باید به حسین (ع) اقتدا می کردند و دشمنان انقلاب و اسلام نیز به یزید »​
پس از در گیری شدید با ضد انقلاب که متشکل از کومله ، دمکرات ، منافقین و چریکهای فدایی و ساواکیهای زمان شاه بود، بر اثر اصابت گلوله از هوش رفتم . وقتی به خودم آمدم توان هیچ حرکتی نداشتم حتی چشمانم نیز باز نمیشد اما گوشهایم می شنید در آن حال صدای دو نفر را در بالای سرم شنیدم که با هم بحث میکردند یکی از آنها می گفت : " سر این یکی را هم ببریم و با خود ببریم "
اما دیگری گفت : " نه برای این سر پول نمیدهند گفته اند فقط برای سرهایی که ریش دارند پول می دهیم "و . .

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که هنوزه اقای موسوی در مورد حمایت حزب کوموله هیچ نوع واکنش خاصی نشون ندادن!

M Sina Asadi

عضو جدید
من میشناسم این کوموله های ...... رو .

زیاد حرف نمیزنم . حرفای مامانم یادم افتاد ... .

فقط 1 جمله : دایی مامانم توسط همین کوموله ها شهید شده تو کردستان ... . روحش شاد ... .

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که هنوزه اقای موسوی در مورد حمایت حزب کوموله هیچ نوع واکنش خاصی نشون ندادن!

خیلی از احزاب هستند که قبلا جدایی طلب بودند .ولی الان دیگه نیستند.
نمیشه به گذشته اقتدا کرد.
درسته؟؟؟
البته من اطلاع زیادی از این حزب ندارم و کلی گفتم
بعدا هیچ ربطی هم نداره.
الان یک سوال ازت دارم.
الان مثلا کشور کمونیسم چین بیاد با اسرائیل بجنگه.
تو طبیعتا از کشور چین حمایت میکنی.
چون دشمن دشمنت دوست تو هست
غیر از این هست
ایا شما با کمونیسم های چینی یکی هستی و یا اونهای با شما یکی هستند؟؟

gagas

عضو جدید
:cry::cry::cry::cry::cry:
خدا رحمتشون کنه!!!!!!!!
آخه چه جوری دلشون میومده اینطوری آدم بکشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

M Sina Asadi

عضو جدید
خیلی از احزاب هستند که قبلا جدایی طلب بودند .ولی الان دیگه نیستند.
نمیشه به گذشته اقتدا کرد.
درسته؟؟؟
البته من اطلاع زیادی از این حزب ندارم و کلی گفتم
بعدا هیچ ربطی هم نداره.
الان یک سوال ازت دارم.
الان مثلا کشور کمونیسم چین بیاد با اسرائیل بجنگه.
تو طبیعتا از کشور چین حمایت میکنی.
چون دشمن دشمنت دوست تو هست
غیر از این هست
ایا شما با کمونیسم های چینی یکی هستی و یا اونهای با شما یکی هستند؟؟

خوب دوست عزیز جدایی طلب باشن ! مگه هر کی جدایی میخواد سر میبره ؟؟؟ پان ترکا تو آذربایجان جدایی میخوان ، آیا میان سر میبرن ؟؟؟ من که ندیدم ! این چه منطقیه ؟؟ یا میان مبارزه مصلحانه میکنن ؟؟ :razz: البته حق دارین ... ، شاید اگه شما هم یکی از عزیزانتون سرش رو میبریدن و بدنش رو میفرستادن خونتون ، نظرتون چیز دیگه ای میبود ... .

:cry::cry::cry::cry::cry:
خدا رحمتشون کنه!!!!!!!!
آخه چه جوری دلشون میومده اینطوری آدم بکشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

ممنون دوست عزیز ... . همون طور که سپاه یزید دلش اومد اون کار رو با عزیز زهرا بکنه ، اینام دلشون اومده دیگه ... .

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز جدایی طلب باشن ! مگه هر کی جدایی میخواد سر میبره ؟؟؟ پان ترکا تو آذربایجان جدایی میخوان ، آیا میان سر میبرن ؟؟؟ من که ندیدم ! این چه منطقیه ؟؟ یا میان مبارزه مصلحانه میکنن ؟؟ :razz: البته حق دارین ... ، شاید اگه شما هم یکی از عزیزانتون سرش رو میبریدن و بدنش رو میفرستادن خونتون ، نظرتون چیز دیگه ای میبود ... .

ممنون دوست عزیز ... . همون طور که سپاه یزید دلش اومد اون کار رو با عزیز زهرا بکنه ، اینام دلشون اومده دیگه ... .

عزیزم گفتم که اطلاعات چندانی از این گروه ندارم و کلی گفتم که مثلا یک گروه اگر 30 سال پیش کارهایی انجام داد.امکان داره الان تغییر داشته باشه.
مثلا خیلی از گروههای جدای طلب کرد الان علنا گفتند که برای جدای طلبی فعالیت نمیکنند.
ایا ما باید اون افراد را به اون دید گذشته نگاه کنیم؟؟؟

M Sina Asadi

عضو جدید
عزیزم گفتم که اطلاعات چندانی از این گروه ندارم و کلی گفتم که مثلا یک گروه اگر 30 سال پیش کارهایی انجام داد.امکان داره الان تغییر داشته باشه.
مثلا خیلی از گروههای جدای طلب کرد الان علنا گفتند که برای جدای طلبی فعالیت نمیکنند.

بله ! ;) حق باشماست ! امیرالمومنین فرمودن : اگه کسی را دیدی که شب به گناهی آلوده شد ، صبح به دید گناهکار به او نگاه نکن ، شاید توبه کرده باشد ... .

اما توبه ی گرگ چی ؟

فکر نمیکنم کوموله جزو اون توبه کرده ها باشه . منافقین هم همین طور ... .

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ! ;) حق باشماست ! امیرالمومنین فرمودن : اگه کسی را دیدی که شب به گناهی آلوده شد ، صبح به دید گناهکار به او نگاه نکن ، شاید توبه کرده باشد ... .

اما توبه ی گرگ چی ؟

فکر نمیکنم کوموله جزو اون توبه کرده ها باشه . منافقین هم همین طور ... .

با توبه گرگ موافقم.
البته ما نباید همه را توبه گرگ ببینیم.

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادت باشه اخوی مومن یکی از نشونهاش به قول معصومین زیرک بودنشه از یه سوراخ گذیده نباید بشه باید عمق رفتارشون رو دید در مواقع حساس معمولا ضربه میزنن الان جمهوری اسلامی قوت گرفته جرات نفس کشیدن ندارن .پاش بیفته اینا مثل قدیما زیر پای عروس وداماد پاسدارها رو سر میزنن.

arman23

عضو جدید
تغییر در گروهک ها همراه با اعلام هستش

کسی دیده یا شنیده که اینا علام کنن تغییر موضع دادیم

تازه تغییر موضع هم داده باشن سر بریدن یک جوان که برای دفاع از میهنش رفته رو جلوی کاروان عروس چطور توجیه میکنن

این جناب کاپلو بدجور اشداء علی المسلمین و رحما بین کفاره

یادمه برای آتش زدنه یه مترسک ملبس به لباسی شبیه پرچم امریکا نوشته بود وحشی گری مسلمونا ولی راجع به کشتار ملت بی گناه افغنه و پاکستانی ها توسط امریکا ..........

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغییر در گروهک ها همراه با اعلام هستش

کسی دیده یا شنیده که اینا علام کنن تغییر موضع دادیم

تازه تغییر موضع هم داده باشن سر بریدن یک جوان که برای دفاع از میهنش رفته رو جلوی کاروان عروس چطور توجیه میکنن

این جناب کاپلو بدجور اشداء علی المسلمین و رحما بین کفاره

یادمه برای آتش زدنه یه مترسک ملبس به لباسی شبیه پرچم امریکا نوشته بود وحشی گری مسلمونا ولی راجع به کشتار ملت بی گناه افغنه و پاکستانی ها توسط امریکا ..........

اون تاپیک را من نزده بودم :biggrin::biggrin::biggrin:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر وحشتناک
بازم کسایی هستن که دل اون شهیداروداشته باشن برن با اینا بجنگن به نظرتون؟
حتما هستن وگرنه تا حالا کونفیکون شده بود همه جا

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخواهی چی بگه؟ مگه همه هر روز در مورد همه نظر میدن؟ در زمان دفاع مقدس نخست وزیر ایران بارها وبارها از آنها براز انزجار کرده و در مقابل آنها مثل بقیه ملت ایستاده. مگه شما اخبار و سخنان میرحسین را گوش میدهید؟ از کجا؟ فکر میکردم درج خبر از ایشون قدقنه؟ سایتش هم که *****ه .نیست؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رهبرشون اسمش عز الدین بود درظاهر گرایش به شرق داشتن ولی در باطن امریکا یه حزب میشه گفت مارکسیستی وجدایی طلب بودن امید وارم کافی باشه.:gol:

تو مطمعنی؟سندی داری یا رو هوا گفتی؟ اینا تفکر سوسیالیستی و ضد امپریالیستی دارن و آمریکا اونا رو در ردیف گروههای تروریستی قرار داده.مثل گروه جندالله که آمریکا اونا رو در ردیف گروههای تروریستی قرار داده وشما اونا رو به آمریکا چسبوندین .در حالی که حمایت طالبان و وهابیون عربستان از آنها آشکار بود.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این گروه بیش از 40 سال است که فعالیت مسلحانه علیه نظام حاکم بر ایران دارند و در قبل از انقلاب هم ضربات مهلکی بر پیکر رژیم شاهی ایران وارد کردند به همین روش وحشیانه. بعد از انقلاب هم با هدف جدایی کردستان اقدامات خلاف انسانیت زیادی انجام داده اند. با فرو پاشی شوروی رفته رفته قدرت مالی ونظامی آنان کم شد ودولت عراق کمک های خود را قطع کرد .واز این گروه جزء جنازه ای متحرک و متعفن چیزی نمانده.دید و تفکرشان تحت تاثیر حوادث قرار گرفته و یاس و ناامیدی بر تفکراتشان چیره گشته.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مطمعنی؟سندی داری یا رو هوا گفتی؟ اینا تفکر سوسیالیستی و ضد امپریالیستی دارن و آمریکا اونا رو در ردیف گروههای تروریستی قرار داده.مثل گروه جندالله که آمریکا اونا رو در ردیف گروههای تروریستی قرار داده وشما اونا رو به آمریکا چسبوندین .در حالی که حمایت طالبان و وهابیون عربستان از آنها آشکار بود.
چی بگم والا
دیگه اینا چیزای تابلویی که آمریکا از اینا حمایت میکنه
خارج کردن گروهک منافقین از لیست گروهکای تروریستیرو یادمون نرفته هنوز
جدی فکر میکنی آمریکا از اینا حمایت نمیکنه؟
شوخی کردی یا جدی گفتی؟

دیوانه اینا رو چرا بالا میاری ؟
:)
هر از چند گاهی لازمه تا اینارو ببینیم تا یادمون بیفته که چه کسانی جونشونو برا این خاک فدا کردن.

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised: فکر نمکنی یکم بیشتر از یکم داری تناقض میگی

بالا