کودکان مظلوم فلسطین(یک حضور,تسکین یک درد)

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
بله حرفات قابل تامل هست آقا فرزاد

اما من نکاتی که مد نظرم بود رو نتونستم به خوبی برسونم

ببینید مساله نفی سبیل در مورد مسلمانان از صدر اسلام بوده و هست اما دقت کنید که در زمانی که ما الان داریم زندگی میکنیم آیا همه اعراب واقعا مسلمان هستن؟ وهابیت و سلفیت و اینا رو میشه اسم مسلمان واقعی روشون گذاشت؟
یا فقط اسم مسلمانی رو به دوش میکشن؟ داعش هم ادعای مسلمان واقعی رو داره بحثی که الان هست اینه که به لطف تبلیغات گسترده ی وهابیون مسلمان های واقعی چه شیعه و چه سنی در کشورهای عربی در اقلیت به سر میبرن
اگر کشور های عربی واقعن مسلمانن بودن کشوری که اندازه یک استان ما هم نیست سالهاست دیگه وجود نداشت! عربستان اگه فقط دلارهاشو از بانک های اسراییل خارج کنه میدونین چه ضربه ای به اسراییل میزنه؟

من اصن حرفم حرف مصالحه با اسراییل نیست من کل حرفم تو این جمله خلاصه

میشه که البته حقیقت هم هست و سالهاست این صحبت های اعراب رو در مورد ایران شنیدم حداقل در اکثر کشور های عربی

<< ما هر کاری برای همسایه های عرب مون انجام بدیم و هرچقد از دیدگاه برادری و برابری به اونها نگاه کنیم اونها به ما به دید " فرس المجوس " به ما نگاه میکنن

دیدگاهی که در زمان حضرت محمد (ص) و سپس خلفا راشدین نفی میشد

دلیل ضدیت کشور های عربی منطقه با ایران بر همین محور هست که به خیال خودشون ارزوی پیروزی در جنگ قادسیه رو دارن و اعتقاد دارن ایرانیان ملتی کافر هستن

دلیل دوم ضدیت با ایران اینه که به دلیل حکومت های پادشاهی که دارن ترس از نفوذ اندیشه های انقلاب اسلامی در کشورهای خودشون دارن تفکری که بعد از بهار عربی تقویت شد ...

از طرف دیگه ما از بچگی بهمون گفتن مردم مسلمان مظلوم فلسطین اما در حقیقت مردم نصف مردم فلسطین فقط مسلمان صوری هستن و پیرو ایین اموی هستن چون اگه اسم اسلام رو به دوش نمیکشیدن نسل کشی کامل میشدن خیلی وقت پیش ... نمیدونم شما واقعا این چیزا رو میدونید یا نه؟ حتی در ایام محرم به جشن و پایکوبی می پردازن ( من خودم یک بار از تلفزیون فلسطین مراسم شونو دیدم؛ )
یا خیلی از تفکرات افراطی گریانه رو هم دارن که نتیجه نفوذ یهود انجام میشه

اعرابی که واقعا ادعای مسلمانی دارن و فقط برای ایران بلدن قلدر بازی در بیارن

درسته با اسرائیل مصالحه نکردن اما پشت پرده همشون برده یهود هستن حتی کشوری مثه جیبوتی که به ازای دریافت پول از اسرائیل پایگاه نظامی براشون درست کرده ... آیا شما بازم میگید مسلمان؟ اینا حقایقی هست که در مورد برادران مظلوم و به ظاهر مسلمان ما وجود داره و قابل کتمان نیست حالا باورش با خودتون

سلامم.

میدونید که پشتوانه تئوریک وهابیت و تکفیر و سلفی گری ،الازهر مصره.رد پای داعش تو خاطراته کلینتونه که ترامپ اینو بعنوان یه برگ برنده ضد کلینتون بکار میگیره.
وقتی از نمای دور به این قضیه نگاه میکنی میبینی که همش به سود اسرائیل بوده.پس حتما دستشون تو این قضیه بوده....اما نتیجه قضیه چیه؟همین که ما غافل بشیم از اون اصلیه.
من خودم چندین بار اینو از رهبری شنیدم که گفته دشمن درجه یک رو ول نکنید به دشمن درجه دوم بچسبید.....یعنی دست طرف رو خونده.استراتژیشون رو فهمیده....سروکار ما که با دولت ها نیست با مردم کار داریم ولی باز میگه همون دولت های خائن عربی هم دشمن درجه دو بحساب میان.بله همونایی که ما طرفشون هستیم هم بعضی وقتا کج میرن .نمونش هم حماس که یبار رفت طرف ترکیه ،نتیجش رو هم دید.یبار رفت سمت قطر ،باز پا خورد و ...اگه این بی بصیرتی ها نبود که این وضعشون نبود..
در هر صورت ما کاری به دولت ها نداریم.تو همون جنگ هشت روزه ،ایران تا چهار روز دخالت نکرد گفت بزار قطر کمکشون کنه که اینا رفتن سمتشون.بعد دیدن قطر هدفش از نزدیک شدن به حماس ،اطلاعات دادن به اسرائیل بوده که بعد چهار روز باز افتادن به پای ایران....
این وسط اون مردم هستن که کشته میشن.ولی رسانه ها میان اون چند درصد منحرف رو بلد میکنن و میگن بیا ،اینم از فلسطینیا.ببینید میرن عضو داعش میشن.ببینید تو محرم جشن میگیرن....این همه واقعیته؟...قطعا اینطور نیست.این کارهارو هم بیشتر جنبش فتح میکنه که بین ایران و حماس جدایی بندازه.(چون همونطور که میدونید فلسطین دوبخشه که یه طرفش کنار اومده با اسرائیل(البته در سطح دولت) و طرف دیگه هم حماسه که اون باریکه غزه رو نگه داشته اونم تو حصری که قرار داره)

باز شما به اون بخش امنیتیش دقت نکردید.البته این نگاه کثیف قضیه ست از نظر من ولی اینم یه دلیله که امنیت کشور هم در همینه.اسرائیل اگه قضیه غزه رو حل میکنه میاد سراغ لبنان و ...با بازوی ایران که سوریه باشه هم دیدید که تو این چند ساله چیکار کردن.اونجا یه سری مردم بی بصیرتی کردن و چوبش رو هم خوردن و میخورن.
زورشون به غزه نرسید چون مقاومت کردن ،خدا هم کمک کرد.به لبنان نرسید.اومدن این حد وسط رو بزنن اینبار نه جنگ مستقیم.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامم.

میدونید که پشتوانه تئوریک وهابیت و تکفیر و سلفی گری ،الازهر مصره.رد پای داعش تو خاطراته کلینتونه که ترامپ اینو بعنوان یه برگ برنده ضد کلینتون بکار میگیره.
وقتی از نمای دور به این قضیه نگاه میکنی میبینی که همش به سود اسرائیل بوده.پس حتما دستشون تو این قضیه بوده....اما نتیجه قضیه چیه؟همین که ما غافل بشیم از اون اصلیه.
من خودم چندین بار اینو از رهبری شنیدم که گفته دشمن درجه یک رو ول نکنید به دشمن درجه دوم بچسبید.....یعنی دست طرف رو خونده.استراتژیشون رو فهمیده....سروکار ما که با دولت ها نیست با مردم کار داریم ولی باز میگه همون دولت های خائن عربی هم دشمن درجه دو بحساب میان.بله همونایی که ما طرفشون هستیم هم بعضی وقتا کج میرن .نمونش هم حماس که یبار رفت طرف ترکیه ،نتیجش رو هم دید.یبار رفت سمت قطر ،باز پا خورد و ...اگه این بی بصیرتی ها نبود که این وضعشون نبود..
در هر صورت ما کاری به دولت ها نداریم.تو همون جنگ هشت روزه ،ایران تا چهار روز دخالت نکرد گفت بزار قطر کمکشون کنه که اینا رفتن سمتشون.بعد دیدن قطر هدفش از نزدیک شدن به حماس ،اطلاعات دادن به اسرائیل بوده که بعد چهار روز باز افتادن به پای ایران....
این وسط اون مردم هستن که کشته میشن.ولی رسانه ها میان اون چند درصد منحرف رو بلد میکنن و میگن بیا ،اینم از فلسطینیا.ببینید میرن عضو داعش میشن.ببینید تو محرم جشن میگیرن....این همه واقعیته؟...قطعا اینطور نیست.این کارهارو هم بیشتر جنبش فتح میکنه که بین ایران و حماس جدایی بندازه.(چون همونطور که میدونید فلسطین دوبخشه که یه طرفش کنار اومده با اسرائیل(البته در سطح دولت) و طرف دیگه هم حماسه که اون باریکه غزه رو نگه داشته اونم تو حصری که قرار داره)

باز شما به اون بخش امنیتیش دقت نکردید.البته این نگاه کثیف قضیه ست از نظر من ولی اینم یه دلیله که امنیت کشور هم در همینه.اسرائیل اگه قضیه غزه رو حل میکنه میاد سراغ لبنان و ...با بازوی ایران که سوریه باشه هم دیدید که تو این چند ساله چیکار کردن.اونجا یه سری مردم بی بصیرتی کردن و چوبش رو هم خوردن و میخورن.
زورشون به غزه نرسید چون مقاومت کردن ،خدا هم کمک کرد.به لبنان نرسید.اومدن این حد وسط رو بزنن اینبار نه جنگ مستقیم.

: ))

سابقه شناخت من از اعراب نسبت به شما خیلی بیشتره آقا فرزاد

دیگه ادامه نمیدم

یا علی:gol:

آخرین ویرایش:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کس فریاد مظلومی را بشنود و به یاری او نشتابد مسلمان نیست.

اسلام این دین کامل در مظلوم بودن هیچ حد و مرزی مشخص نکرده است ...مردمی که شاید هم وطن ما یا هم نژاد حتی از دین ما نباشند اگر مظلوم واقع شوند وظیفه یک مسلمان است که به یاری انها بشتابد
حال که در فرسنگ ها دورتر مردمی اکثریت مسلمان و روزه دار در آتش جنگ یکسری (بدترین صفت ها هم در لیاقت انها نیست!)مظلوم واقع شده اند.
از دین و مذهب هر چیزی بگذریم .....از انسانیت هم می توان گذشت؟!

در کجای حقوق بشر نوشته شده مرگ کودک و مردم بی دفاع حق است؟
در کجای حقوق بشر نوشته شده است سکوت حق است؟
در کجای انسانیت نوشته شده است حقوق و مزایای خود را از خون دیگران بدست اوریم؟

مسلمانی فقط به روزه و نماز نیست هر کس در حد وسعش باید فریاد رس باشد.......
امیدوارم جز مردمی نباشیم که بگوییم بی خیال!....ده ها دقیقه صرف کارهای خودمان می کنیم ....حتی 5 دقیقه حضور در راهپیمایی فردا ...5 دقیقه وب نوشت این شب ها علیه این ستمگران حداقل تسکینی بر این مردم می شود
نگیم برای ما نیست برای دیگری است فکرکنیم خانواده های خودمان هستن اون موقع چه می شد....کمه کم مسلمان هستیم و باید به دستور اسلام عمل کنیم.
امیدوارم فردا شاهد حضور اکثریت مردم در راهپیمایی باشیم.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سازمان حقوق بشری که حتی اراده یک اعتراض ندارد نه آن سازمان نه رئیس آن برای هیچ یک از مردم رسمیت ندارد......
ما ندیدیم به غیر از سازش
نسل ما، شاهد تسلیم و سکوت
شاهد سازش و ننگ و فراتر ز سکوت
ما خیانت دیدیم
زخم خنجر بر پشت
ما به زندان خودی دربندیم
کاخ شاهان مسلمان و عرب
همه در خدمت تکراری تلخ
همه مأمور به پژواک سکوت
گوی سبقت ز رقیبان بُردند
نورچشمان سران
ز یهودی و عرب
دست در جیب هم‌اند
همه در یک بنگاه
دور یک سفره نفت
سفره‌ای از زر ناب
دور خوانی از خون
و شرابی زجنون
جامی از قهقهه
ننگ کشیدند به سر
یاد آنان رفته است
کاین زمان، صلح نوبل
دست جلادان است
دیده بودند که قصاب قسی

خون طفلان مسلمان و عرب
از دهان تف کرده است
یادشان رفته که اشغالگر است

کجا نوشته شده کودک سرزمین من تو چهارراهها کار کنه باید بدم ب کودک فلسطینی
کجا گفته تو سرزمین خودم جوونا از نداری نتونن ازدواج کنن و ب فساد کشیده شن و برم برای لبنانی ها خونه بسازم؟

بسه دیگه