کنکور کارشناسی ارشد آزاد مهندسی شیمی 93

KABIR KOH

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان مهندسی شیمی
هدف از ایجاد این تاپیک، تبادل اطلاعات و دانسته هایمان در مورد کنکور ارشد آزاد مهندسی شیمی است.
با امید به همکاری همه دوستان:smile::smile::smile:
دوستان کسی سوالات آزاد سالهای 91 و 92 را دارد؟؟؟
باتشکر

BestDay

عضو جدید
با سلام
کسی آزمون های ارشد دانشگاه آزاد از 89 تا الان (93) رو نداره؟ همراه با جواب تشریحی (اگه نبود ، به پاسخ کلیدی هم قانعیم) ؟
ممنون جوونا :D
اگر سریعتر این لطف رو بکنین خیلی ممنون میشم...

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان کسی سوالات رو نداره؟

sahar32

عضو جدید
دیگه وقتی تو سراسری قبولی نبایدم بری ;)
منم ثبت نام کردم ولی احتمالا برم :D

mataa

کاربر فعال
سلام

منم شرکت کردم و حتما میرم امتحان میدم :cool:
امتحانش کی هست ؟
توی خرداده ؟ چندم ؟

KABIR KOH

عضو جدید
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای سال ۹۳ در روزهای ۸ الی ۱۰ خرداد ماه برگزار می گردد.
این آزمون در ۳۱ حوزه امتحانی برگزار می‌شود و داوطلبان در هنگام ثبت‌نام می‌توانستند حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی محل زندگی و کار خود انتخاب کنند.

به گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در اوایل خرداد توزیع می‌شود.

sahar32

عضو جدید
واقعا سوالای 91و 92 رو هیچ جا نمیشه پیدا کرد؟ من فقط میدونم کتابای کنکاش کنکور سال 85 تا 90 آزاد رو داره.

hameddam

عضو جدید
دوستان سوالا رو کسی نداشت؟
بچه ها تزار های سال های قبل رو کسی داره ؟

mataa

کاربر فعال
سلام دوستان .
سوالات کنکور آزاد ( ارشد ) از سال 90 به بعد رو کسی نداره ؟
اگه دارید بی زحمت قرار بدید .
ممنون

keyvanm

عضو جدید
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش ایرنا، دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می‌توانند از ساعت 11 صبح یکشنبه 4 خرداد ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات ثبت‌نامی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی افزود: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه یا عکس ملاحظه کنند، لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، در خصوص زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه گفت: زمان رفع نقص، روزهای دوشنبه 5 خرداد ماه و چهارشنبه 7 خرداد ماه از ساعت 9 تا 13 و از ساعت 14 تا 18 خواهد بود.

اقبالی افزود: مراکز رفع نقص کارت ورود به جلسه حوزه تهران برای برادران به آدرس میدان امام حسین (ع)، خیابان دماوند، جنب بیمارستان بوعلی واحد تهران مرکزی (مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج)) است و حوزه خواهران به آدرس شهرک قدس (غرب سابق)، میدان صنعت، ابتدای خیابان ایران زمین، روبروی اداره برق، واحد تهران مرکزی (دانشکده تربیت بدنی) است.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 8 تا 10 خرداد ماه 1393 در سراسر کشور برگزار خواهد شد که در این آزمون بیش از 550 هزار نفر داوطلب با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در این دوره داوطلبان از 120 مجموعه و 3741 رشته - محل را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند

niusha t

عضو جدید
من نتونستم ریاضی بزنم - جالبه که روی ریاضی خیلی امیدداشتم جاش ترمو خوب زدم

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فراوری گاز زدم
جالب بود که فقط من بودم که شرکت کرده بودم اینجا:D
به جز ریاضی بقیه ساده بود

mataa

کاربر فعال
سلام دوستان .
خسته نباشيد

امروز گويا نتايج رو زدن .
دوستان من مهندسي شيمي - ترموديناميك و سينتيك / واحد تهران جنوب قبول شدم . ارزش داره اين همه راه رو از هرمزگان بزنم برم تهران دانشگاه واحد تهران جنوب ؟ ؟؟؟؟
آخه كارمندم هستم . سخته

hameddam

عضو جدید
من صنایع غذایی علوم تحقیقات زده بودم قبول شدم
یه مشکلی دارم 6 واحدم مونده به نظرتون میذارن ثبت نام کنم؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اینجا کسی هست که مهندسی شیمی علوم تحقیقات فارس قبول شده باشه؟

karba

عضو جدید
سلام به همه ی بروبچ خوب..من یه سوالی داشتم اگه میشه همه جواب بدن و اگه لطف کنین زود جواب بدین ممنون میشم اخه واسه دوستم میخوام دوستم مهندسی شیمیه و میخواد واسه ارشدش امسال مهندسی شیمی شرکت کنه و یا مهندسی نفت ازین گرایشا که میگم میشه به ترتیب اولویت مخصوصا بازار کار بگین تو ایران اول کدوما بهتره ازین گرایشا که میگم و بعدش تو خارج کدوم بهتره؟
مهندسی شیمی بدون گرایش...بیوتکنولوژی...پدیده های انتقال...ترمودینامیک و سینتیک...صنایع غذایی..صنایع گاز...فرایندهای جداسازی...کنترل فرایند های شیمیایی...مهندسی بیوشیمیایی...مهندسی پلیمر..مهندسی فرایند..مهندسی محیط زیست..
و مهندسی نفت با این گرایشا:
پژوهشی مهندسی نفت پالایش...مهندسی نفت بدون گرایش..مهندسی نفت بهره برداری...مهندسی نفت حفاری
در ضمن دوستمم دختره...اگه میشه کمک کنید ممنون میشم...بازم مرسی

بالا