کنکورهای آزمایشی پارسه

zippo77

عضو جدید
سلام به همه دوستان این تاپیک رو قرار دادم که بعد از هرآزمون پارسه رتبه و درصدهامون رو قرار بدیم که هم انگیزه درس خوندنمون بیشتر بشه هم اینکه ببینیم رقابت چجوری هستش.درصورتی که موافق هستین توی همین تاپیک اعلام کنید به امید موفقیت همه.:gol:;)

aminkhan

عضو جدید
منم گند زدم شدم 230.چون سیالات را صفر زدم و ترمو را 36 ولی حرارت 75 وجرم 80 وریاضی 40 وسنتیک 60 و کنترل 50 زدم .زبان هم0
ترازم حدود 7000 شد ولی تعداد شرک کنندگان خیلی کم بود. تازه ریاضی را مال خواندن تابستان بود و فقط قبل امتحان مرورش کردم وتست نزده بودم.شما چند زدید

aminkhan

عضو جدید
امتحان این سری را چیکار کردید؟ من که خیلی گند زدم یک ساعت زودتر بلند شدم.فکر کنم 500 هم نشم

صادق شهابی

عضو جدید
سلام به دوستان
تایپیک جالبیه موافقم
منم کنکور اولی گند زدم اساسی
رتبم 460 شد
زبان:0
حرارت: 50%
ترمو: 39%
مکانیک: 38%
جرم: 35 %
سینتیک: 40 %
ریاضی: 35%
کنترل: 14%

کنکور دومی هم بد دادم.ریاضی و مکانیک نخونده بودم.حالا تا ببینم درصدا چه جوریه;)

golbarg90

عضو جدید
سلام. من نمیدونم چی بگم رتبه ام توی 25 درصد دوم 257 شد که پس رفت کردم.

sazman-ranjesh

عضو جدید
سلام دوستان من سال دوم که شرکت می کنم این اسم هم مال اون زمانه حالا خودتون می فهمین.
هرکی سوالی داره میتونه به love67evol@yahoo.com میل بزنه.
رتبه منم در 25 درصد چهارم 300 شد

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
من امسال اصلن نمیخام کنکور ازمایشی شرکت کنم اصلن هرچی خدا بخاد
من مطمئنم قبول میشم صد در صد تضمینی, ولی الان داره چهار ستون بدنم میلرزه
ولی قبول میشم مگه چمه:D
از همین الان گفته باشم
نهایتشم گوش شیطون کر قبول نشدم کلی راه جلو پامه , مگه دنیا به اخر رسیده:D
وای چقد امید دادم

zippo77

عضو جدید
من که از 25% دوم به بعد شرکت نکردم و به جای 50% دوم هم 100% سازمان سنجش رو شرکت کردم که واقعا افتضاح و مزخرف و غیر استاندارد بود تازه یه نکته جالب اینکه توی عملیات واحد از تقطیر اصلا سوال نیامده بود!!!!

sazman-ranjesh

عضو جدید
اره منم موافقم اکسین واقعا در مهندسی شیمی مزخرفه
پارسه بهترینه من که اصلا اماده نبودم تو جامع اکسین شدم 50 از 372 نفر

نگارجون

عضو جدید
من که از 25% دوم به بعد شرکت نکردم و به جای 50% دوم هم 100% سازمان سنجش رو شرکت کردم که واقعا افتضاح و مزخرف و غیر استاندارد بود تازه یه نکته جالب اینکه توی عملیات واحد از تقطیر اصلا سوال نیامده بود!!!!
سلام بايد عرض كنم خدمتتون كه اين آزمون 100 كه دو هفته پيش برگزار شد در واقع ادامه 70 درصد بود يعني به نوعي تقريبا تمامش از 30 درصد پاياني كتاب هابود . اينو فقط افرادي متوجه مي شدند كه هر چهار دوره رو شركت كرده بودند. ازمون 100 درصد اصلي همين هفته جمعه برگزار ميشه .

zippo77

عضو جدید
سلام بايد عرض كنم خدمتتون كه اين آزمون 100 كه دو هفته پيش برگزار شد در واقع ادامه 70 درصد بود يعني به نوعي تقريبا تمامش از 30 درصد پاياني كتاب هابود . اينو فقط افرادي متوجه مي شدند كه هر چهار دوره رو شركت كرده بودند. ازمون 100 درصد اصلي همين هفته جمعه برگزار ميشه .
سلام این رو همه فهمیدن اما وقتی میگن 100% یعنی کل مطالب رو پوشش بدن نه ابنکه چون 70% رو قبلا برگزار کرده بودن توی این 100% فقط 30% پایانی رو مد نظر قرار بدن چون اینجوری رتبه ها کاملا غیر واقعی و مسخره میشه و اصلا شبیه ساز مناسبی واسه کنکور نیست.در ضمن هیچکدوم از شرکت کننده ها محک جدی نمیخورن

hoodi

عضو جدید
به این نتیجه رسیدم...اگه شب قبل از کنکور فرمولهای درسی رو مرور نکنم...بیچاره می شم...!!1
مخصوصا این راکتور....که کچلمون کرد با این فرمول هاش...!! این هم کارنامه 100 % اول :

زبان 28
حرارت 38
ترمو 10
سیالات 20
کنترل 0
جرم 53
راکتور 12
ریاضی 14

رتبه 534 یعنی افتضاح...خراب...داغون...

aminkhan

عضو جدید
منم مثل شما گند زدم(البته این ترم که یعنی 12 وااحد داشتم همش امتحان درسی داشتم)هنوز هم یکدور کامل نزدم
زبان 15.56
حرارت 28.29
ترمو 13.33
سیالات 0کنترل 0
جرم 5
راکتور 33
ریاضی 40
کنترل71
رتبه 588

zippo77

عضو جدید
بابا باز شما خوب زدین من که توی پاسخ نامه به جای تست زدن جدول طراحی کردم
زبان 00
حرارت 23.33
ترمو 24.00
سیالات 13.00
کنترل20.00
جرم و عملیات 30.00
راکتور 44.00
ریاضیات 1.6
رتبه من هم گمونم 600 شد.

zippo77

عضو جدید
آزمون آخر پارسه هم تموم شد.من که نه جرات دارم برم چک کنم سوالهام رو نه اینکه حالش رو دارم..به نظر شما از آزمون قبلی سخت تر بود یا آسونتر؟

راستی اینجور که من پرس و جو کردم میگن تراز و درصدهای آزمون های 100% خیلی به کنکور نزدیکه این حرف درسته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cement

عضو جدید
سلام میشه بعد هر آزمون جواب ها رو بذارید برای ما به صورت فایل هست دیگه
اگه سوال هم میشه بذارید که کلی ممنون میشیم اگه نه جواب هم کفایت می کنه

بعضی دوستان هم زحمت کشیدن سوالای پارسه 89 رو گذاشتن ولی جواب نه متاسفانه

hadi216

عضو جدید
من میخوام 92 شرکت کنم
حالا پارسه با این هزینه خوب نتیجه میده ؟

etitakan

عضو
منم میخوام 92 شرکت کنم!به نظرم شاید سوالاش خیلی خوب نباشه ولی اینکه آدم عادت کنه چند ساعت بشینه سر جلسه خوبه!

بالا