کمک

shahriyar1369

عضو جدید
من تازه لپ تاپ خریدم متاسفانه ویندوز سون 64 بیتی روش نصب بود من هم برای نصب برنامه های مورد نظر خودم مجبور شدم ویندوز ویستا 32 نصب کنم حالا تمام درایوراش کم کم پاک میشه و من مجبورمیا ویندوز عوض کنم یا به سختی درایورو نصب کنم !!!!!
کمکم کنید
اگه میشه بهم میل بزنید fvanaei@yahoo.com

computer127

عضو جدید
windows 7

windows 7

من تازه لپ تاپ خریدم متاسفانه ویندوز سون 64 بیتی روش نصب بود من هم برای نصب برنامه های مورد نظر خودم مجبور شدم ویندوز ویستا 32 نصب کنم حالا تمام درایوراش کم کم پاک میشه و من مجبورمیا ویندوز عوض کنم یا به سختی درایورو نصب کنم !!!!!
کمکم کنید
اگه میشه بهم میل بزنید fvanaei@yahoo.com

بهتر بود از همون اول ویندوز سون 32 بیتی نصب میکردی . فکر میکنم اگه این کار و بکنی مشکلت حل بشه.

xilizax

عضو جدید
درود.
شما اشتباه کردی دوست من. سون 64 بیست از تمام برنامه های 32 بیتی سازگار با ویستا پشتیبانی می کنه. در مورد درایور ها هم از دیسک های پشتیبانی که به هنگام خرید تهیه کردی استفاده کن.
پیروز باشی.

xilizax

عضو جدید
درود.
شما اشتباه کردی دوست من. سون 64 بیت از تمام برنامه های 32 بیتی سازگار با ویستا پشتیبانی می کنه. در مورد درایور ها هم از دیسک های پشتیبانی که به هنگام خرید تهیه کردی استفاده کن.
پیروز باشی.

shahriyar1369

عضو جدید
ممنون

ممنون

من این ترم باید دلفی 7 پاس کنم و مشکل من روی این برنامه هست
باز از شما دوستان ممنونم که به من کمک کردین

PeymanLari

عضو جدید
شما مي توانيد از همان ويندوز Seven استفاده كنيد و براي استفاده از برنامه Delphi مي توانيد از برنامه wmeare استفاده كنيد و يك ويندوز xp به صورت مجازي روي سيستم نصب كنيد براي استفاده از برنامه Delphi .

بالا