کمک در طراحی یک مدار

milad_shafiei

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گلم . من میخوام یه مدار الکترونیکی رو درست کنم ولی نمیتونم نقشه ی اون رو روی فیبر مدار چاپی یا همون کیت طراحی کنم . اگر از دوستان کسی هست که میتونه کمکم کنه ممنون میشم . عکس مدار رو هم میزارم .

اینم لینک مستقیمش :
http://upload.tehran98.com/img1/spxm...fi0ousigpf.gif

3yh

عضو جدید
سلام دوست عزیز pcb زدن برای این مدار کار ساده ای هست .نرم افزار Altium Designer رو دارید؟؟

milad_shafiei

عضو جدید
سلام دوست عزیز pcb زدن برای این مدار کار ساده ای هست .نرم افزار Altium Designer رو دارید؟؟

سلام . نه برادر گلم ندارم این برنامه رو ولی الان دانلود میکنم و روش کار میکنم . اگه نشد دوباره ازت کمک میخوام . بازم مرسی

• Like
واکنش ها: 3yh

3yh

عضو جدید
file/new/project/pcb[roject برو به
بعد در قسمت شماتیک مدارتو بکش .قطعات رو هم از قسمت لیبراری بیار.
بعد برو تو قسمت pcb دیزاین/اپدیت شماتیک.
بعد قطعات تو توی pcb بچین و بعد برای راحتی برو به auto route و all رو بزن تمومه.بعدشم باید فایلتو ببری جمهوری یا امیل کنی به الفامدار تا برات بزنه تمام.

milad_shafiei

عضو جدید
file/new/project/pcb[roject برو به
بعد در قسمت شماتیک مدارتو بکش .قطعات رو هم از قسمت لیبراری بیار.
بعد برو تو قسمت pcb دیزاین/اپدیت شماتیک.
بعد قطعات تو توی pcb بچین و بعد برای راحتی برو به auto route و all رو بزن تمومه.بعدشم باید فایلتو ببری جمهوری یا امیل کنی به الفامدار تا برات بزنه تمام.

مرسی دوست عزیز از راهنمایی مفصلت . میخواستم برنامه ی
Altium Designer
رو دانلود کنم ولی حجمش نزدیک به 2 گیگ بود برای همین از توی یه سایت خرید اینترنتی کردم . نزدیک به 3 روز دیگه به دستم میرسه و روش کار میکنم . از راهنمایی شما هم استفاده میکنم و خبرش رو بهتون میدم . بازم تشکر .

بالا