کمک در ساخت تستر پمپ سانتریفیوژ

سیالکوتی

عضو جدید
سلام
خدمت اساتید محترم عارضم که بنده یه چند وقتیه تو نخ ساخت یه تستر با کمک لب ویو برا پمپ های سانتریفیوژ رفتم از اساتید و دوستان کسی هستش که کمک بنده کنند ؟آیا؟
با تشکر پیشاپیش

سیالکوتی

عضو جدید
یه چیزی تو این مایه ها fm-310-centrifugal-pmp-test-bench.thumbnail.JPG

میخوام یه جوری باشه که پمپ رو بهش وصل کنی خودش تست های لازم رو روش انجام بده بعد منجنی های عملکردش رو بهت بده (مثل منحنی های کارخونه اش)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، من انجام می دم، در صورتی که تمایل داشتید لطفاً پیام خصوصی بزنید.

سیالکوتی

عضو جدید
سلام ممنون دوست من ولی اگه ممکنه لطفا کمکم کنید که خودم بتونم بسازمش این جوری من هم یاد میگیرم :D

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز یه طوری می گی بسازم، که هر کی ندونه فکر می کنه طراحی و ساخت مثل دوغاب زدنه. مهندس مکانیک به اندازه 5 گونی ذرت! کتاب خونده که بتونه دو تا خال جوش بزنه. جهت اطلاع بیشتر و کسب دانش طراحی فقط در این زمینه خاص شما می بایست کتاب توربو ماشین ها، مقاومت مصالح 1و2و3 ( البته مقاومت مصالح 3 خیلی کمتر)، سیالات1و2، و همچنین حداقل یک نرم افزار مدل سازی مثل FLUENT رو باید به معنی واقعی کلمه مسلط باشین ( در حد کارشناسی گفتم البته.)

اگر بلیدین و جدی هستین، بسم الله، وقت خودتون رو با فضای نه چندان علمی انجمن با این بحث تخصصی تلف نفرمایید چون خود شما بهترین فرد برای طراحی این ماشین هستید و هیچ چیز ارزان به دست نمی آید که ارزان داده شود بخصوص تجربه.