کمک بی جواب !!!!!!!

h_chemphy

عضو جدید
:razz:سلام مجدد خیلی شوکه هستم که توی گروه شما هیچکس نتونسته کمکم کنه بابا یه جنب و جوشی چیزی آخه شما رشته مواد و متالوژی هستین!!!!!:smile:
باشه اشکال نداره من که آخرش یه کاری می کنم
حالا اگه کسی کمکی چیزی خواست بگه من انجام می دم واسش:D

hamid1977

عضو جدید
سلام
راستش من عمدی جواب ندادم البته ببخشید
اخه شما رشته شیمی هستید برای چی باید دروس مربوط به یک رشته دیگر را تقبل کنید
اگر به خاطر مسایل مالی قبول کردید اشکال نداره
اما اگر مشکل مالی نداشتی و قبول کردی سخت در اشتباه هستی و هیچ لذتی هم نداره
در مورد اتصال مواد باید دنبال کتاب های روش تولید یا جوشکاری و لحیم کاری باشی
البته روشها متفاوت هست
جوشکاری
لحیم کاری
پرچ کاری
پیچ و مهره
چسب
در مورد خواص مواد هم که کتاب زیاد هست
یک سر برو کتاب فروشی نگاه بنداز به کتابهای متالورژی فیزیکی یا علم مواد

h_chemphy

عضو جدید
دوست عزیز
از اینکه با عث رنجش شما شدم شرمنده:(
اما این رو باور کنید که در نهایت اجبار قبول به تدریس این درس کردم
1- اصرار دانشجویان
2- نداشتن استاد برای این درس
3- نداشتن زمان لازم برای تدریس از طرف سایر اساتید و قبول نکردن سایر اساتید در کنترل این بچه های شیطون که من خیلی دوسشون دارم:redface:
مطمئن باشید اگر راه فراری بود هرگز وارد تدریس در این 3 درس نمی شدم چراکه با توجه به روحیات دانشجوهای این دوره( من10 سال پیش وارد دانشگاه شدم که تاالان واقعا رفتارهای بچه ها عوض شده ) و همچنین با توجه به عدم آگاهی از محتوی درسی این دورس واقعا بازی کردن با روح و شخصیت علمی خودم بود اما بعضی مواقع شما نمی تونین کاری انجام بدین وگرنه درس دادن توی رشته شیمی برای من که تخصص این رشته رو دارم خیلی راحتتر و بهتر هست ( من ترم گذشته فیزیک حرارت درس دادم ومکانیک که حرارت تمام درسهای دوره لیسانس خودم بود همینطور مکانیک که واقعا شیرین هست و البته شیمی عمومی)
از راهنمایی تون هم ممنون من کتاب جوشکاری در انواع مختلف خریداری کردم اما د رمورد مبحث اتصال مکانیکی موادمثل پیج و مهره و... چیز جالبی یافت نشد
در ضمن با توجه به عدم آگاهی ا زاین رشته مطالعاتم رو توی این رشته خیلی زیاد کردم تا دانشجوهام ضرر نکنن:smile:
امیدوارم که کمی از دلخوری شما کم شده باشه هرچند که حق با شما هست:D
بازم ممنون تز بیان صریح عقیدتون:gol:

hamid1977

عضو جدید
سلام دوست عزیز
حق با شما هست
من این یکی مورد را حواسم نبود
دقیقا سال 83 به من اصرار کردن اصول سرپرستی درس بدید ولی تونستم یک نفر پیدا کنم و از زیر کار در برم

در مورد اتصالات مکانیکی هم بهتر هست توی رشته مکانیک بگردی یا دنبال دوره های باشی که توی شرکت ها برای پرسنل برگزار می کنند
موفق باشید

h_chemphy

عضو جدید
سلام دوست عزیز
حق با شما هست
من این یکی مورد را حواسم نبود
دقیقا سال 83 به من اصرار کردن اصول سرپرستی درس بدید ولی تونستم یک نفر پیدا کنم و از زیر کار در برم

در مورد اتصالات مکانیکی هم بهتر هست توی رشته مکانیک بگردی یا دنبال دوره های باشی که توی شرکت ها برای پرسنل برگزار می کنند
موفق باشید
سلام مجدد
ممنون که درک می کنید.
باشه سعی می کنم البته از دوستانم که مکانیک خوندن پرسیدم گفتن این درس رو نداشتن!!!!!!دیگه موندم واقعا:surprised:
بهر حال از توجه شما ممنون و موفق باشید.:smile:

بالا