کمک برای ساخت بازوی مکانیکی

مهری نیری

عضو جدید
سلام.برای ساخت بازوی مکانیکی احتیاج به کمک دارم .در حال حاضر دارم اطلاعات جمع می کنم.اگه اطلاعاتی دارید برایم بفرستید.

srashedian

عضو جدید
منظورت چه نوع اطلاعاتیه. اینجوری هیچ کس اطلاعاتی بهت نمیده. تو باید خودت دنبالش باشی هر جا که مشکلی پیدا کردی از ما کمک بگیری. میتونی برای ایده گرفتن از بازویی که ساختم و عکسش توی پروفایلم هست استفاده کنی. اگه سوالی داشتی بپرس سعی میکنم تا هر جا بتونم کمکت کنم. و البته این یادت باشه به جای استفاده از میکروکنترلر های داغون PIC استفاده نکن. مگه AVR چشه. :gol:

jdarush

عضو جدید
help 2 u

help 2 u

سلام.برای ساخت بازوی مکانیکی احتیاج به کمک دارم .در حال حاضر دارم اطلاعات جمع می کنم.اگه اطلاعاتی دارید برایم بفرستید.

سلام. منم دارم یه بازوی رباتیکی مدل puma با 3 درجه آزادی میسازم . بستگی داره در این زمینه چقدر کار کردید.آیا تا حالا چیزی ساختید؟ با مبحث کوپلینگها و طراحی شفت و ورق کاری آشنایی دارید؟ با نرم افزارهای شبیه سازی مکانیکی مثل solid works یاcatia کار کردید؟ اگه بگید در چه سطحی هستید راحت تر میتونم کمکتون کنم.

entezarefaraj

عضو جدید
سلام به بخش مهندسی مکانیک سر بزنید و با اونا مشورت کنید. ((این همون درس طراحی مکانیزمهای رشته مکانیکه))

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم