کلوپ آبیدلان.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جباری: پروین خودش می داند که سلطان لقب من است نه او !
علی جباری که تا پیش از دهه شصت لقب سلطان فوتبال ایران را یدک می کشید سالهاست خانه نشین است و در استقلال جایی ندارد.

او می گوید لقب سلطان را مردم به او داده اند و همه می دانند که سلطان او است نه علی پروین! جباری می گوید:« همه چیز در تاریخ ثبت شده است و حقیقت برای نسل های آینده هم روشن است که لقب سلطان در فوتبال ایران برای چه کسی بود.مگر سر داشتن این لقب چیزی می دهند که سرش دعوا هم کنم؟علی پروین خودش باید بگوید که به او نگویند سلطان یا وقتی روزنامه ها می نویسند ،بگوید لقب سلطان برای علی جباری است.حالا هم که نگفته خب نگفته باشد.به لقب سلطان فوتبال ایران چیزی نمی دهند.وقتی لقب سلطان را از من گرفتند چیزی از من کم نشد و وقتی به پروین گفتند سلطان چیزی به او ندادند.بگذارید او هم با لقب سلطان عشق کند./ش

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااام بروبچهای استقلالی عزیز.
کجایین بچها؟
بچها اگه هرکدوممون هروقت میایم یه خبر از استقلال اینجا بذاریم اینجا اینقد سوتوکور نمیمونها.
عشق است استقلال
عشقن بچهای گل استقلالی عشق است داش رضا.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش محمد ما چه طوره.
این لنگی ها فردا میان اهواز حال ندارم وگرنه میرفتم سر به سرشون میذاشتم...دی

درود بر داداش رضا گل...
رضا حقوق فردات با من....برو فولاد و تشویق کن یه 4تا دیگه به لنگیا بزنن،یه کم بخندیم!!:biggrin:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش محمد ما چه طوره.
این لنگی ها فردا میان اهواز حال ندارم وگرنه میرفتم سر به سرشون میذاشتم...دی
سلام رضا ژووووووووووووون...
اتفاقا فردا من میخوام برم ورزشگاه...دوباره 4تا گل خوردنشون رو ببینم و بیام...دی:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاجیم چو الماس بر اوج نشینیم .....از روز اول شاه نشین بوده وهستیم.....برتارک اسیا نشان سروری داریم.....سالار تمام اسیا ،تاج پرستیم.....اکنون که قهرمان جام حذفی وعالم عشقیم.....شادیم که ابیدل ابی صفت هستیم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها .... چرا سایت 2-3 روز ***** شده بود؟؟؟
حیف شد ... واقعا قهرمانی رو مفت از دست دادیم ..... خیلیم مفت
دیروزم که جباری بازیکنها رو تحریک کرده و تمرین نکردن .....
سالی500 -400 میلیون میگیرن و بازم دبه در میارن .....
خود جباری همیشه هم که مصدومه

ddrraaggoonn

عضو جدید
سلام بچه ها .... چرا سایت 2-3 روز ***** شده بود؟؟؟
حیف شد ... واقعا قهرمانی رو مفت از دست دادیم ..... خیلیم مفت
دیروزم که جباری بازیکنها رو تحریک کرده و تمرین نکردن .....
سالی500 -400 میلیون میگیرن و بازم دبه در میارن .....
خود جباری همیشه هم که مصدومه
سلام فهمیدی به ما هم بگو ولی کارشون خیلی جالب و خنده دار بود .
قهرمانی را که الکی الکی از دست دادیم حالا با این کاراشون میخوان کاری کنن الکی الکی اسیا هم نریم مرحله ی بعد.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فهمیدی به ما هم بگو ولی کارشون خیلی جالب و خنده دار بود .
قهرمانی را که الکی الکی از دست دادیم حالا با این کاراشون میخوان کاری کنن الکی الکی اسیا هم نریم مرحله ی بعد.

گاهی مضرات یه بازکنایی بیشتر از منفعت هاشه ........
همین استقلال چون خیلی وقتا رو جباری حساب کرده و این بابا مصدوم شده و جایگزین نداشته .... ضربه خورده .....
واقعا گاهی تماشاگرا حق دارن توو استادیوم داد بزنن که بازیکن بی غیرت نمیخوایم .....
فوتبالیستها خیلی پر توقع و پر رو شدن

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود یر همه آبیدلان...
وقتی مربی نداشته باشیم چه توقعی باید داشته باشیم...
ولی اشکال نداره ،اومدن به شهرداری راه بدن تا پرسپولیس اوت بشه...;)
آق رضای داوودی شما به من قول داده بودی تو این تاپیک یه حرفی بزنی یادت هست؟؟:biggrin:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستانه ابیدله باحال.تبریک میگم سوم شدیم(یکی بیاد بگه سوم شدن تبریک داره باید گریه کنیم)ولی خوشحالم که سپاهان قهرمان شد چون اصن دوس نداشتم تراختور قهرمان بشه.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان داشتم مصاحبه بازیکنهای استقلال رو میخوندم .... این کاری که دیروز کردن واسه من که اندازه باخت توو داربی سنگین بود
طوری حرف میزنن که انگار تا حالا مجانی بازی کردن.......
یکی گفته با این وضعیت فکر نکنم صعود کنیم و تیم روحیه نداره ... یکی دیگه گفته هنوز 150 میلیون طلب دارم ..... ( این یعنی اینکه حداقل 200 میلیون تا حالا گرفتم)
اون یکی میگه از قهرمانی سپاهان اصلا ناراحت نشدم چون از این قهرمانیا زیاد دیدم .....
بعضیا هم انگاری واسه سومی توو لیگ انتظار پاداش داشتن
هنوز یادم نرفته بعد از داربی که 3-2 باختیم .... به خاطر شل بازی آقایون .... رحمتی میگفت من اصلا از باخت ناراحت نیستم از برنامه ریزی ناراحتم و یکیشونم عذر خواهیم نکرد
یه مشت بی غیرت ریختن توو تیم ..... نمیدونم چقدر پول میخوان تا سیر و راضی بشن .....
گل بگیرن در مملکت رو که فوتبالیست چلغوزش باید سالی 400 تا 600 میلیون بگیره و اینجوری ناز کنه و یکی دیگه نون شبش رو نداره و تنها دلخوشیش به همین استقلاله
کاش بشه روزی بازیکنهایی داشته باشیم که به خاطر اسم استقلال و بخاطر طرفدار این تیم بجنگن .... کسی که از ته دلش استقلالی باشه تا بفهمه طرفدار و تماشاگر و هوادار تیم یعنی چی
البته یه چند تایی داریم ..... اما ..... بازم اگه ساموئل این کارو میکرد .... یه چیزی.... ولی بازم به غیرت ساموئل
اینم میدونم که برای قهرمانی فقط تعصب کافی نیست ... اما گاهی بی تعصبی میتونه راحت قهرمانی رو بگیره

ddrraaggoonn

عضو جدید
درود یر همه آبیدلان...
آق رضای داوودی شما به من قول داده بودی تو این تاپیک یه حرفی بزنی یادت هست؟؟:biggrin:
درووووووووووووووووووووود
چه حرفی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان داشتم مصاحبه بازیکنهای استقلال رو میخوندم .... این کاری که دیروز کردن واسه من که اندازه باخت توو داربی سنگین بود
یکی گفته با این وضعیت فکر نکنم صعود کنیم و تیم روحیه نداره ... یکی دیگه گفته هنوز 150 میلیون طلب دارم ..... ( این یعنی اینکه حداقل 200 میلیون تا حالا گرفتم)
اون یکی میگه از قهرمانی سپاهان اصلا ناراحت نشدم چون از این قهرمانیا زیاد دیدم .....
هنوز یادم نرفته بعد از داربی که 3-2 باختیم .... به خاطر شل بازی آقایون .... رحمتی میگفت من اصلا از باخت ناراحت نیستم از برنامه ریزی ناراحتم و یکیشونم عذر خواهیم نکرد
یه مشت بی غیرت ریختن توو تیم ..... نمیدونم چقدر پول میخوان تا سیر و راضی بشن .....
گل بگیرن در مملکت رو که فوتبالیست چلغوزش باید سالی 400 تا 600 میلیون بگیره و اینجوری ناز کنه و یکی دیگه نون شبش رو نداره و تنها دلخوشیش به همین استقلاله
کاش بشه روزی بازیکنهایی داشته باشیم که به خاطر اسم استقلال و بخاطر طرفدار این تیم بجنگن .... کسی که از ته دلش استقلالی باشه تا بفهمه طرفدار و تماشاگر و هوادار تیم یعنی چی
البته یه چند تایی داریم ..... اما ..... بازم اگه ساموئل این کارو میکرد .... یه چیزی.... ولی بازم به غیرت ساموئل
اینم میدونم که برای قهرمانی فقط تعصب کافی نیست ... اما گاهی بی تعصبی میتونه راحت قهرمانی رو بگیره

داداش حرف دله منو هم زدی!!!
اینم من اضافه کنم.... همین آقای جباری که هرسال 600-700میلیون میگیره یکی از عواملی بود که نذاشت استقلال قهرمان بشه....همش حاشیه سازی!
باعث جدایی کرار از استقلال شد و خودشم 2هفته بعد مصدوم شد! اگر کرار بود استقلال میونه میدانو از دست نمیداد چون کرار یه بازیکن تکنیکی و گل زن بود!!!
به نظر من استقلال قرارداد جباری رو تمدید نکنه بهتره چون هر سال از 30 بازی 15تاشو مصدومه و اون موقهی هم که سالمه حاشیه درست میکنه!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود یر همه آبیدلان...

درووووووود عزیز.
بنظر من میطلبه بعد بازی اس اس با نسف قارشی در رابطه با مربی یه گپی داشته باشیم.
هممون از مربی مینالیم.اما بذارین ووسه بعد این بازی.

این یه رازه!!
فعلا که زده زیرش...ولی کاری میکنم حرفشو بیاد بزنه!!:biggrin:
راز ؟؟!! داداش رضا باما هم آره ؟؟
اینجاهممون داداش آبجیهای آبیگلیم."باما به ازین باش که با خلق جهانی.
";)

اینم من اضافه کنم.... همین آقای جباری که هرسال 600-700میلیون میگیره یکی از عواملی بود که نذاشت استقلال قهرمان بشه....همش حاشیه سازی!
باعث جدایی کرار از استقلال شد و خودشم 2هفته بعد مصدوم شد! اگر کرار بود استقلال میونه میدانو از دست نمیداد چون کرار یه بازیکن تکنیکی و گل زن بود!!!
به نظر من استقلال قرارداد جباری رو تمدید نکنه بهتره چون هر سال از 30 بازی 15تاشو مصدومه و اون موقهی هم که سالمه حاشیه درست میکنه!
باحرفت موافقم .
موافقم جباریو بندازن بیرون
.هرکی هست ووسه خودشه .اینم ووسه ما شاخوشونه میکشه.(عتیقه)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

درست مثل بازیکنای باغیرت قدیمی.امیدوارم بزودی(تو ایندور ) باغیرتا جمع شنو باعث گرفتن ستاره بعدیمون بشن.

دم این ساموئل گرم ،خیلی مرده ،در طول بازیا اگه ببینین خیلی میدوه(بیشترازهمه) .خدا پدرومادرشو بیامرزه زحمت میکشه.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از توبعیده محمد که میگی کرار بازیکن خوبیه.
بزرگترین اشتباه حاجی اوردن کرار بود.
همون روز اول میدونستم برای ما بازیکن نمیشه.

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
از توبعیده محمد که میگی کرار بازیکن خوبیه.
بزرگترین اشتباه حاجی اوردن کرار بود.
همون روز اول میدونستم برای ما بازیکن نمیشه.

رضـــــــــآ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادت میاد میگفتی این کرار هم پای علی کریمیه؟؟:biggrin:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست مثل بازیکنای باغیرت قدیمی.امیدوارم بزودی(تو ایندور ) باغیرتا جمع شنو باعث گرفتن ستاره بعدیمون بشن.

دم این ساموئل گرم ،خیلی مرده ،در طول بازیا اگه ببینین خیلی میدوه(بیشترازهمه) .خدا پدرومادرشو بیامرزه زحمت میکشه.

ایول ... یه چند تایی مثل شاهین بیانی.... عبدالعلی چنگیز .... مهدی پاشازاده ...... محمد نوری ( البته نوری با تعصب خودمون که توو اوایل دهه هفتاد توو تیم بود ) .....محمد تقوی .... صادق ورمزیار ......ادموند اختر ........ بهروز پرورشخواه........ محمود فکری .... حتی جواد زرینچه و رضا حسن زاده

از حق نگذریم .... امیر قلعه نویی ( من امیر قلعه نویی این سالها رو به لحاظ اخلاقی و رفتاری اصلا قبول ندارم ... دلم نمیخواد برگرده .....اما توو دورانی که وسط زمین بازی میکرد .... بهترین بود ....هم فنی و هم اخلاقی...... مثل فینال جام حذفی سال 74 که با گلهاش برق شیراز رو بردیم..... حداقل وقتی رفتیم دسته سه هم موند توو تیم)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول ... یه چند تایی مثل شاهین بیانی.... عبدالعلی چنگیز .... مهدی پاشازاده ...... محمد نوری ( البته نوری با تعصب خودمون که توو اوایل دهه هفتاد توو تیم بود ) .....محمد تقوی .... صادق ورمزیار ......ادموند اختر ........ بهروز پرورشخواه........ محمود فکری .... حتی جواد زرینچه و رضا حسن زاده

از حق نگذریم .... امیر قلعه نویی ( من امیر قلعه نویی این سالها رو به لحاظ اخلاقی و رفتاری اصلا قبول ندارم ... دلم نمیخواد برگرده .....اما توو دورانی که وسط زمین بازی میکرد .... بهترین بود ....هم فنی و هم اخلاقی...... مثل فینال جام حذفی سال 74 که با گلهاش برق شیراز رو بردیم..... حداقل وقتی رفتیم دسته سه هم موند توو تیم)

آخ آخ اینا واقعا اعصابشون خراب بود.دمشون گرم.عین مرد بازی میکردن.

من بیخود کردم اینو گفته باشم.
در ضمن شایعه پراکنی نکن.
قرار بود تو بیای یه چیزی بگی.نه من..

ای بابا بیخیالین این حرفارو .
ما منتظریم هرکدومتون اون چیزیو که میخواستین بگین بگین دی.