کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیمه اول با اینکه سوار بازی بودیم ولی در کل نچسبید (موسوی خوب نبود ) ،نیمه دوم هم بجز چند دقیقه ای بعد گل که عقب کشیدیم بچها بازی خوبی رو انجام دادن. البته فکر میکنم عقب کشیدنشون از عمد بود تا نحوه ی بازیه تیم واسه تیمای دیگه رو نشه.
وای وای چه فرصتایی رو گل نکردیم یعنی اگه گل میخوردیم خیلی بعد میشد.
خدارو شکر بردیم این برد خیلی مهم بود.
ایول قلعه نوعی ایول بچهای استقلال ایول آبیدلان.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیمه اول با اینکه سوار بازی بودیم ولی در کل نچسبید (موسوی خوب نبود ) ،نیمه دوم هم بجز چند دقیقه ای بعد گل که عقب کشیدیم بچها بازی خوبی رو انجام دادن. البته فکر میکنم عقب کشیدنشون از عمد بود تا نحوه ی بازیه تیم واسه تیمای دیگه رو نشه.

ایول...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تثبیت صدرنشینی استقلال با پیروزی مقابل سایپا / آبی‌ها تک‌تاز شدند

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال با پیروزی برابر سایپا صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و بین دو تیم استقلال و سایپا آغاز شد و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.
فرزاد حاتمی در دقیقه 54 برای استقلال گلزنی کرد. آبی پوشان با این تک گل 37 امتیازی شدند و اختلاف خود را با تیم دوم جدول فولاد تهران به 4 امتیاز رساندند.
سایپا نیز 27 امتیازی در رده هشتم باقی ماند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حاتمی: من را آورده‌اند تا برای استقلال گل بزنم/ مشکلی بین مهاجمان نیست

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه در ۴ بازی که گل زده‌ام وظیفه‌ام محسوب می‌شود چون من را گرفته‌اند که برای استقلال گل‌زنی کنم.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، فرزاد حاتمی پس از برتری استقلال مقابل سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی قابل قبولی ارائه کنیم و امیدوار هستم روند رو به رشد ما ادامه داشته باشد.
وی در خصوص اینکه در سه بازی برای استقلال گل‌زنی کرده است گفت: من را آورده‌اند که برای استقلال گل بزنم. خدا را شکر وظیفه‌ام را انجام می‌دهم.
حاتمی در پاسخ به این سؤال که بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی محسوب می‌شود گفت: سرمربی تیم به من لطف دارد و ما هم افتخار شاگردی وی را داریم.
خبرنگاری پرسید اگر قلعه‌نویی یک سال مربیگری نکند شما خانه‌نشین می‌شوید که حاتمی گفت: این مسائل نیست هنگامی از تراکتورسازی جدا می‌شدم شرایط حضورم در استقلال مهیا شد و به همین خاطر به استقلال آمدم.
مهاجم تیم استقلال در خصوص اینکه آیا اختلافی بین مهاجمان این تیم وجود دارد یا خیر گفت: همه با هم دوست هستیم و هیچ مشکلی وجود ندارد اتفاقاً با رفاقت است که به اینجا رسیده‌ایم.
وی در خصوص حاشیه‌های اخیری که پیرامون کاپیتانی استقلال مطرح می‌شود، گفت: حاشیه‌ها در همه تیم‌ها وجود دارد و هر تیمی بزرگتر باشد حاشیه‌های آن بیشتر است. بحث کاپیتانی کوچک و مقطعی بود که آن را حل کردیم.
وی در پایان در خصوص اینکه شایعه شده او و آرش برهانی به هم پاس نمی‌دهند گفت: اتفاقاً ما به هم پاس می‌دهیم و اگر برهانی به من پاس بدهد استفاده می‌کنم و من هم سعی می کنم او را در موقعیت قرار دهیم. هیچ مسئله‌ای در این مورد وجود ندارد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای وای چه فرصتایی رو گل نکردیم یعنی اگه گل میخوردیم خیلی بعد میشد.

خدا رو شکر بردیم
آره نیمه اول به منم نچسبید ، بهتر از بازیهای نیم فصل اول بودیم البته اما نه خیلی زیاد
نیمه دوم تا دقیقه 70 خوب بودیم اما بعدش عقب کشیدن و یهو پاسهای اشتباه زیاد شد ، انگاری خسته بودن ، بیشتر از همه جباری انگاری خسته بود اما خسرو تا آخر میدوئید
3-4 تا خسرو حیدری داشتیم خیلی خوب میشد ، خسرو با تعصب :gol: نکونام خوب شده اما ساموئل خوب نشده ، همونجوری مونده
تک به تک هم زیاد خراب کردیم ، چند جا هم میشد بهتر پاس بدیم که ندادیم:surprised:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر بردیم
آره نیمه اول به منم نچسبید ، بهتر از بازیهای نیم فصل اول بودیم البته اما نه خیلی زیاد
نیمه دوم تا دقیقه 70 خوب بودیم اما بعدش عقب کشیدن و یهو پاسهای اشتباه زیاد شد ، انگاری خسته بودن ، بیشتر از همه جباری انگاری خسته بود اما خسرو تا آخر میدوئید
3-4 تا خسرو حیدری داشتیم خیلی خوب میشد ، خسرو با تعصب :gol: نکونام خوب شده اما ساموئل خوب نشده ، همونجوری مونده
تک به تک هم زیاد خراب کردیم ، چند جا هم میشد بهتر پاس بدیم که ندادیم:surprised:

تحليلت تو حلقم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب حلقی ماشالا
اجرت با دکترای حلق و اعصاب
.
.
میگم بچه ها به نظرتون خط حمله استقلال زمان عنایتی و اکبرپور بهتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ها مرسي قابل نداره:D
خو اون زمان جنسش جور بود مهاجماش مکمل هم بودن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحليلت تو حلقم:D
ایول :surprised:

میگم بچه ها به نظرتون خط حمله استقلال زمان عنایتی و اکبرپور بهتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این برهانی تک به تکاشو گل کنه همین خط حمله رو باید با بارسلون:Dمقایسه کنیم ، اما ...
حاتمی خوب گل میزنه ، موسوی هم خوب نشون داده اما هر دوشون حالا جا دارن که بهتر شن ، عنایتی سال اولی که اومد استقلال 11 تا گل زد ، سال دوم و سوم 20 و 21 تا جاییکه یادمه (البته فقط تو لیگ)
مجیدی هم میتونه بازی کنه و گل بزنه ایشالله

من دوباره تشکرام تموم شد

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اکبرپور خیلیم گل زن نبود
عنایتی خیلی بهتر بود

عنايتي مهاجم هدف بود و اصل کاري
اکبر پور هيچ وقت گل زن نبوده و نيست
اون فضا ميسازه ....بازي بدون توپ دوندس و خيلي مفيد واسه مهاجم هدف
ارش اون فصل خوب گل ميزد يکي از دلايلش بازي سياوش کنارش بود

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خبر میدادین یه شتری دایناسوری چیزی قربونی میکردیم
خوش اومدین

جدی اگه میگفتم، واسم دایناسور قربونی میکردین؟
خیلی مرسی..:gol:...
استقلالی هستین دیگه.:w27:

راستی، تثبیت صدرنشینیمون تبریک .....................................

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلوپ بالا نگه داری حاج سعید و برادران

هزینه هر پست 4000 دینار

کلوپ های خود را به ما بسپارید

ضمنا همزمان مجلس زنانه در منزل..........نه ببخشید اشتباه شد

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلوپ بالا نگه داری حاج سعید و برادران

هزینه هر پست 4000 دینار

کلوپ های خود را به ما بسپارید

ضمنا همزمان مجلس زنانه در منزل..........نه ببخشید اشتباه شد

:biggrin: شبو نصفه شب حاج سعید و برادران.حاج سعید اینجا حاج سعید اونجا حاج سعید همه جا.
البته قرار شد بخاطر بالا نگه داشتن، تو تیم بذارمت نه اینکه
بهت پول بدم،اونوقت بخاطر بازی بهت پول میدم، البته این چیزا در حیطه کار مجیده ،باید بیاد ببینیم چی میگه.توام اینقد حرف از پول بزنی از تیم میذارمت کنارا!دی!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: شبو نصفه شب حاج سعید و برادران.حاج سعید اینجا حاج سعید اونجا حاج سعید همه جا.
البته قرار شد بخاطر بالا نگه داشتن، تو تیم بذارمت نه اینکه
بهت پول بدم،اونوقت بخاطر بازی بهت پول میدم، البته این چیزا در حیطه کار مجیده ،باید بیاد ببینیم چی میگه.توام اینقد حرف از پول بزنی از تیم میذارمت کنارا!دی!!!

مردونه دلت میاد به من پول ندی؟؟؟ یه چیزی بده از گرسنگی نمیرم
من خیلی لاغرم
......یه رنگ سیاه بزنم،ملت فکر میکنن که از برادران سومالیایی هستم که اومدم ایران پناهنده شدم
آقا مجید کیه؟؟؟؟؟؟؟ ما با دوستان زیاد آشنایی نداریم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]جباري:مجيدي کاپيتان اول است و من دومي[/h]
[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: وضعيت کاپيتاني مشخص است مجيدي کاپيتان اول است و من دومين نفر هستم.[/h]

مجتبي جباري پس از پيروزي يک بر صفر استقلال برابر سايپا عنوان کرد: تيم سايپا بسيار خوب بود هميشه مي‌دانستيم که بازي برابر سايپا دشوار خواهد بود زيرا اين تيم بازيکنان و مربي خوبي دارد. تمام تلاش خود را کرديم و توانستيم سه امتياز را کسب کنيم. موقعيت‌هاي زيادي داشتيم که نتوانستيم به گل تبديل کنيم.

به گزارش فارس،وي در مورد بحث کاپيتاني استقلال خاطرنشان کرد: اين موضوع تمام شده است، فرهاد مجيدي کاپيتان اول استقلال است و من هم کاپيتان دوم، مسئله‌اي در اين زمينه وجود ندارد.

بازيکن استقلال در مورد رابطه سرد بازيکنان به علت مسئله کاپيتاني خاطرنشان کرد: اينطور نيست که مطرح مي‌شود تمام مسائل تمام شده است فکر کنم لازم نيست ديگر در اين مورد صحبت کنيم. همه بازيکنان با يکديگر هماهنگ هستند و تنها هدفشان قهرماني استقلال است.

جباري در مورد رابطه سرد نکونام و رحمتي يادآور شد: همه بازيکنان بزرگ و حرفه‌اي هستند و براي موفقيت تيم تلاش مي‌کنند. نکونام کاپيتان تيم ملي است و رحمتي هم دروازه‌بان تيم ملي .

وي افزود: هميشه بازيکن با سابقه کاپيتاني را مي‌گرفت، هم‌اکنون من اين بازوبند را گرفته‌ام. نيم‌فصل اول من نبودم و مهدي رحمتي اين بازوبند را مي‌بست.

بازيکن استقلال در پاسخ به اين سؤال که آيا اميرحسين صادقي از لحاظ سابقه بيشتر از جباري نيست، گفت: نمي‌دانم، فکر نمي‌کنم سابقه مجيدي هم از صادقي بيشتر باشد. اما به علت پيشکسوتي اين بازوبند به او داده شده است.

وي ادامه داد: در ابتداي فصل تيم تصميم گرفت کاپيتاني را به مهدي رحمتي بدهد و هم‌اکنون هم به اين شکل تصميم‌گيري شده است. براي بازيکنان بستن بازوبند کاپيتاني مهم نيست، مهم موفقيت تيم است.

جباري در مورد اينکه توانسته در ترکيب ثابت استقلال قرار بگيرد، گفت: خدا را شکر با کمک مربيان آرام آرام به بازي‌ها برگشتم و اميدوارم در آينده نيز بتوانم شرايط بهتري پيدا کنم.

هافبک استقلال در مورد حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: بايد امکانات بهتري در اختيار تماشاگران بگذاريم شايد محيط و فضاي ورزشگاه به گونه‌اي نيست که تماشاگران در اين مکان حاضر شوند شايد اصلاً نيازي نباشد که ورزشگاه 100هزار نفري داشته باشيم. شايد با ورزشگاه 30 تا 40هزار نفري هم بتوانيم مسابقات را برگزار کنيم و هميشه پر باشد، مانند باشگاه‌هاي منچستر و... تماشاگران ايراني از فوتبال حمايت مي‌کنند اما بايد زيرساخت‌ها را براي حضور آنها آماده کنيم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردونه دلت میاد به من پول ندی؟؟؟ یه چیزی بده از گرسنگی نمیرم
من خیلی لاغرم
......یه رنگ سیاه بزنم،ملت فکر میکنن که از برادران سومالیایی هستم که اومدم ایران پناهنده شدم
آقا مجید کیه؟؟؟؟؟؟؟ ما با دوستان زیاد آشنایی نداریم

غصه نخور خوب تمرین کنی و خوب بازی کنی پاداش چند برابر هم بهت میدیم.
خیلی خوب شد به بازیکنان سیه چرده با استقامت احتیاج داریم بخودت زغال بمال بیا .
داداش مجید همون جهان پهلوان عزیز خودمونه که سمت مدیر عاملیه باشگامونو داره. اون پولارو تقسیم میکنه.
;)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غصه نخور خوب تمرین کنی و خوب بازی کنی پاداش چند برابر هم بهت میدیم.
خیلی خوب شد به بازیکنان سیه چرده با استقامت احتیاج داریم بخودت زغال بمال بیا .
داداش مجید همون جهان پهلوان عزیز خودمونه که سمت مدیر عاملیه باشگامونو داره. اون پولارو تقسیم میکنه.
;)

وووووووووووووووو
سمت هم برا خودتون تراشیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منو بذارین دلال باشگاه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]منتظري: اول فصل بازوبند را قبول نکردم[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: شايد نکونام و حمتي دلخوري داشته باشند اما با هم دوست هستند.[/h]

پژمان منتظري پس از پيروزي يک بر صفر استقلال برابر سايپا درمورد اينکه چرا او مدعي بحث کاپيتاني نشده در حاليکه سال هاي پيش اين بازوبند را مي‌بسته است، عنوان کرد: اول فصل خودم دوست نداشتم که اين بازوبند را بگيرم هيچ مشکلي در اين زمينه وجود ندارد، برايم مهم نبود بازيکنان ديگري بودند و بازوبند را به آنها دادم.

به گزارش فارس،وي در مورد رابطه سرد نکونام و رحمتي و اينکه آنها در تمرينات به يکديگر شوت هم نمي‌زنند خاطرنشان کرد: اصلاً چنين چيزي وجود ندارد، شايد دلخوري وجود داشته باشد، اما رحمتي و نکونام با يکديگر دوست هستند و اينکه در تمرينات به يکديگر شوت نمي‌زنند صحت ندارد.

ایول آبیدل متعصب.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
وووووووووووووووو
سمت هم برا خودتون تراشیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منو بذارین دلال باشگاه
آره داداش اینجا همه عضوی از تیم هستن،مثلا مجید مدیر عامل ،من سرمربی ، نرگس بانو روانشناس و فعلا در نبود مجید مدیر عامل ، رضا داوودی کاپیتان ، غریبه آنالیزور و مربی، محسن کاپیتان دووم تیم مهاجم هدف و باقیه بچهای گل آبیدل هم بازیکن هستن.تورو هم اول باید ببینم بازیت چطوره بذارمت تو تیم یا بذارمت بیرون تیم کمک کنی.;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]قلعه‌نويي:از برخي بازيکنان گلايه دارم[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: ما نماينده ايران و وزارت ورزش در آسيا هستيم و بايد مشکلات ما را برطرف کنند.[/h]

به گزارش فارس، امير قلعه‌نويي پس از يپروزي يک بر صفر مقابل سايپا در نشست خبري اظهار داشت: سال نو ميلادي را تبريک مي‌گويم. انشالله زير سايه خدا سال خوب و پربرکت براي تمامي مسيحيان و ارامنه باشد. سه امتياز را گرفتيم و به تقوي تبريک مي‌گويم. يکي از بازي‌هاي خوب ليگ بود. نيمه دوم موقعيت زيادي داشتيم. از برخي بازيکنان گلايه دارم. ايجاد موقعيت مي‌شود بايد استفاده کنند تا ما دقايق آخر استرس نداشته باشيم. اگر قهرماني ليگ، آسيا و حذفي مي‌خواهيم با اين نگرش دچار اشتباه مي‌شويم مگر مي‌شود 6 موقعيت تک به تک را گل نزد. در مجموع خوب بوديم چون با شرايط بسيار سخت کار مي‌کنيم. مشکلاتي هست منتظر بازگشت فتح‌الله زاده هستيم تا با هيئت مديره حرف بزنيم و بايد فکر اساسي کنيم.

وي ادامه داد: تا ساعت 11 معلوم نبود هتل داريم يا نه. از دفتر وزير براي ما هتل گرفتند. پاداش نداديم بازيکنان حق شان را مي‌خواهند. وزير بايد فکري براي ما بکند. ما نماينده ايران و وزارت در آسيا هستيم. وزارت بايد فکر کند هر چند وزير تلاش کرده تا مشکلات برطرف شود. بازيکنان ما تلاش کردند و طبق نمودار حرکتي 3 امتياز جلو هستيم و نيمه دوم بازي بسيار خوبي بود و هواداران لذت بردند و با برخي از بازيکنان بايد حرف بزنيم تا موقعيت‌ها را از دست ندهيم. البته بازيکنان تلاش کردند.

سرمربي استقلال در مورد اينکه جناج چپ مثل جناح راست نيست گفت: توازن جناحين ما نسبت به نيم فصل اول بهتر است. در دورود گل را از جناح چپ زديم و يک تيم نمي‌تواند تمام نقاطش يک طور باشد. اشجاري و محمدرضايي خوب بودند از راهنمايي شما تشکر مي‌کنم و تلاش مي‌کنيم مشکلات حل شود.

وي در مورد پيشنهاد اوساسونا به نکونام، گفت: خيلي خوشحالم و به مجموعه استقلال تبريک مي‌گويم اول فصل که نکونام را خريديم خيلي انتقاد شد. لاليگا الان بازيکن ما را مي‌خواهد معلوم شد نگاه خوبي دارند. روزي که نکونام را آوردم وزنه بزرگ تيم بود. برخي با قلعه‌نويي مخالف بودند و مي‌خواستند من را بزنند نه جواد را. خوشحالم که جواد را دوباره خواستند و مشخص است که رو به رشد هستيم. سه مورد است که دنبالش هستيم. احساس بازيکن،منافع باشگاه و شرايط منافع باشگاه مهم است اما درخواست رسمي هنوز به دست ما نيامده است.

​انشالله قهرمانیم .