کلاس آموزش نقشه کشی صنعتی

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام
با استفاده از نرم افزار پاورمیل می توانید این کار را انجام دهید یعنی نقشه کشیده شده در سالید را به جی کد تبدیل کنید.:)

نرم افزار های cam زیادن ولی خب چون ایشون با سالید کار کردند می تونند از نرم افزار solidcam استفاده کنن

ghader abdolahi

عضو جدید
سلام من کاراهای شما را قبلا دیدم واقعا زیبا ست من دارم رو نرم افزاره SOLIDWORKS کار میکنم قسمتای ورق کاری رو نمیتونم خوب کار کنم میخواستم اگه امکان داره کمکم کنید مرسی

ghader abdolahi

عضو جدید
دوستان این تاپیک فکرکنم داره نسبت بهش کم لطفی میشه بحث ها از موضوع ما داره دور وبه احوال پرسی تبدیل میشه

ghader abdolahi

عضو جدید
:w10:به نظر من بییاییم یه برنامه با زمان بندی مناسب داشته با شیم تا بتونیم از حضورر همدیگر در زمان کوتاه تر استفاده کنیم
قبلان از همه اهالی نقشه کشی تشکر میکنم ایشاالله که همه موفق باشید:gol::gol::gol::gol:

ebrahimi_plat

عضو جدید
این سایت برای دانشجویان نقشه کشیه که تو یکی از تاپیک ها معرفی شده. یه سری بزنید. مطالب به درد بخوری داره. www.engplat.orq.ir
اره دوست عزیز سایت خوبیه چون مال منه ولی چند وقته که اپدیتش نکردم ولی اگر دوستان مایل باشن آپدیتش می کنم.اگر هم کمکی در زمینه نقشه کشی صنعتی و به طور کلی در رابطه با ساخت وتولید خواستید من در خدمت هستم.کافیه فقط اطلاع بدید

ساني مهندس

عضو جدید
سلام من دانشجوي مهندسي برق هستم:) تو كتاب نقشه كشي صنعتي ما از ما سه نماي شكل ها رو ميخواد اما به دليل اينكه كشيدن شكل ها سخته و استاد محترم ميخواد از ما امتحان بگيره :cry::cry::mad:مي خواستم بدونم شما سايتي رو ميشناسين كه تمام سه نما هاي كتاب رو كشيده باشه؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشم كمكم كنين:cry::cry::cry:

siavash_mk

عضو جدید
سلام من دانشجوي مهندسي برق هستم:) تو كتاب نقشه كشي صنعتي ما از ما سه نماي شكل ها رو ميخواد اما به دليل اينكه كشيدن شكل ها سخته و استاد محترم ميخواد از ما امتحان بگيره :cry::cry::mad:مي خواستم بدونم شما سايتي رو ميشناسين كه تمام سه نما هاي كتاب رو كشيده باشه؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشم كمكم كنين:cry::cry::cry:
سلام دوست عزیز
تعدادی از دوستان من که هم رشته ی شما هستند پیش من اومدن و مشکل شما رو داشتن
ولی باور کنید مقدماتی ترین مبحث نقشه کشی همین مجهول یابی هست که تنها با یک خط 45 درجه و انتقال خطوط خود به خود نمای مجهول بدست میاد
فقط کافیه که یه ذره قدرت تجسم داشته باشید

HFH

عضو جدید
مرسی از ابتکارت
اگه کمکی هم از دسته بچه های دیگه برمی یاد خوش حال می شم که قابل بدونی

elvin16

عضو جدید
سلام این طور که من میدونم تو کتیا میتونی جی کد بنویسی نه سالید.

elvin16

عضو جدید
سلام من یه پروژه در رابطه با خار دارم. ولی نمیدونم که از کجا باید شروع بکنم.این پروژه درس استاندارده و باید برم کنفرانس بدم. یه اطلاعاتی درباره انواع خارها و استاندارها و روش استخراج از نقشه و نقشه خوانی اون دارم لطفا کمکم کنید x_1mard@yahoo.com
سلام اگه می خواهی در مورد خار خوب اطلاعات کسب کنی باید از کتاب جدوال استاندارد نوشته عبداله ولی نژاد و کتاب طراحی اجزا (اسپاتز)استفاده کنی

salimi eng

عضو جدید
آقا من میگم یه ذره سطحتون رو بالا ببرین . این سوالا واسه بچه دانشگاهیاس.در مورد نقشه های ساخت ماشین آلات و استانداردهاش و خطاهاش صحبت کنین.

salimi eng

عضو جدید
نظر شما کاملا درسته اما تو سالید میشه به نرم افزار جانبی solid cam جی کد گرفت.

projeh30

عضو جدید
با سلام دوست عزیز، بنده مدرس برخی دروس ساخت و تولید کنکور کاردانی به کارشناسی می باشم.
در صورت تمایل به وب سایت اینجانب http://projeh30.blogfa.com/ مراجعه کنید. و می توانید سوالات خود را برای بنده از طریق ایمیل projeh30@yahoo.com مطرح کنید. تا اطلاعات خود را در اختیارتان قرار دهم.

dnahang

عضو جدید
سلام کتاب های استاد مرجانی برای آموزش از ابتدا خیلی کمک میکنه .واسه شروع خیلی عالی.
با استاد مرجانی کلاس داشتم واقعا تو درس نقشه کشی کامله.
خلاصه اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتیم.دوست دارید از پایه ترین قسمت شرع کنیم.مجهول کشی.یا هندسه ترسیمی و...
یکی استارت اساسی بزنه.

noshinnazy

عضو جدید
سلام به همه دوستان
نقشه کشی یکی از دروس شیرین در زیرمجموعه رشته های مهندسی و فنیه که خوبه از این طریق اطلاعات رو با هم مبادله کنیم
البته باید سعی کنیم خودمونو بیشتر به استاندارد جهانی نزدیک کنیم

dnahang

عضو جدید
سلام به دوستان نقشه کش عزیز.
چرا فعالیت خاصی انجام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی نیست.

sanila

عضو جدید
سلام عزيزان.من نياز فوري به پيدا كردن جايي دارم كه دوره هاي نقشه كشي صنعتي داشته باشه.ديگه خسته شدم بس كه سرچ كردم:cry::cry::cry:

amircatia

عضو جدید
سلام عزيزان.من نياز فوري به پيدا كردن جايي دارم كه دوره هاي نقشه كشي صنعتي داشته باشه.ديگه خسته شدم بس كه سرچ كردم:cry::cry::cry:
سلام در این باره کتابهای زیادی نوشته شده همون کتابها روبخون که با کلاس رفتن هم برابری میکنه.