کتاب "عملی وتئوری علم مواد" کالیستر ؟؟؟

سلام به همه دوستان

چند روز پیش توی انقلاب در حال کتاب خریدن بودم که کتاب علم مواد کالیستر رو دیدم و خریدم
بیشتر حدفم اینه که با رشته مواد آشنا بشم از پایه ( خودم پلیمرم) و برای ارشد آماده کنم
کتابش چطوره کسی اطلاعات داره؟؟؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

چند روز پیش توی انقلاب در حال کتاب خریدن بودم که کتاب علم مواد کالیستر رو دیدم و خریدم
بیشتر حدفم اینه که با رشته مواد آشنا بشم از پایه ( خودم پلیمرم) و برای ارشد آماده کنم

اگه می تونید... انگلیسی شو گیر بیارید... حدود 35 هزار تومانه کل مهندسی مواد رو چه فلز چه سرام چه پلمیر کامپوزیت و ... رو گفته حدودا 900 صفحه است ... به نظر من خیلی ارزش داره... هم زبان تخصصی ت قوی می شه هم مهندسی مواد دستت میاد که چیه... آدم دوست داره کتاب و بخوره که انقدر خوشگل و مرتب ...
آدرس: خ انقلاب - خ 16 آذر - کتب ادیب(کتاب پزشکی می فروشه) برو از اونجا تهیه کن بعد از عید گرون می شها ... من خودم خریدم خیلی راضی ام... ارزش شو داره... 35 هزار پول دوتا بستنی و چیپس ههه اما این کتاب تا آخر عمرت برات می مونه

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

کتاب کلیستر فوق العاده س ... متن بسیار روون و کاملی داره . خلاصه که کتاب عالی ای هست .