کتاب طراحی هواپیما اندرسون ترجمه شد

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام بر تمام دوستان ، امروز دیدم کتاب اندرسون ترجمه شده با عنوان :"طراحی و عملکرد هواپیما"

خواستم ببینم کسی میدونه کجا میفروشند ؟؟ یا آدرسی یا شماره تلفنی از انتشارات سازمان صنایع هوافضا داره ؟؟

برای دیدن رکورها زیر به صورت صحیح به اینجا بروید و عبارت "طراحی و عملکرد هواپیما" را جستجو کنید

مشخصات در کتابخانه ملی :

سرشناسه : ان‍درس‍ن‌، ج‍ان‌ دی‍وی‍دAnderson, John David ‏
عنوان و نام پديدآور : طراحی و عملکرد هواپیما/نویسنده جان‌دیوید اندرسن ؛ ترجمه احمد عمارتی. ‏
مشخصات نشر : تهران: سازمان صنایع هوافضا، ‏‫‏۱۳۸۸. ‏
مشخصات ظاهری : ‏‫۳ج.‬:مصور، جدول
‏شابک : ‏‫دوره‬‬‏‫:‏‫‭978-964-2751-02-0‬ ؛ ‏‫ج۱‬:‏‫‭978-964-2751-27-3‬ ؛ ‏‫ج ۲‬‬‏‫:‏‫‭978-964-2751-29-7‬ ؛ ‏‫ج ۳‬‬‏‫:‏‫‭978-964-2751-30-3‬ ‏
و ....

پیوست ها

• xxxxx.jpg
    xxxxx.jpg
    17.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
یعنی کسی ادرسی شماره تلفنی از اینها نداره ؟؟؟

بابا کار ملت راه بندازید ثواب داره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااا

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
ای بابا همه کارها خودم باید بکنم ، چه کنیم دیگه دوستون دارم آخه ...

آدرس: لويزان، شيان، خ. شهيد خرمشادي، خ. سرو، پ. 4، ط. دوم، سمت راست ● صندوق پستي: 16765-161
● تلفن تماس: 22953183
● تلفن 22965353
● دورنگار: 22945448
● نام مدير مسئول: مهدي نقيان فشاركي
● سال تاسيس: 1383

-----------------------

farzanfardin

عضو جدید
سلام،ببخشید میخواستم بدونم آیا خودتون این کتاب 3 جلدی رو تهیه کردید؟ اگه تهیه کردید لطفا بفرمایید از چه فروشگاهی و کجا؟ مرسی

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام،ببخشید میخواستم بدونم آیا خودتون این کتاب 3 جلدی رو تهیه کردید؟ اگه تهیه کردید لطفا بفرمایید از چه فروشگاهی و کجا؟ مرسی

سلام

والا هنوز موفق نشدم ، اگر کسی یافته ما را هم خبر کنه ....

farzanfardin

عضو جدید
من پیگیری کردم و گفتن که آوردن شناسه رکورد در سایت کتابخانه ملی الزاما به معنی چاپ اون کتاب نیست و خیلی از کتاب ها هستن که بعد از اینکه مشخصات عنوان آنها در سایت کتابخانه ملی ثبت میشه اصلا چاپ نمیشن،این کتاب مذکور هم ظاهرا اصلا تا حالا چاپ نشده

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممممممممم

خوب بالاخره وارد بازار شد ! من تهیه کردمش ، چاپ پاییز 1389 است ، انقلاب هم فروشگاه صانعی و هم فروشگاه خوارزمی آن داشتند ، فروشگاه خوارزمی ترجمه فارسی کتاب ابوت "فرضیه مقاطع بال" که چاپ1369 هم داشت که کیفیت آن چاپ چند برابر این PDF های موجود بود ....

3 جلد ، که هر 3 تا ان ها با هم میشود 11 چوق ...

دیدگاه من : برخلاف ترجمه های دیگر آقای عمارتی این ترجمه چنگ زیادی به دل نمیزنه ، فکر کنم عجله برای چاپ بوده ، یا کار دانشجو ها است (البته من اطلاعی ندارم جسارت نباشه ) .... جالب گفته شده که آقا دولابی هم نظرات داشتند و ... که من فکر نمیکنم ،دانشجویانی که با ایشون CFD یک ، دو، سه و ... پاس کردن میدوند من چی میگم ، اما ...

فکر کنم به صورت گسترده تر در چهارمین نمایشگاه کتاب دانشگاهی که همین اواسط آبان ماه 90 برگذار میشود بشود ارزانتر تهیه کرد چون در آنجا 30% تخفیف دارد (15% سهم ناشر و 15% سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) اگر شانس بیارد و خود وازرت دفاع مستقیم غرفه هم بزند یک 10% الی 15% هم انجوری کم میشود ولی اگر کتاباش بدهد دست یک ناشر دیگه همون 30% است و بیشتر کم نمیشود و ....

خواستم اطلاع رسانی کنم

موفق باشید

mehran087

عضو جدید
دوستان البته کتاب طراحی هواپیما آقای "دکتر هاشم صدرایی" هم هست که هم فارسی در ایران و لاتین در خارج از کشور چاپ و پخش شده که کتاب نسبتا خوبی هست آقای صدرایی عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین ع بودند و بعد چاپ کتاب "طراحی هواپیما" و "دینامیک پرواز"ایشون به دعوت آقای راس کم رفتند آمریکا و چند سال با ایشون کار کردن و وقتی برگشتن بالافاصله رفتند دانشگاه خواجه نصیر و الان اونجا هستند...این کتاب رو علاوه بر فروشگاه دانشگاه امام حسین ع اکثر کتاب فروشی های انقلاب دارند.

بالا