کاوش در علوم دامی

navid2950

عضو جدیدسال 2011 | 928 صفحه | ISBN: 9781435439528 | 60,3 MB |


دانلود کتاب

معرفی: کتاب “کاوش در علوم دامی” به خوانندگان، ابزاری عالی برای یادگیری درباره دامداری ارائه می‌دهد. این کتاب میان پیش‌زمینه آکادمیک که برای ساخت یک پایه قوی در علوم بنیادی، ضروری است و محتوای کاربردی و مبتنی بر تولید که برای کار در دنیای واقعی، حیاتی است، توازنی برقرار می‌کند.
این کتاب، حوزه‌های وسیعی مانند تغذیه، آناتومی و فیزیولوژی، بیوتکنولوژی، امنیت زیستی، ژنتیک و تولید‌مثل حیوانات را پوشش می‌دهد.
هر موضوع در سبکی ساده ارائه می‌شود که درابتدا اصول اولیه را بررسی می‌کند و سپس به‌سمت کاربردهای آنها در تولید، مراقبت و مدیریت دامداری پیش می‌رود.
این رویکرد منحصر‌به‌فرد بدون‌شک خوانندگان را با ارتباطات قوی موجود در کتاب میان مباحث آکادمیک و سناریوها و شرایط مبتنی بر زندگی واقعی حیوانات، جذب می‌کند. این کتاب همچنین شامل طیف وسیعی از فعالیت‌هایی است که فراگیران را به سطح بعدی حرکت می‌دهد.
تمام این ویژگی‌ها، کتاب “کاوش در علوم دامی” را به یک انتخاب جذاب برای کسانی که به‌دنبال یک دانش قوی و بنیادی از علوم دامی هستند تبدیل کرده است.بهترین دوست من کسی است که کتابهایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم."لینکلن"


 
بالا