کاسه های داغتر از آش

کاسه های داغتر از آش

• مجموع رای دهندگان
    12

vleila

عضو جدید
مشکلات روزمره ای که هر روز داریم باهاش دست و پنج نرم میکنیم باعث میشه بیایم اینجا عقده گشایی کنیم و تاپیک بزنیم و هی بحث کنیمو بزنیم تو سر کله همدیگه. آخرشم ...
کاملا" موافقم .شاید اگه مردم ما هم فرصتی برای بیان آزادانه عقیدشون داشتن دیگه واسهء بیان حرفاشون اینهمه توی یه محیط مجازی وقت تلف نمی کردن .

pedram_irani

عضو جدید
بحث خوبیه البته من تا حدود زیادی مخالف نظر استارتر هستم. امروز نمیدونم خبر دارین با نه تعداد اعضای فیسبوک به 500 میلیون نفر رسید یکم به این خبر دقت کنید وقتی سایتی که هدفش متصل کردن و به اشتراک گذاشتن عقاید و افکار و روزمرگی های آنها است اینقدر مورد استقبال قرار میگیرد نشان از این پدیده دارد دنیای مجازی به سمت وبسایت هایی دارد حرکت میکند که اجتماعی است و محتوای آن را تک تک کاربران میسازند و همچنین نشانگر آن است که میلیون ها آدم وقتشان را در همین سایت ها میگذرانند و این کارکرد وب را میپسندند.
حالا بهتر است به همین باشگاه خودمان فکر کنیم که حتما از همین دسته سایت های اجتماعی است پس اولا این ما دانشجویان ایرانی نیستیم که به چنین فروم هایی علاقه مندیم بلکه این یک پدیده رایج در جهان است ختما در فیسبوک عضو هستید و میبینید چه مطالب از نظر شما کم ارزشی به اشتراک گذاشته میشود اما من این را وقت تلف کردن نمیدانم بلکه نوعی تلاش برای پر کردن نیاز اجتماعی و تبادل عقاید بدون محدودیت میدانم
یکی از دوستان درست اشاره کرده بود ما از همین تبادلات در سایت های اجتماعی درس زندگی می آموزیم درس گفتگو و در عین حال از اینکه میتوانیم در مورد موضوعی اینقدر آسان عده ای را دور هم جمع کنیم و صحبت کنیم لذت میبریم.
ببخشید پرحرفی کردم ...

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا" موافقم .شاید اگه مردم ما هم فرصتی برای بیان آزادانه عقیدشون داشتن دیگه واسهء بیان حرفاشون اینهمه توی یه محیط مجازی وقت تلف نمی کردن .
مگه الان غیر آزادانه اینجا حرفامون زده میشه
هرچند یکسری محدودیت هایی هست

اما بحث سر اینه که نیازه اینهمه حرفی بدون پشتوانه علمی و وقت تلف کردنهایی کهبیهوده به نظر میرسه

پست دوم و سوم رو لطفا بخون

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث خوبیه البته من تا حدود زیادی مخالف نظر استارتر هستم. امروز نمیدونم خبر دارین با نه تعداد اعضای فیسبوک به 500 میلیون نفر رسید یکم به این خبر دقت کنید وقتی سایتی که هدفش متصل کردن و به اشتراک گذاشتن عقاید و افکار و روزمرگی های آنها است اینقدر مورد استقبال قرار میگیرد نشان از این پدیده دارد دنیای مجازی به سمت وبسایت هایی دارد حرکت میکند که اجتماعی است و محتوای آن را تک تک کاربران میسازند و همچنین نشانگر آن است که میلیون ها آدم وقتشان را در همین سایت ها میگذرانند و این کارکرد وب را میپسندند.
حالا بهتر است به همین باشگاه خودمان فکر کنیم که حتما از همین دسته سایت های اجتماعی است پس اولا این ما دانشجویان ایرانی نیستیم که به چنین فروم هایی علاقه مندیم بلکه این یک پدیده رایج در جهان است ختما در فیسبوک عضو هستید و میبینید چه مطالب از نظر شما کم ارزشی به اشتراک گذاشته میشود اما من این را وقت تلف کردن نمیدانم بلکه نوعی تلاش برای پر کردن نیاز اجتماعی و تبادل عقاید بدون محدودیت میدانم
یکی از دوستان درست اشاره کرده بود ما از همین تبادلات در سایت های اجتماعی درس زندگی می آموزیم درس گفتگو و در عین حال از اینکه میتوانیم در مورد موضوعی اینقدر آسان عده ای را دور هم جمع کنیم و صحبت کنیم لذت میبریم.
ببخشید پرحرفی کردم ...

من و تو دوست من دردوره جوانی با بیشترین تاثیر از احساس و رفتار متقابل اطرافیانومون هستیم

اگه دقت کنیم بیشترین کاربران این سایتها هم امثال ماهستند

اگه 280000 نفر تو این باشگاه تا حالا عضو شدن و امثال این رو در ایران در 10 ضرب کنی به حدود حداقل 2000000 میشه رسید و نسبت به جمعیتمون و جمعیت جهان اینترنت دار حساب کنی میشه بیش از 200 میلیون نسبت به جهان.

این دیگه غیر طبیعی میزنه
اما حرف سر دوران جوانی بود کهاین معضلات رو داره اگه ببینیم وقتی از این سن خارج بشی باید بری سر کار و خانواده و وقت این مسائل کم بشه اما تو ایران برعکسش اتفاق می افته

اینه که برمی گردیم به پست اول و دوم و سوم

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟

مگه مشکلی از مشکلاتمون نیست؟
درسته

من یه چیزایی اینجا یاد گرفتم و دارم یاد می گیرم ، البته گاهی بیهودگی هم هست اما بحث کردن شرایطی می خواد که... خودتون بهتر از من می دونین!

vleila

عضو جدید

اما بحث سر اینه که نیازه اینهمه حرفی بدون پشتوانه علمی و وقت تلف کردنهایی کهبیهوده به نظر میرسه

1. من گفتم توی دنیای واقعی نمی تونیم راحت حرف بزنیم وگرنه منم قبول داریم اینجا یه آزادی نسبی داریم
2.من قبول دارم آدم بدون اطلاع از صحت یه خبر نباید در موردش نظر بده اما راستش منظورتونو از کاسهء داغ تر از آش درست متوجه نشدم.
به طور مشخص در مورد تابیکای سیاسی حرف میزنم.
شاید هیچ کدوم از ما سیاست مدار نباشیم اما این دلیل نمیشه درباره ء تمام مسائل سیاسی هم بی اطلاع باشیم.سیاست با نون شب مردم گره خورده .بس همهء مردم حق اظهار نظر در بارهء این مسئله رو دارن

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دقت ببین
با دقت ورق بزن
نام همه ما در دفتر درخشان ماخولیا
رقم خورده است.

نه جای دوری برو
نه پی دلیلی بگرد!<بوکوفسکی>

ما همیشه در تغییریم
تغییری که حس می کنیم
و تغییراتی که در کوتاه مدت احساسشون نمی کنیم

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. من گفتم توی دنیای واقعی نمی تونیم راحت حرف بزنیم وگرنه منم قبول داریم اینجا یه آزادی نسبی داریم
2.من قبول دارم آدم بدون اطلاع از صحت یه خبر نباید در موردش نظر بده اما راستش منظورتونو از کاسهء داغ تر از آش درست متوجه نشدم.
به طور مشخص در مورد تابیکای سیاسی حرف میزنم.
شاید هیچ کدوم از ما سیاست مدار نباشیم اما این دلیل نمیشه درباره ء تمام مسائل سیاسی هم بی اطلاع باشیم.سیاست با نون شب مردم گره خورده .بس همهء مردم حق اظهار نظر در بارهء این مسئله رو دارن

درسته البته بگم این با تاپیک قبلیم کهدر اون باره با هم بحث کردیم فرق داره و به دل نگیر

کاسه داغتر از آش رو هم کلی گفتم و تو پست دوم و سوم دربارش مصداقی حرف زدم

اما سیاست درست ولی شور کردش نه
یک آدم تو زندگیش کارای مهمتری هم داره که این خبردار بودم خوبه اما زیادش ترشه
ما تو ایران زیادی خبرداریم و کلا بی خبریم
اگه نصف این انرژی این مسائل صرف آموختن اخلاقیات و زندگی سالم برای خود و خانواده و علم بشه مملکت گلستانه

vleila

عضو جدید
درسته البته بگم این با تاپیک قبلیم کهدر اون باره با هم بحث کردیم فرق داره و به دل نگیر

اگه نصف این انرژی این مسائل صرف آموختن اخلاقیات و زندگی سالم برای خود و خانواده و علم بشه مملکت گلستانه

چه جوری؟
آموختن و عمل به اخلاقیات توی یه حکومت نا سالم چه ارزشی داره؟
توی یه همچین حکومتی کسی که حق مردمو ضایع نمیکنه و با بایبندی به اصول اخلاقی زندگی میکنه بجز آسودگی وجدانش چی داره؟
هیچی.
وقتی حتی نیازهای اولیهء آدما هم گاهی تامین نمیشه چه طور میشه سالم زندگی کرد؟
به نظر من نمیشه سرمونو بایین بندازیم و بدون اعتنا به وضع جامعمون توقع یه زندگی سالم و ایده آل رو داشته باشیم

pedram_irani

عضو جدید
اما حرف سر دوران جوانی بود کهاین معضلات رو داره اگه ببینیم وقتی از این سن خارج بشی باید بری سر کار و خانواده و وقت این مسائل کم بشه اما تو ایران برعکسش اتفاق می افته

منظور من را متوجه نشدید من اصلا وقت گذروندن در این فروم را در حد زیادی اتلاف وقت نمیدونم من گفتم اصلا پدیده ای است همه گیر انسان قرن بیست و یک همین است به جای روابط واقعی و صحبت ها در دنیای واقعی بحث در این وبسایت های اجتماعی را جایگرین میکنه این یک بعد از انسانیت ماست که داره پرورش پیدا میکنه این کجا اتلاف وقته علم آموزی در جای خود محترم اما این نوع وقت گذرانی هم بسیار لازمه. شما براساس محاسبه ای به عدد 200 میلیون رسیدید که میخواستید به این نتیجه برسید که خیلی زیاد آدم میاد خب چه بهتر این نشان از درک بالای ما ایرانیان از زندگی قرن بیست و یکم داره .

[/B]

به نظر من نمیشه سرمونو بایین بندازیم و بدون اعتنا به وضع جامعمون توقع یه زندگی سالم و ایده آل رو داشته باشیم

به درستی اشاره کردند ایشون بله آقای استارتر اینجا می آییم تا نیاز هایی را بر آورده کنیم و این تنها ما نیستیم میلیون ها نفر دیگر در کره خاکی هم از همین راه وقت میگذرانند این است زندگی در قرن بیست و یکم قرن فیسبوک ، توییتر ، یوتوب و در مقیاس کوچک باشگاه مهندسان

amin.en

عضو جدید

پس مشکل حله مهندس!!
من مطمئنم یک دهم وقتی که دوستان اینجا میذارن رو یه کار درست حسابی بذارن گلستان میشه!!نه دهم بقیه شم هم بذارن اینجا!!!
آخه همینجوری رو هوا که نمیشه!!من کاری به بقیه ندارم که این فروم واسشون مثبته یا نه!این کار واسه من صد در صد وقت تلفیه!!شاید روزی 2 ساعت اینجا وقت بذارم!!ولی همین باشگاه باعث شد که در وقتم صرفه جویی بشه!!چون روزی 5 یا 6 ساعت وقتم جور دیگه ای تلف میشد!!همه دوستامم مطمئنم از من بدترن!!(دوستانه واقعی نه مجازی)
نه فقط این فروم یا به قوله دوستمون فیس بوک وقت تلفیه(به قوله شما)،مثاله سادش فوتبال دیدن وقت تلفیه!!چون اول آخرش هیچ سودی نداره!!ولی خیلی ها با این کارا سرگرم میشن!!خود این فروم ها هم یه سرگرمیه مثبته دیگه!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور من را متوجه نشدید من اصلا وقت گذروندن در این فروم را در حد زیادی اتلاف وقت نمیدونم من گفتم اصلا پدیده ای است همه گیر انسان قرن بیست و یک همین است به جای روابط واقعی و صحبت ها در دنیای واقعی بحث در این وبسایت های اجتماعی را جایگرین میکنه این یک بعد از انسانیت ماست که داره پرورش پیدا میکنه این کجا اتلاف وقته علم آموزی در جای خود محترم اما این نوع وقت گذرانی هم بسیار لازمه. شما براساس محاسبه ای به عدد 200 میلیون رسیدید که میخواستید به این نتیجه برسید که خیلی زیاد آدم میاد خب چه بهتر این نشان از درک بالای ما ایرانیان از زندگی قرن بیست و یکم داره .

به درستی اشاره کردند ایشون بله آقای استارتر اینجا می آییم تا نیاز هایی را بر آورده کنیم و این تنها ما نیستیم میلیون ها نفر دیگر در کره خاکی هم از همین راه وقت میگذرانند این است زندگی در قرن بیست و یکم قرن فیسبوک ، توییتر ، یوتوب و در مقیاس کوچک باشگاه مهندسان
هرپدیده جدیدی لزوما خوب نیست حتی اگه استقبال زیادی بشه
همونطور که گفتم اینجا زیادی شوره نه اینکه به اندازش بد باشه
اگه زیاداومدن ما نشان درک بالای ما باشه که باید دنیای مجاز رو تسخیر کنیم ظرف چندسال و مثلا جای سنگاپور رو بگیریم نه ماداریم قسمت کم خاصیت دنیای مجاز رو در خودمون پرورش میدیم

پس مشکل حله مهندس!!
من مطمئنم یک دهم وقتی که دوستان اینجا میذارن رو یه کار درست حسابی بذارن گلستان میشه!!نه دهم بقیه شم هم بذارن اینجا!!!
آخه همینجوری رو هوا که نمیشه!!من کاری به بقیه ندارم که این فروم واسشون مثبته یا نه!این کار واسه من صد در صد وقت تلفیه!!شاید روزی 2 ساعت اینجا وقت بذارم!!ولی همین باشگاه باعث شد که در وقتم صرفه جویی بشه!!چون روزی 5 یا 6 ساعت وقتم جور دیگه ای تلف میشد!!همه دوستامم مطمئنم از من بدترن!!(دوستانه واقعی نه مجازی)
نه فقط این فروم یا به قوله دوستمون فیس بوک وقت تلفیه(به قوله شما)،مثاله سادش فوتبال دیدن وقت تلفیه!!چون اول آخرش هیچ سودی نداره!!ولی خیلی ها با این کارا سرگرم میشن!!خود این فروم ها هم یه سرگرمیه مثبته دیگه!!

آره این هم یک تفریحه اما به آمار نیگاه کن تفریح داریم در حد افراطی
کاسه داغ تر از آشیم در حد افراطی
بحث تاپیک اینه
نه اینکه بگیم ایندر حد خودش خوبه خوب معلومه که خوبه
رفع نیاز میکنه برا خیلی ها
روزی 2 ساعت وقت گذاشتن تو یک فروم خیلی هم زیاده چون غیر این هم تو نت کارای زیادی آدم داره که درمجموع ساعات زیادی وقت می گذره
من الان خودم همراه زمانهای کارم که بغل دستم نت رو دارم بیشتراز اینها وقت میزارم اما بازم افراطه
هرچی به اندازش

مگه نگفته :اندازه نگه دار که اندازه نکوست

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/B]
چه جوری؟
آموختن و عمل به اخلاقیات توی یه حکومت نا سالم چه ارزشی داره؟
توی یه همچین حکومتی کسی که حق مردمو ضایع نمیکنه و با بایبندی به اصول اخلاقی زندگی میکنه بجز آسودگی وجدانش چی داره؟
هیچی.

واللا تاجایی که یادمه به ما در عمل ( نه در حرف چون در حرف برعکسش می گن) آموختن وقتی طرف مقابلت باها خوب نیست باهاش خوب نباشیم، همینه که شما هم این نتیجه گیری و من این نتیجه گیری و دیگران همین و میشیم اینی که الان هستیم
تو پست سومم گفتم که "کسی هست که قبولش داشته باشیم" منظورم این بود که ماها زمانی که داریم با هم بحث می کنیم این شکلی میشیم

من مثالی از وضعیت فرهنگیهای جامعه زدم و گفتم وقتی اونااین هستن بدبخت دانش آموزها و اولاد ما، این رو بگیر تاتهش روبخون
اما هرکی نسبت به خودش مسئول که هست خودش رو که نباید لخت فرهنگی کنه

amin.en

عضو جدید
آره این هم یک تفریحه اما به آمار نیگاه کن تفریح داریم در حد افراطی
کاسه داغ تر از آشیم در حد افراطی
بحث تاپیک اینه
نه اینکه بگیم ایندر حد خودش خوبه خوب معلومه که خوبه
رفع نیاز میکنه برا خیلی ها
روزی 2 ساعت وقت گذاشتن تو یک فروم خیلی هم زیاده چون غیر این هم تو نت کارای زیادی آدم داره که درمجموع ساعات زیادی وقت می گذره
من الان خودم همراه زمانهای کارم که بغل دستم نت رو دارم بیشتراز اینها وقت میزارم اما بازم افراطه
هرچی به اندازش

مگه نگفته :اندازه نگه دار که اندازه نکوست

2 ساعت وقت گذاشتنه من تو نت فقط واسه فرومه!!یعنی وب گردی و ... تعطیل!!کلا 2 ساعت!!
خب معلومه هر چیزی در تعادل خوبه!!ولی به شرطیکه کار خاصه دیگه ای داشته باشی!!که اونم وقت تلفی نداشته باشه!!کار منظورمه!!وقتی نیست به معنای عامه میگیم علاف!!واسه همین سرمونو گرم میکنیم!!تفریحاته سالمه دیگه ای هم جز ورزش کردن نیست(اگه رایگان بخوایم!!)میشینیم پای نتو خودمونو خفه میکنیم!!تو تابستونا که درس نداریم دیگه بدتر!!
اگرم در ادامه این پاسخ فرمایش کنید که کار هست ما اراده نداریم و نمیریم دنبالش!!آره هست ولی به درد من نمیخوره،مثله کارت پخش کنی!!(ساده ترین مثال منظورمون بود!!)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 ساعت وقت گذاشتنه من تو نت فقط واسه فرومه!!یعنی وب گردی و ... تعطیل!!کلا 2 ساعت!!
خب معلومه هر چیزی در تعادل خوبه!!ولی به شرطیکه کار خاصه دیگه ای داشته باشی!!که اونم وقت تلفی نداشته باشه!!کار منظورمه!!وقتی نیست به معنای عامه میگیم علاف!!واسه همین سرمونو گرم میکنیم!!تفریحاته سالمه دیگه ای هم جز ورزش کردن نیست(اگه رایگان بخوایم!!)میشینیم پای نتو خودمونو خفه میکنیم!!تو تابستونا که درس نداریم دیگه بدتر!!
اگرم در ادامه این پاسخ فرمایش کنید که کار هست ما اراده نداریم و نمیریم دنبالش!!آره هست ولی به درد من نمیخوره،مثله کارت پخش کنی!!(ساده ترین مثال منظورمون بود!!)

جالب بود;)

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جور چیزا ساخته و پرداخته ذهنه بیشتر به خاطر تکرار در ذهن ملکه شده

کتاب:
کتابخونه
اینترنت
منابع لاتین در رشته تخصصی

کار علمی:
اول باید فکر رو به کار انداخت،
آره بعضی هاش سرمایه می خواد اما یا طرف داره و دنبال کار علمی نمیره یا نداره و داره مثل ما اینجا میچرخه

من میگم اینجا وقت تلف کنیه همینه دیگه الان کلی کار دارم به هیچ کدوم هم نرسیدم رو هم تل انبار شدن:w09:
گفتم که خانواده ها هم همین معضل رو دارند و ما بچه همین خانواده ها هستیم

سرگرمی بهتر هم که تا دلت بخواد هست

وقتی بی کار هامون تموم بشه اون وقت اگه وقت اضافه آوردیم می چسبیم به کار
خانوادم شکر خدا اونقده دارن که حسرت کتاب و تفریح و مسافرت و اوقات فراغت رو نخورم !
خودم هم اونقده درآمد دارم که وابسته به خانواده نباشم و واسه کار علمی دست گدایی به سوی انجمن نخبه ها دراز نکنم !
ولی دیگه قرار نیست چون من همه اینا رو دارم ، فکر کنم همه دارند !

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوادم شکر خدا اونقده دارن که حسرت کتاب و تفریح و مسافرت و اوقات فراغت رو نخورم !
خودم هم اونقده درآمد دارم که وابسته به خانواده نباشم و واسه کار علمی دست گدایی به سوی انجمن نخبه ها دراز نکنم !
ولی دیگه قرار نیست چون من همه اینا رو دارم ، فکر کنم همه دارند !

اهوم اهومن پس همه اینها رو داری و اونقدر کلفتی که انجمن نخبه ها رو به حساب نمیاری:surprised::surprised::surprised:

راست میگی ولی مشکل اینه که همون داشته های کم رو کسی به حساب نمیاره و بیشتر نداشته ها رو میبینیم و زندگیمون شده آه و ناله که درصد زیادیش بیخوده.
چرا؟
چرا؟
ها الهه چرا؟
چند درصد تو این باشگاه( به جامعه کار نداشته باش) اهل کار تخصصی هستند در اون زمینه ای که عمرشون رو گذاشتن؟

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهوم اهومن پس همه اینها رو داری و اونقدر کلفتی که انجمن نخبه ها رو به حساب نمیاری:surprised::surprised::surprised:

راست میگی ولی مشکل اینه که همون داشته های کم رو کسی به حساب نمیاره و بیشتر نداشته ها رو میبینیم و زندگیمون شده آه و ناله که درصد زیادیش بیخوده.
چرا؟
چرا؟
ها الهه چرا؟
چند درصد تو این باشگاه( به جامعه کار نداشته باش) اهل کار تخصصی هستند در اون زمینه ای که عمرشون رو گذاشتن؟
واسه این انجمن نمیدونم چی چی ها همینو بدونی کفایت میکنه که طرف با چن تا ایده بسیار عالی علمی فقط چون پدر و مادرش از جزامیهای باباباغی بودند درخواست عضویتش رد شد !:exclaim:

امیدوارم منظورت این نباشه که ملت مثل گوسفند به داشته تو آخورشون راضی باشند ! (با عرض معذرت)

عزیز من واسه کار علمی و نخصصی و پیاده کردن یه ایده ، امکانات و مهمتر از همه پول میخاد !
پول !!

فکر میکنی چند درصد افراد سرمایه دار جامعه میرن طرف درس ؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه این انجمن نمیدونم چی چی ها همینو بدونی کفایت میکنه که طرف با چن تا ایده بسیار عالی علمی فقط چون پدر و مادرش از جزامیهای باباباغی بودند درخواست عضویتش رد شد !:exclaim:

امیدوارم منظورت این نباشه که ملت مثل گوسفند به داشته تو آخورشون راضی باشند ! (با عرض معذرت)

عزیز من واسه کار علمی و نخصصی و پیاده کردن یه ایده ، امکانات و مهمتر از همه پول میخاد !
پول !!

فکر میکنی چند درصد افراد سرمایه دار جامعه میرن طرف درس ؟

خوب یه چی رو روشن کنم مثل اینکه می خوای بگی اگه پول باشه میشه نباشه با مشکل مثلا توانجمن برخورد می کنه و از این قبیل موارد

انها همش درست مشکله اساسیه و باید یه فکری براش بشه
اما خودم رو مثال می زنم

من نه سرمایه دارم نه عضو این انجمن ها
اما همت رو دارم
سالی یک یا دو کار جدید می کنم و ثبت می کنم
الانم دارم رو یک مورد جدید کار می کنم که به نتیجه برسونم
نمی گم نه اگه سرمایه می داشتم سرعتم از 30 می رسید به 90 اگه حمایت می شدم می رسید 120 اما مسئله سر مشکل تو مخ جوونا و خانواده هاست که دنبال لقمه آماده هستند، بابا بقیه دنیا رو ببین مردم دنبال حمایت نهاد ها نیستند و کوچکترین کم کاری انجام بدن سرمایه و زندگیشون برباد رفته باید از صفر و زیر صفر شروع کنند
توصیه می کنم فیلم سیندرلامن رو ببینی

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا به یه بچه تازه متولد شده یاد ندی ، هیچ حرف زدن رو خود به خود یاد نمیگیره !!

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه می خواستم سفسطه کنم پستم رو ویرایش می کردم

بحث سر اینه که تو پست دومم نوشتم

شما میگی ملت چیکار کنن غیر از گشتن تو فروم میگم
ملت بیکاری زیاد دارند
ملت فرهنگ مطالعه ندارند
دنبال این هستن که پاچه هم رو بگیرند ( ملت- ملت، دولت-ملت، ملت- دولت)
تو خانواده ها هم همینه
یه مهمونی راه بنداز ببین بحث سر چی هست
سر کار بحث سر چی هست
تو دستشویی بحث سر چی هست

اینها همه شامل همون موضوع تاپیک میشه
جوهر فرهنگ و فرهنگسازی رو تعریف کن !
و چون این همه نظر تو یه جای بسیار کوچک نسبت به جامعه حقیقی ، جمع شده ، به نظر کاسه داغتر از آش میاد !!!

کدوم آزادی ؟
فکر میکنی چند درصد افراد آی پی ، مال خودشونه ؟

واسه احقاق حقوق از دست رفته علم خاصی نیاز نیست !
بیشتر این بحثها به نوعی حق خواهی هستند تا یه بحث و کل کل خالی !
از بحث انتخاباتی بگیر تا بحث حجاب !
البته مثلا میتونی حضور پررنگ آقایون تو بحث حجاب رو اسمش رو بذاری "کاسه داغتر از آش" ! (حضور آقایون خیلی خیلی بیشتر از خانومهاس تو این نوع بحثها :w15::w15: )
میشه بیشتر و واضح تر توضیح بدی
به سوالات این پستم جواب بده تا بگم منظورم چیه !

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول به سوال آخرت جواب می دم

چرا سوالم رو با سوال جواب میدی مثل بچه خوب از جواب طفره نرو:smile:

جوهر فرهنگ و فرهنگسازی رو تعریف کن !
!
فرهنگ مجموعه از حرکات یک ملت یا قوم که زمینه حرکتشون در مسیر خاصیه که پیش زمینه اون سنت های به ارث رسیده و مجموع بردارهای جهت دار از تضارب افکار داخل و تاثیرات خارج از محدوده ملت می باشد.

و چون این همه نظر تو یه جای بسیار کوچک نسبت به جامعه حقیقی ، جمع شده ، به نظر کاسه داغتر از آش میاد !!!
!
نه جونم این همه نظر خوبه جمع بشه بشرطها و شروطها ، برنامة و نظم من شروطها

,
کدوم آزادی ؟
فکر میکنی چند درصد افراد آی پی ، مال خودشونه ؟

واسه احقاق حقوق از دست رفته علم خاصی نیاز نیست !
بیشتر این بحثها به نوعی حق خواهی هستند تا یه بحث و کل کل خالی !
از بحث انتخاباتی بگیر تا بحث حجاب !
البته مثلا میتونی حضور پررنگ آقایون تو بحث حجاب رو اسمش رو بذاری "کاسه داغتر از آش" ! (حضور آقایون خیلی خیلی بیشتر از خانومهاس تو این نوع بحثها :w15::w15: )
!
اکثرا نمی دونن IP اختصاصی چیه
راست میگی به شرط اینکه شورش رو در نیاریم از بس بیکاریم ول می چرخیم
(حضور آقایون با خانومها تو این بحثها لازمه ربطی به جنسیت نداره، درباره قاعده گی که صحبت نشده:w15::w15:)

,
به سوالات این پستم جواب بده تا بگم منظورم چیه !

به تمام سوالاتت جواب دادم حالا تو

mr1991

عضو جدید
این باشگاه خیلی وقته مزخرف شده ! دلیلشم همه میدونن !!