کاریکاتور روزانه

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امروز یکشنبه 6 مرداد 92

امروز یکشنبه 6 مرداد 92

کاریکاتور کلاهبرداری با کرم حلزون

پیوست ها

• 2_2.jpg
    2_2.jpg
    69.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام به دوستان عزیز
این تاپیک خیلی جالبه اما اگر دوستان کاریکاتور های مربوط به کاریکاتوری که استارتر محترم (پارمهر خانوم) در هر روز قرار میده رو بذارن خیلی بهتره تا هم نظم تاپیک حفظ بشه هم نتیجه ی درستی از اون کاریکاتور گرفته بشه-مثلا کارکاتور روز یکشنبه در مورد کلاهبرداری هست چه بهتر که در همین مورد باشه
موفق باشید

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
(این کاریکاتورو چندسال پیش توروزنامه دیدم قیچیش کردم. الان یادش افتادم و اتفاقی هم تو نت دیدمش)

(این کاریکاتورو چندسال پیش توروزنامه دیدم قیچیش کردم. الان یادش افتادم و اتفاقی هم تو نت دیدمش)

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=162458&d=1375100429

چیزی ک تو نگاه اول از این کاریکاتور برداشت کردم دشواریهاییه که معلولین از هر نظر باهاش مواجهن...
فقط میخوام بگم ما که علاوه بر میانگین جمعیتی معلولین، یه بخشی هم از جنگ جانباز داریم چرا هیچ فکری براشون نکردیم؟
گوش فلکو کر کردیم فقط....متاسفانه...

تو همه جا میگن معلولیت محدودیت نیست....ولی من محدودیتو میبینم...تو جابجایی...تو فعالیتهای اجتماعی...تو حس ترحمی که بعضیا بیش از حد نشون میدن.....تو فراموش شدنشون در همه معابر و مکان ها و ........................................................................................................................................

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

چیزی ک تو نگاه اول از این کاریکاتور برداشت کردم دشواریهاییه که معلولین از هر نظر باهاش مواجهن...
فقط میخوام بگم ما که علاوه بر میانگین جمعیتی معلولین، یه بخشی هم از جنگ جانباز داریم چرا هیچ فکری براشون نکردیم؟
گوش فلکو کر کردیم فقط....متاسفانه...

تو همه جا میگن معلولیت محدودیت نیست....ولی من محدودیتو میبینم...تو جابجایی...تو فعالیتهای اجتماعی...تو حس ترحمی که بعضیا بیش از حد نشون میدن.....تو فراموش شدنشون در همه معابر و مکان ها و ........................................................................................................................................

فاصله بین معلولیت و سلامت فقط یک ثانیه ست
تو هر شرایطى امکان داره فردى دچار معلولیت بشه
و این وظیفه همه مردم جامعه است
که افراد معلول را فراموش نکنن
و با یه توجه انساندوستانه و منطقى به این موضوع گام هاى مؤثرى براى رفع مشکلات این افراد عزیز جامعمون بردارن

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سالم ترین تفریح ملت....:D
جالبه برام....میرن تو هوای پاک ریه شونو پر از دود میکنن!:D
این کاریکاتورم به نظرم بر میگرده به بعضی از کارایی که تو قهوه خونه ها واس مشتریای جدیدشون میکنن.....دیگه نگم چیه...فک کنم همه بدونن!
:razz:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

احتمالا از شنبه بره کتابخونه واقعی.....:D
کلاً تلویزیون جزء جدایی ناپذیر زندگی شده...من که امتحان کردم بدون تلویزیون زنده موندم..به بقیه هم پیشنهاد میکنم امتحان کنن ببینن میشه....:D
اگه واس کارامون برنامه ریزی کنیم مثل این کاریکاتور نمیشه....البته اول به خودم میگم......

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این واس قبلناست............الان کارت خواناشون وایرلس شده.....:D
فقط حیف صنف رسمی ندارن...
:cool:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امروز یکشنبه 13 مرداد 92

امروز یکشنبه 13 مرداد 92

کاریکاتور اتوبوس احمدی نژاد راه افتاد

تراز: طرح جلد هفته نامه همشهری جوان به مناسبت پایان دوران محمود احمدی نژاد و یارانش .

پیوست ها

• -__--_~2.JPG
    -__--_~2.JPG
    67.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که دورش سانسور شده......خخخخخخخ:biggrin:
کسی پشت سرشون آب نریزه لطفاً.....ایشالا اسمشون تو تاریخ ثبت شد؛ دیگه نیازی به ثبت مجدد نیست......برن که برنگردن............................................................................................................البته بعید میدونم برنگردن..خخخخخ:D