کاربران گوگل سایتهایی را که دوست ندارند ***** کنند

Sarp

مدیر بازنشسته
وگل سرویس جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران اجازه می دهد در صورت تمایل دامنه ها و سایتهای ناشناخته ای را که وارد لیست نتایج جستجوی آنها می شود ***** کنند. گوگل اعلام کرده است که ماموریت جدیدی را برای سازماندهی اطلاعات جهانی برای دسترسی سریعتر به منابع مفید آغاز کرده است.
پیش از این گوگل اعلام کرده بود سایتهایی که کیفیت اطلاعات آنها پایین باشد را از لیست نتایج جستجو حذف می کند که این اقدام با انتقاد شدید مالکان این سایتها مواجه شد. اکنون کاربران گوگل می توانند سایتهایی را که دوست ندارند به صورت شخصی شده ***** کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در این راستا دو مهندس سرویس جستجوی گوگل توضیح دادند:

شما احتمالا این تجربه را داشته اید که بر روی یک نتیجه جستجو کلیک کنید اما متوجه شوید که محتویات سایت با اطلاعات مورد نظر شما متفاوت است و بنابراین بارها مجبور شده اید که دوباره به صفحه گوگل بازگردید و نتایج دیگری را امتحان کنید. اما در برخی موارد ممکن است شما به طور کلی از آن سایت به دلیل کیفیت پایین یا غیراخلاقی بودن خوشتان نیاید. به همین دلیل از این پس در قسمت نتایج جستجو، گوگل به شما گزینه ویژه ای را ارائه می کند که با کلیک بر روی آن می توانید دامنه مورد نظر خود را ***** کنید. به این ترتیب این سایتها در نتایج آینده جستجوهای شما وارد نخواهند شد.
براساس گزارش کامپیوتر وویک، در حال حاضر گزینه “*****ینگ شخصی” بر روی گوگل انگلیسی و برپایه مرورگرهای “کروم ۹″، اینترنت اکسپلورر ۸ و فایرفاکس ۳٫۵ در دسترس است.

Sarp

مدیر بازنشسته
میگم این ساز و کارش چجوریاس ؟
لیست هر کاربر باید کجا ذخیره شه ؟
اگه خود سرور نگه داره که واسه جستوجوی لیست واسه هر کاربر . . . .
سرور میترکه
یا باید تو کلاینت ذخیره شه که در اینصورت باید جاوا اسکریپت باشه

کسی نظری نداره ؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
میگم این ساز و کارش چجوریاس ؟
لیست هر کاربر باید کجا ذخیره شه ؟
اگه خود سرور نگه داره که واسه جستوجوی لیست واسه هر کاربر . . . .
سرور میترکه
یا باید تو کلاینت ذخیره شه که در اینصورت باید جاوا اسکریپت باشه

کسی نظری نداره ؟

احتمالا سمت کلاینت این کار صورت می گیرد

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من که درست متوجه نشدم چی به چیه ولی کروم یه افزونه داره که می تونی سایتا رو معرفی کنی که توو نتایج جست و جو دیگه نیاره
طرز کارش هم اینطوری بود که یا می تونی دستی وارد کنی، یا وقتی توو گوگل سرچ کردی و نتایج رو آورد، بغلش یه گزینه میاره که block this site اونو بزنی دیگه اون سایت رو توو نتایجش نشون نمی ده خوب تابلوه که اینی که من گفتم دست مشتری هست
پدر همه ی سایتای تبلیغاتی رو درآورده بودم

بالا