چی یاد بگیرم

ماسیس

عضو جدید
سلام به همه ی مهندس های عزیز
من ترم یکی ام :redface:و فعلن از برق چیزی نمیدونم .چه مطالبی رو میتونم الان از سایت یاد بگیرم؟

aria80

عضو جدید

داداشی : الان فقط برو کتابهای درسی تو خوبه خوبه خوب بخون ==> پایت که قوی باشه همیشه مطلب توپ ( به روز و بدرد بخور ) اینجا هست و همه جا هم پیدا میشه / وقتی وارد ترم 5 شدی تازه برو دنبال مطالب کاربردی و مطالعه آزاد - موفق باشی .;)

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه ی مهندس های عزیز
من ترم یکی ام :redface:و فعلن از برق چیزی نمیدونم .چه مطالبی رو میتونم الان از سایت یاد بگیرم؟

سلام

خیلی چیزا .....اگه تاپیکهای تالار برق رو مرور کنی مطالب مفیدی هست که به دردت می خوره ....حداقلش اینه که یه پیش زمینه بهت میده ....

ارزوی موفقیت ....;)

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من

همونطور که دوستان گفتن الویت با دروس درسی شما هست، چون اگه پایه ضعیفی داشته باشین رشته مهندسی برق رشته سختی برای شما خواهد بود.

ولی پیشنهاد من برای شما به جز درس، یادگیری نرم افزار می باشد، در ترمهای اول که هنوز تخصصی از برق ندارین بهتر است از یادگیری نرم افزارهای ریاضی مثل Maple, Mathcad و mathematica شروع بکنید که تو این ترم ها خیلی کمکت می کنه، و در کنار اینها سعی کنید آروم آروم کار با نرم افزار مطلب را شروع کنید که در ترمهای بالا خیلی به کارت می یاد.

سیندرلا

عضو جدید
سلام پسر خوب فعلا برنامه نویسی رو یاد بگرتو ترم 2 یا سه بهتون میدن در اینده تو انجام پروزه خیلی کمکت میکنه