چی فهمیدید؟؟؟

mahlla

عضو جدید
ترس از عشق ترس از زندگيست آنان که از عشق مي گريزند مردگاني بيش نيستند

نه اگه وجود نداشت که درموردش بحث نمی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟//:D

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پسره بود که یه روزی واسه ی یه کاری رفتم مغازش. قرار شد کارم رو انجام بده بعد برم و باهاش حساب کنم و کارم رو تحویل بگیرم همون شد که بهم شماره داد و شماره ی منم خواست. منم که بی تجربه بودم فکر کردم لازمه و بهش دادم. اس ام اساش شروع شد. بهانش این بود که درباره ی کارم می خواد سوال بپرسه. اس ام اسایی میداد که فقط یه پسر به یه دختر میده. کم کم اس ام اس های عاشقانش دلم رو لرزوند. عاشقش شدم.خیلی زیاد. اولین و آخرین بارم بود. اس ام اساش دست به نقد بود. یعنی قبلا به هزار نفر اونارو داده.خیلی خوب بلد بود با دخترا ارتباطش رو شروع کنه. اینا بهم می گفت که پسره دختر بازه ولی من عاشق شده بودم. باورتون نمی شه نه غذا می خوردم نه با کسی حرف می زدم نه می تونستم بخوابم. تو فرجه های امتحانا بود و حتی درسم نمی تونستم بخونم. عین تو فیلما! بی اختیار تو جمع می زدم زیر گریه. باورتون نمی شه چند بار این جوری شد و دقیقا تو همون لحظه خانوادم یا روشون رو بر می گردوندن یا می رفتن بیرون از اتاق! انگار خدا اونا رو می برد تا متوجه ی گریه ی من نشن! اون از وفا حرف می زد ولی من نمی تونستم باور کنم. اگر باور میکردم از عشقش می مردم. خیلی سخت بود ولی باهاش بهم زدم. همیشه بهش فکر می کنم . فکر نمی کنم دوباره کسی به خوبی اون رو پیدا کنم. اگه حرفاش رو باور می کردم، هر کاری برای رسیدن به اون می کردم ولی...

می دونی، من می تونم پسرا رو دوست داشته باشم ولی هیچ وقت نمی تونم بهشون اعتماد کنم. الانم دارم به خاطر اون گریه می کنم ولی معلوم نیست اون الان دستش تو دست کیه؟:crying2::crying::w04:
این قصه ها تمومی نداره. بهتره بخندیم.:gol:

آخرین ویرایش:

reyhoon

عضو جدید
با تمام فقر هرگز محبت را گدايي نكن و با تمام ثروت هرگز عشق را خريداري نكن.مسلما" آنچه كه به دست مي آيد عشق ومحبت نخواهد بود.

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم...زندگی رسم غریبی است..
من عاشق بودن .عاشق شدن تجربه کردم و این حس بدترین حس دنیا دیدم...بهتره نه کسی و دوست داشته باشی نه کسی دوستت داشته باشه لا اقل شبا آروم و راحت سرت میذاری رو بالشت میگیری میخوابی...
;)

no_one

عضو جدید
بچه ها میدونید چرا اکثر عشقها بی سر انجام میشه.
من حدس میزنم که وقتی طرف مقابل می فهمه که ما با جون و دل دوستش داریم.یه جورایی سعی میکنه خودشو بیشتر عزیز کنه و باعث میشه که یه خورده سر سنگین بشه که این خودش موجب میشه از هم دور بشن.
امید وارم که هیچ وقت عاشق نشی اما اگه یه وقت شدی عاشق کسی بشی که شعور معشوقه بودن رو داشته باشه:gol:

rahele83

عضو جدید
عشق یه جذابیت هایی داره ولی سختیاش خیلی زیاده امیدورارم عاشق نشید مگر صبر ایوب داشته باشید

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق بازيچه و حكايت نيست
در ره عاشقي شكايت نيست
حسن معشوق را چو نيست كران
درد عشاق را نهايت نيست
هر چه داري چو دل ببايد باخت
عاشقي را دلي كفايت نيست