چگونگی وصل شدن لپ تاپ به اینترنت گوشی های اندروید مثلا سامسونگ GT-S5570

nadia.imani68

عضو جدید
دوستان عزیز سلام . گوشی خودم GT-S5570 هست واز این روش لپ تاپمو به اینترنت گوشیم وصل میکنم. در این روش نیازی به نرم افزار PC-SUITE نداریم. ابتدا اینتر نت خط خود را فعال میکنید اگر ایرانسل باشد با با استفادها از #3*143* اینترنت گوشی خود را با استفاده از بسته های GPRS (یک روزه -هفته ای -یک ماه) و تنظیمات GPRS فعال کنید. در گوشی خود به بخش تنظیمات گوشی رفته بی سیم و شبکه ها را انتخاب کرده بعد به بخش شبکه های تلفن همراه رفته تیک استفاده از داده های استفاده از بسته را فعال میکنیم. در همان بی سیم و شبکه ها به قسمت اتصال و نقاط قابل حمل رفته تیک Mobile AP را فعال کنید. بعد به بخش تنطیمات AP تلفن همراه رفته اسم شبکه SSID گوشیتونو می بینید که میتونید عوض بکنید بعد دکمه ثبت را میزنید. بعد wireless لپ تاپ خود را on کنید در نوار ابزار desktop روی ایکون internet access مثلث زرد رنگ ظاهر میشود ان را انتخاب کرده و روی نام اشبکه SSID گوشی خود کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید اگر لپ تاپ به اینترنت وصل نشد این به خاطر سرعت کمه چند بار این عمل را تکرار کنید حالا لپ تاپ شما با استفاده از اینترنت گوشی به اینترنت وصل میشود.اگر خوب راهنماییتون کردم لطفا نظرتونو بگید.