چند می فروشیم؟؟

sana b

عضو جدید
یک مبلغ اسلامی که عمرش را در یکی از مراکز اسلامی لندن روی تبلیغ دین اسلام گذاشته بود تعریف می کرد:یک روز سوار تاکسی شدم و قبل از رسیدن به مقصد کرایه را پرداختم
راننده بقیه پول را برگرداند اما 20 سنت اضافه تر داد من هم چند دقیقه ای با خود کلنجار رفتم که 20 سنت را برگردانم یا نه؟؟
آخر سر به خودم پیروز شدم و 20 سنت را پس دادم و گفتم:آقا این 20 سنت را اضافه دادی.........
گذشت و به مقصد رسیدیم موقع پیاده شدن راننده سرش را بیرون آورد و گفت:آقا، از شما ممنونم
پرسیدم: بابت چی؟
گفت: می خواستم فردا بیایم مرکز شما و مسلمان شوم اما هنوز کمی مردد بودم
وقتی دیدم سوار ماشینم شدید خواستم شما را امتحان کنم با خودم شرط کردم که اگر 20 سنت را پس دادید بیایم و مسلمان شوم فردا خدمت می رسم برای انجام دادن کارهای مسلمان شدن
تمام وجودم دگرگون شد و حالی شبیه غش به من دست داد من مشغول خودم بودم، در حالی که داشتم اسلام را به 20 سنت می فروختم!!!!
ببینیم که روزی چند بار و به چه قیمتی تمام اعتقادات و مذهبمان را می فروشیم؟؟!!

afn741

عضو جدید
خوبه خودش اعتراف کرده که دچار وسوسه شده بود . ولی بعضی ها میلیلاردی میبرن و تازه ادعاشون هم میشه که نماینده خدا هستند .

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داستان چه ربطی به فروختن عقاید داشت ؟

sana b

عضو جدید
داستان چه ربطی به فروختن عقاید داشت ؟
وقتی ما می گیم مسلمون هستیم باید توی هر شرایطی به اعتقاداتمون عمل کنیم نه ک فقط به حرف باشه اگه اون شخص پولو پس نمی داد اون پول چه حکمی داره براش؟پس یعنی یکی از اعتقاداتشو می خواسته به 20 سنت بفروشه

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308655-اعتقاداتان-را-چند-می-فروشید؟
تكراري بود...!!!!!!!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قدیمی بود! البته.....
سوال: ایا اگر کسی،دین نداشته باشه و پول رو پس بده،تضمینی بر این هست که بی دینی بهتره؟!!!
به نظر من،این چیزا،به شخصیت خود افراد ربط داره.....
من خیلی شده تا 500 تا رو هم بدم به راننده یا ببخشم کلا و هیچ ارتباطی هم به دین یا خدا و اینا نداشته!!

بالا