چقدر از اینکه اسم پیام نور را به یدک می کشید احساس حقارت می کنید؟

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خجالت و حقارت نداره.قرار نيست همه دولتي باشن.هركسي تو هر دانشگاهي ميتونه با تلاشش موفق ترين فرد باشه

MelOdy_1022

عضو جدید
رتبه من خوب بود ...دانشگاه های راه دورتر مثلا ایلام و خرم اباد و ... رشته مورد علاقمو میوردم اما نزدم..چون مسیر سخت و دور بود ...شبانه هم که براحتی دانشگاه های خوب و سطح بالا رو میوردم...الان پیام نور شهر خودمون درس میخونم...سطح استادا خوبه به نسبت...2 روز در هفته کلاس دارم همش ؛ که میتونم سر کار برم...به کلاسای فوق برنامم میرسم...فقط سیستم پیام نور نیازمند تلاش زیاد و مطالعه شخصی خود دانشجوئه که من اونو هم دارم....کتاب زیاد میخونم و جزوه های دانشگاه های دیگه رو هم اینترنتی مطالعه میکنم ...اولش ناراحت بودم...دوس داشتم دانشگاه دولتی (روزانه)با سطح علمی بالا قبول بشم که نشد ولی الان که میبینم قبول شدنم تو پیام نور شهرم لطف خدا به من بود که الان بشدت با شرایطم جور در میاد !

elin.j

عضو جدید
متاسفانه بله ..بيشتر مردم وقتي ميشنون كه پيام نوري..اولين چيزي كه به ذهنشون ميرسه تنبل بودن يا دلايل ديگس...
اما منم دليلي برا خجالت كشيدن از اينكه پيام نوري ام نميبينم...
خودشم الان كه هم استاداشون عاليه هم بيشتر كلا براز دانشجو..همم واقعا درسخونن...

gh.amani

عضو جدید
من کارشناسی معمعاری پیام نور خواندم.الان ارشد معماری دانشگاه ازاد تهران.باید بگم سطح پیام نور به نظرم یکم بالاتره.البته نمیشه کلی گفت خیلی از دانشجو های آزاد هم خیلی فعال هستند.اما چون من هردو دانشگاه تحصیل کردم نظرم بی طرفانه تره. و اینکه کلاسای پیام نور ما منظم تر و با هدف تر بود.اما من 3 ترمی که آزاد خوندم اکثر کلاسا نصفه برگزار شده و اگه واسه نمره امتحان یا پروژه پیام نور 100% باید تلاش میکردم الان با 50% تلاشم بهترین نمره رو میگیرم.

مستند

عضو جدید
تورو خدا جوابمو بدید
کسی خبر داره فرق بین پیام نور فراگیر و آزاد الکترونیک چیه؟ کدومشون برای یه فرد کارمند بچه دار بهتره؟
خیلی کارم واجبه

بالا