چرا عاشقا همیشه ناراحتن؟

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عاشقا همیشه ناراحتن..تو خودشونن...حالشون گرفتست
واقعا علت چیه
من که جوابی براش پیدا نکردم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنین عاشقا ناراحتن ؟
من حس می‌کنم عاشقا یه شادی خیلی قشنگ و حس خوشبختی تو وجودشون دارن، و نهایت تلاش رو برای رضایت و شادی عشقشون که منجر به خوشحالی و خوشبختی خودشون هم میشه انجام میدن

یعنی طرفین سعی می‌کنن بهترین باشن برای عشقشون، چون خوشبختی رو به ارمغان میارن

شاید دلایلی از جمله بیکاری وجود داشته باشه، و به طبع، نداشتن پول، و مثال هایی از این قبیل که با این کار ( معمولن مرد )، کمتر می‌تونه عشقش رو خوشحال کنه، یعنی می‌دونه برا عشقش کم گذاشته، ولی حتمن عشقش درک می‌کنه موضوع رو، ولی این دلیل نمیشه، مرد باید کار کنه، و زنش رو خوشبخت کنه و همیشه بهش عشق به ورزه

به نظر من کسی که عاشقه، خوشحاله

بیتاب

اخراجی موقت
چون کمتر از عقلشان استفاده میکنند وبیشتر از احساس وگاهی از غریزه شان استفاده میکنند

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من امروز هرجایی رفتم رد پایی از جاوید دیدم .......واقعا کاربر فعاله

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
به نام خدای دوست داشتنی
عاشق(البته تو فیلم ها چون تو واقعیت هم چین چیزی نداریم) اولین چیزی رو که به عشقش میده خوشیه خودشه.
البته اونایی که الان اسم هر مسخره بازی رو عشق می ذارند همش یه تیریپ ساده است که بعد از یه مدت از سر طرف می افته.
البته سو تفاهم نشه. (قصد توهین به کسی نیست)

موفق زندگی کنید

یا علی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم فکر کنم همین ترس از نرسیدنه که آدمارو گوشه گیر میکنه
حالا یعضی هاشون
و اینکه کسی درکت نمیکنه

• Like
واکنش ها: mjvm

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
ظاهر کسی رو هیچ وقت نگاه نکن
عاشق واقعی کسی هست که از خوشبختی معشوقه اش شاد بشه
اینایی که میخوان معشوقه ای خودشونو به دست بیارن به نظر من عاشق نیستن یه دوست داشتنه خیلی خیلی ساده است

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادم اخه همش تو فکر و توهم و خماریه.

عاشقی این تیریپ رو میطلبه

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون وقتی عاشق میشی تازه همه چی شروع میشه..... ..............;)

mrp69

عضو جدید
سلام

چون وقتی عاشق میشی غمی که تو دلته رو هیچ کس نمیفهمه.همین بده.عشق وابستگی شدیدیه که فقط با وصال یا مرگ پایان میگیره.بدتر از اون اینه که دلت خون باشه ولی بخوای روی لبت خنده بیاری.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من که فقط ترس از دست دادن و نرسیدن به عشقته که آزارت میده
مثه خوره همه وجودتو میخوره

بقوله هدایت بزرگ

به نام هستی بخش
در زندگی زخم هایی هست كه مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و می تراشد. این دردها را نمی شود به كسی اظهار كرد، چون عموما عادت دارند كه این دردهای باورنكردنی را جزو اتفاقات و پیشامدهای نادر و عجیب بشمارند. و اگر كسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می كنند آن را با لبخند شكاك و تمسخرآمیز تلقی بكنند: زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نكرده و تنها داروی آن فراموشی به توسط شراب و خواب مصنوعی به وسیله افیون و مواد مخدره است. ولی افسوس كه تأثیر این گونه داروها موقت است و به جای تسكین پس از مدتی بر شدت درد می افزاید!!!

" صادق هدایت از كتاب بوف كور"