چرا آقایون زودتر از خانم ها میمیرند؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ آخ

منم 2 تا ننه بزرگ دارم که جفت پدر بزرگامو به دار فانی آویختن :/

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا به همون دلیل که زودتر از خانما کچلی میاد سراغشون...:biggrin:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنم چشم دیدن خانم ها رو ندارن از حسودی دق مرگ میشن......دی

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید ................راس میگی من دیدم که خانم های کارمند زودتر پیر میشن نسبت به خانم های خانه دار

بازم خانوم کارمند وظیفه نداره دوست داره کار میکنی ولی مردا وظیفه دارن مسئولن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین لج بازی شماست که مردا از شما زودتر میمیرن.فقط خواستم بطور عملی دلیل زودتر مردن مردان رو به شما بگویم دوست من.
روز خوبی داشته باشین:gol:

ما خودمون میدونیم ممنون که یادآوری کردین

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی؟ زنها در مدارشون یه چیزی دارن که برای مردم دنیا ناشناخته هست و به همین خاطره که آقایون هیچوقت متوجه نمیشن که واقعا یه زن چی میخواد!
اگه یه مرد ، واقعا به این چیزایی که میگم ایمان داشته باشه و عمل کنه ، 99/9% قول میدم که زنش بهش افتخار خواهد کرد:
1- زن برده ی شما نیست که هروقت فشارتون رفت بالا عشق بورزید و هروقت فشاری نداشتید ، عشقی هم نداشته باشید.
2- زن دنبال یه کلمه ای میگرده به اسم "محبت" ، خرج کنید این محبت صاحب مرده رو.
3- زن ، زن خواهد بود اگر : مرد ، مرد باشد.
حالا من کلی گفتم دیگه ریز نشدم.اگر همه جوره خوب بودید و نتیجه ی معکوس دیدید ، 2 حالت بیشتر نداره:
1- خوب نیستید ، فرض میکنید که خوب هستید.
2- نگران نباشید ، زن ها گاهی دوست دارند ، ولی ابراز نمیکنند و حتی در عین دوست داشتن ، شاید بگن دوست ندارم...

ashkin_khan

عضو جدید
میدونی؟ زنها در مدارشون یه چیزی دارن که برای مردم دنیا ناشناخته هست و به همین خاطره که آقایون هیچوقت متوجه نمیشن که واقعا یه زن چی میخواد!
اگه یه مرد ، واقعا به این چیزایی که میگم ایمان داشته باشه و عمل کنه ، 99/9% قول میدم که زنش بهش افتخار خواهد کرد:
1- زن برده ی شما نیست که هروقت فشارتون رفت بالا عشق بورزید و هروقت فشاری نداشتید ، عشقی هم نداشته باشید.
2- زن دنبال یه کلمه ای میگرده به اسم "محبت" ، خرج کنید این محبت صاحب مرده رو.
3- زن ، زن خواهد بود اگر : مرد ، مرد باشد.
حالا من کلی گفتم دیگه ریز نشدم.اگر همه جوره خوب بودید و نتیجه ی معکوس دیدید ، 2 حالت بیشتر نداره:
1- خوب نیستید ، فرض میکنید که خوب هستید.
2- نگران نباشید ، زن ها گاهی دوست دارند ، ولی ابراز نمیکنند و حتی در عین دوست داشتن ، شاید بگن دوست ندارم...
دوست عزیز این چیزایی که شما گفتین چ ربطی ب موضوع تاپیک داشت؟