پیگیری استفاده از مطالب سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست فایل پروفسور پرو رو گرفته باشه
پروفسور کجایی بزار ببینیم چکار کردی مهندس!!!! هر چند خلاف قانون است چون قرار بود جزوه تو این تایپ یک نزاریم دوستان

mukrian

عضو جدید
سلام هلووووووووووووووخانم مهندس من دو بار دانلود کردم ولی کتاب باز نشد شما اگه ممکنه بگو چه جوری بازش کردی من حتی ایمیل و پسوردم زدم کتاب دانلود کردم ولی فیلش باز نشد

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها یه لطفی کنید دیگه اینجا آدرس ایمیلاتونو نذارین، برید تایپیک جزوه، اینجا الان کلی پست اضافه شده ک ربطی ب عنوان تایپیک نداره ..
من فایلو با سیستم نتونستم دانلود کنم مشکل داره فایلش،با گوشیم تونستم...

• Like
واکنش ها: nosh

arefeh

کاربر ممتاز
بی اخلاقی از مهندس وحید امیریان

بی اخلاقی از مهندس وحید امیریان

بچه ها همون طور که قول داده بودم یه جزوه نوشتم ایمیل بدین تا براتون بفرستم موفق باشید .(وحید امیریان )

بچه ها با شاگردام از آزمون آبان 93 تا آذر 90 رو کشیدیم به زودی تا یک هفته میفرستم براتون موفق باشید.

آقای امیریان چند روزی سکوت کردم که پیام عذرخواهی از شما رو دریافت کنم مبنی بر اینکه کارهای بنده رو بدون اجازه و اون هم به دروغ به عنوان کار شاگرداتون معرفی کردید که باعث کسب تجارت برای شما بشه....خجالت آوره....به چه حقی این کار رو کردید...
به این فکر نکردید که بنده پیگیر خواهم شد و برای شما این موضوع گران تموم میشه؟
من از شنبه شکایت کتبی و قانونی برای این حرکت زشت شما خواهم کرد و قطعا پشیمون میشید به خاطر اینکه کار بنده و کار دوستان دیگر که در این جا قرار داده بودند رو برای اهداف سو خود استفاده کردید
رفتار شما یک بی اخلاقی در وجه مهندسان هست و من حتما شخصا پیگیر خواهم شد و براتون گرون تموم میشه

شما آبان 93 قبول شدید و جالب بنده شاگرد خرداد ماه شما بودم؟؟؟؟و جالبتر از اون شما با نمره 25 که به قول خودتون استاد هستید گرفتید و بنده نمره 34؟؟؟؟
خجالت آوره...که همچین چیزهایی رو باید در جامعه مهندسین شاهد باشیم

از مدیر محترم هم عذرخواهی میکنم اما ما صادقانه داریم توی گروه شما فعالیت میکنیم و قطعا همچین رفتارهایی انتظار نداریم ببینیم

آخرین ویرایش:

saraafsoon

عضو جدید
آقای امیریان چند روزی سکوت کردم که پیام عذرخواهی از شما رو دریافت کنم مبنی بر اینکه کارهای بنده رو بدون اجازه و اون هم به دروغ به عنوان کار شاگرداتون معرفی کردید که باعث کسب تجارت برای شما بشه....خجالت آوره....به چه حقی این کار رو کردید...
من از شنبه شکایت کتبی و قانونی برای این حرکت زشت شما خواهم کرد و قطعا پشیمون میشید به خاطر اینکه کار بنده و کار دوستان دیگر که در این جا قرار داده بودند رو برای اهداف سو خود استفاده کردید
رفتار شما یک بی اخلاقی در وجه مهندسان هست و من حتما شخصا پیگیر خواهم شد و براتون گرون تموم میشه

شما آبان 92 قبول شدید و جالب بنده شاگرد خرداد ماه شما بودم؟؟؟؟و جالبتر از اون شما با نمره 25 که به قول خودتون استاد هستید گرفتید و بنده نمره 34؟؟؟؟

از مدیر محترم هم عذرخواهی میکنم اما ما صادقانه داریم توی گروه شما فعالیت میکنیم و قطعا همچین رفتارهایی انتظار نداریم ببینیم
متاسفانه یه مورد ازنقشه ای که من برانقدم گزاشته بودمم توکتابتون هست البته من که قبول نشدم اما چندنمونه کارهم ازشبنم خانم که قبول شدنم هم تو جزوه یاکتابتون هست ازنمونه نقشه عارفه هم که کلی هست نمیدونم واقعا یعنی چی میتونستین توکتابتون بنویسین نمونه کارها ....

arefeh

کاربر ممتاز

واقعا جالبه 80 درصد کارهای من داخل جزوه شما هست...بدون حتی اینکه اسم بنده به عنوان طراح ذکر بشه و نه به عنوان شاگرد جنابعالی....دوستان دیگر هم ک کارشون رو بدون اجازه برداشتید هم باید پیگیری کنند

arefeh

کاربر ممتاز
متاسفانه یه مورد ازنقشه ای که من برانقدم گزاشته بودمم توکتابتون هست البته من که قبول نشدم اما چندنمونه کارهم ازشبنم خانم که قبول شدنم هم تو جزوه یاکتابتون هست ازنمونه نقشه عارفه هم که کلی هست نمیدونم واقعا یعنی چی میتونستین توکتابتون بنویسین نمونه کارها ....

ایشون حتی اگر فایلشون رو اصلاح هم بکنند...بنده دست از شکایت بر نمیدارم...الان ایشون حکم چوپان دروغگو پیدا کردند...وقتی در مجازی اینقدر راحت تونستن این کار رو بکنن....در شهر خودشون معلوم نیست چیها گفتن...........................

arefeh

کاربر ممتاز
کار مهندس سالار و نسیب هم هست ...این مهندسین هم شاگرد ایشون گویا بودن....عجب کارشون درسته...
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اد-93/page20?p=7668063&viewfull=1#post7668063

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اد-93/page55?p=7678323&viewfull=1#post7678323
کارشون رو از اینجا کپی کردند توی جزوه...و خیلی راحت زیر برگه ها نوشته شاگردهای مهندس وحید امیریان
وافعا چقدر راحت ادمها بلوف میزنند

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما آبان 93 قبول شدید و جالب بنده شاگرد خرداد ماه شما بودم؟؟؟؟و جالبتر از اون شما با نمره 25 که به قول خودتون استاد هستید گرفتید و بنده نمره 34؟؟؟؟

سلام
به به چه چیزایی میشنوم
حدس زدم ایشون ریگی به کفش دارن واقعا جدی میگه مهندس؟!!!
!!!!!!!!
وای خدای من!!
مطمعن هستم تمام کارهای باشگاه رو گفته شاگرد من هستن
واقعا جناب امیریان اگه هم چی کاری کرده باشی بدور از اخلاق است

پروفسور پرو

عضو جدید
با سلام خدمت بچه های معماری ایران عزیز
من برای جزوه ی160 ص یک سال زحمت کشیدم و از این که انقدر تو ایران مورد توجه قرار گرفته خوشحالم این روزا خیلی از کارمندهای ........... و ............ خط و نشون میکشن که چرا داری طراحی و نظارت و طبق مبحث یاد میدی و بازار کار مارو خراب میکنی چرا باید یه شهرستانی ساکش و بندازه رو شونش و بره تهران پیش فلان استاد و اونم بهش جوبهای اشتباه بگه هفته ی
بعد منتظر جوابهای 7 سال اخیر با تمامی جزییات باشین . (عمق دلتان پر نور باکس تنتان عایق)پرورو.

arefeh

کاربر ممتاز
با سلام خدمت بچه های معماری ایران عزیز من برای جزوه ی160 ص یک سال زحمت کشیدم و از این که انقدر تو ایران مورد توجه قرار گرفته خوشحالم این روزا خیلی از کارمندهای ........... و ............ خط و نشون میکشن که چرا داری طراحی و نظارت و طبق مبحث یاد میدی و بازار کار مارو خراب میکنی چرا باید یه شهرستانی ساکش و بندازه رو شونش و بره تهران پیش فلان استاد و اونم بهش جوبهای اشتباه بگه هفته ی بعد منتظر جوابهای 7 سال اخیر با تمامی جزییات باشین . (عمق دلتان پر نور باکس تنتان عایق)پرورو.
کسی با کار شما کاری نداره....اما اینکه کار بنده رو به عنوان شاگرد خودتون معرفی کردید زشته......شما خودتون اطلاعاتتون صفر بوده و از اینجا به جایی که الان هستید رسیدید...بعد دارید حرفهایی میزنید که خندداره... در گروه بنده از همه شهرها هستن...شما سعی کنید کارتون رو با وجدان بیشتری انجام بدید

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب
با سلام خدمت بچه های معماری ایران عزیز
من برای جزوه ی160 ص یک سال زحمت کشیدم و از این که انقدر تو ایران مورد توجه قرار گرفته خوشحالم این روزا خیلی از کارمندهای ........... و ............ خط و نشون میکشن که چرا داری طراحی و نظارت و طبق مبحث یاد میدی و بازار کار مارو خراب میکنی چرا باید یه شهرستانی ساکش و بندازه رو شونش و بره تهران پیش فلان استاد و اونم بهش جوبهای اشتباه بگه هفته ی
بعد منتظر جوابهای 7 سال اخیر با تمامی جزییات باشین . (عمق دلتان پر نور باکس تنتان عایق)پرورو.
واقعا شایسته بود اسم دوستان رو زیر کارهاشون مینوشتی
خلاصه کار خوبی نکردی که دوستان رو شاگرد خود معرفی کردی
درسته از سراسر ایران استقبال میکنن چون از کارهای سراسر ایران سو استفاده کردی مهندس
متاسفم واقعا

arefeh

کاربر ممتاز
من از مدیر عذر میخوام....جاش اینجا نیست....اما باید ایشون از طرف مسئولین مدیر و ما که چند ساله داریم در این گروه فعالیت میکنیم بازخواست بشن....
ما صرف کمک کردن به کل دوستان در هر جایی کارمون رو قرار میدیم چون تا به امروز از کسی این بی اخلاقی رو ندیدیم...اینجا هم حافظ هم هستیم...ولی ایشون دومین نفری هستن که این کار ناشایست رو انجام دادن....
امیدوارم نگید به علت نامرتبط بودن پیامها پاک شد...چون کاملا مهم...اینجور باشه از دوستان میخوام دگ هیچ کس کارش رو در گروه نزاره...که امثال این افراد این چنین کارهای زشتی بکنند
اشتباه از خود ماست...موقعیت رو اینچنین براشون مهیا کردیم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: MK6

arefeh

کاربر ممتاز
خوب که چی؟!!
به راندو دوران کاردانی من شبیه شده

فکر میکنم خواستن که بقیه مهندسان مثل خودشون .......نکنند...
آقای مهندس ما وجدان کاری داریم...اگر هم کارتون رو برداریم قطعا با نام خودتون ثبت خواهد شد...
قابل توجه بعضی دوستان که با اطلاعات و دانش دیگران میخوان خودشون رو بالا نشون بدن...این کارهایی که از بنده در جزوه خودتون استفاده کردید بهتر بگم کتاب بنده رو یکی از اعضای هیات رییسه نظام مهندسی تهران قرار چاپ کنه....و قطعا ایشون اگر بدونن شما همچین تخلفی کردید معلوم نیست چه کاری میکنند....
بهتره بگم باید این مشکل رو حل کنید وگرنه ممکنه واقعا با مشکل مواجه بشید...دوستانه گفتم...یه دفعه دیدی پروانه ات به خاطر خیانت شغلی ترکید....

mukrian

عضو جدید
سلام مهندس کتابیکه واسه دانلود گذاشته بودید را بعد دانلود باز نشد ببخشید مشکلش چیه؟

mukrian

عضو جدید
سلام مهندس کتابیکه واسه دانلود گذاشته بودید را بعد دانلود باز نشد ببخشید مشکلش چیه؟

پروفسور پرو

عضو جدید

عزیزم کتاب نه جزوه _دارای پسوورد هست قابل پرینت نیست 150 ضفحه وورد هست که تو مباحث همشون هستن 10 برگ هم نقشه هست که اکثرا کار خانم عارفه(نجاتی) هست که تو ایران سوم شدن و شاید به جرات بگم که ایشون بهترین استاد طراحی تو ایران هستن یه کتاب زیر چاپ دارن که قطعا بهترین رفرنس برای آزمون خواهد بود.

siyavash.m992

عضو جدید
اقای امیریان منم ایمیل گذاشتم ولی جزوتونو نفرستادین. چراا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم کتاب نه جزوه _دارای پسوورد هست قابل پرینت نیست 150 ضفحه وورد هست که تو مباحث همشون هستن 10 برگ هم نقشه هست که اکثرا کار خانم عارفه(نجاتی) هست که تو ایران سوم شدن و شاید به جرات بگم که ایشون بهترین استاد طراحی تو ایران هستن یه کتاب زیر چاپ دارن که قطعا بهترین رفرنس برای آزمون خواهد بود.

اصلاح میکنم نفر دوم شدم....
البته آقای مهندس امیریان با کارهایی که از من در کتاب یا جزوه یا هر چیزی که قرار دادن به نام شاگردان خودشون ثبت کردن...که اشتباه است و دوستان برداشت غلط نکنند...

آخرین ویرایش:

mukrian

عضو جدید
خب ممنونم یعنی شما پسورد زدید چطور جزوه را باز کنیم pdf زدید اخه راهنمایی کنید لطفا چکار کنیم باز بشه

saraafsoon

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/paperclip.png تصاوير كوچک فايل ضمیمه http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=226977&stc=1&thumb=1&d=1416656667 http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=226978&stc=1&thumb=1&d=1416656682 پاسخ آبان 93 مهندس امیریان
چرامسخره بازی درمیاری ما چندنفرمیگیم چراکارای ماروبه اسم کارای شاگردات تومثلا جزوت چپوندی به جای خجالتومعذرت خواهی پرروبازی درمیاری راندونشونمون میدی من انقدرکه به خاطرمسخره بازیوپرروییت ....ناراحت شدم ازکپیو جعلت ناراحت نشدم هرکدوم ازماماله یه شهریم گرگان تهران تبریز ........ماچطورشاگردای شماشدیم من اگه جای شمابودم اینکارونمیکردم اگه هم میدیدم این کاروکردموگندش درامد مثلامینوشتم دوستم اشتباه نوشته موضوعوجمع میکردم الانم اگه بااین کارا خوشی خوش باش اما به وجدانتم نمیتونی دروغ یگی که واین مهمترین چیزه ...

پروفسور پرو

عضو جدید
چرامسخره بازی درمیاری ما چندنفرمیگیم چراکارای ماروبه اسم کارای شاگردات تومثلا جزوت چپوندی به جای خجالتومعذرت خواهی پرروبازی درمیاری راندونشونمون میدی من انقدرکه به خاطرمسخره بازیوپرروییت ....ناراحت شدم ازکپیو جعلت ناراحت نشدم هرکدوم ازماماله یه شهریم گرگان تهران تبریز ........ماچطورشاگردای شماشدیم من اگه جای شمابودم اینکارونمیکردم اگه هم میدیدم این کاروکردموگندش درامد مثلامینوشتم دوستم اشتباه نوشته موضوعوجمع میکردم الانم اگه بااین کارا خوشی خوش باش اما به وجدانتم نمیتونی دروغ یگی که واین مهمترین چیزه ...
خانم مهندس من واسه تایپ جزوه 4 ماه وقت گذاشتم واقعا خستم کرد و چون حال ترسیم نقشه ها رو نداشتم از کارای دوستان هم به صورت در هم و بدون کد و یدون اینکه معلوم باشه مال چه سالی هست و با کیفیت پایین استفاده کردم در هر صورت اگه باعث رنجش خاطر شما شدم نه تنها از شما از بقیه دوستان هم عذر خواهی میکنم .

arefeh

کاربر ممتاز
خانم مهندس من واسه تایپ جزوه 4 ماه وقت گذاشتم واقعا خستم کرد و چون حال ترسیم نقشه ها رو نداشتم از کارای دوستان هم به صورت در هم و بدون کد و یدون اینکه معلوم باشه مال چه سالی هست و با کیفیت پایین استفاده کردم در هر صورت اگه باعث رنجش خاطر شما شدم نه تنها از شما از بقیه دوستان هم عذر خواهی میکنم .

قطعا سرعت تایپ پایین دارید وگرنه اصلا کار سختی نیست تایپ کردن 100 ص....من یک هفته ای انجام میدم 100 ص رو....
و اما کارهای بنده ک کیفیتها همه خوب و لایه بندی شده بود.....و کاملا هم مشخص که از شهریور 89 قرار دادید تا کار دستی من در آذر 92 و و کار کدی آبان 93 و دستی سرآزمون خرداد 93 و ......ماشالله یکی دو تا نیست...
و دقیقا پایین صفحه نوشته شده کار شاگرداتون هست....تا الان حداقل 50 نفر این پی دی اف به دستشون رسیده و با عذرخواهی هم نمیشه مشکلی حل کرد...

پروفسور پرو

عضو جدید
قطعا سرعت تایپ پایین دارید وگرنه اصلا کار سختی نیست تایپ کردن 100 ص....من یک هفته ای انجام میدم 100 ص رو....
و اما کارهای بنده ک کیفیتها همه خوب و لایه بندی شده بود.....و کاملا هم مشخص که از شهریور 89 قرار دادید تا کار دستی من در آذر 92 و و کار کدی آبان 93 و دستی سرآزمون خرداد 93 و ......ماشالله یکی دو تا نیست...
و دقیقا پایین صفحه نوشته شده کار شاگرداتون هست....تا الان حداقل 50 نفر این پی دی اف به دستشون رسیده و با عذرخواهی هم نمیشه مشکلی حل کرد...
دانلود از این سایت برای اعضا ازاد هست اگه مشکل دارید برید شکایت کنید هر کی جزوه می خواد ایمیل بده.

arefeh

کاربر ممتاز
دانلود از این سایت برای اعضا ازاد هست اگه مشکل دارید برید شکایت کنید هر کی جزوه می خواد ایمیل بده.

خخخخخ...چقدر بدهکار شدم نقدی حساب کنم:biggrin:آقای مثلا مهندس با وجدان که برای کارمندان ایراد میگیری....ماشالله به ........
قطعا پیگیری خواهد شد...ببینم آخرش کی به کجا میرسه.....تا یاد بگیری از کسی چیزی که برای خودت نیست دزدی نکنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا