پیش بینی نتیجه و تحلیل فینال جام باشگاههای اروپا (رئال مادرید-اتلتیکو مادرید)

ini

عضو جدید
فرداشب ساعت 23:15 به وقت ایران فینال جام باشگاهای اروپا (چمپیونز لیگ) برگزار خواهد شد به نظرتون نتیجه ی بازی چی میشه و کدوم تیم قهرمان جام هست؟!
نظراتتونو هم در مورد دو تا تیم بگید
رئال با بردن بایرن مونیخ و اتلتیکو با بردن چلسی اومدن فینال!

این مسیریه که تا فینال طی کردن

اینم توپ فینال و جام

آخرین ویرایش:

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من زدن گل اول توی این بازی خیلی تاثیر گذاره چونکه هم رئال هم اتلتیکو پایه فوتبالشون دفاع به حمله هستش.

MILA.S

عضو جدید
نیمه اول دی ماریا یه پاس میده بیل میزنه گل..بعد اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداره حمله میکنه اما اسیر ضد حمله میشه و رونالدو دقیقه 74 یکی دیگه میزنه..بعد بنزما هم میزنه اما گل نمیشه و بازی تموم میشه......:D...یاشاسین تراختور..

ini

عضو جدید
من خودم با توجه به اینکه طرفداره رئالم میگم رئال میبره!ولی خب اتلیتیکو این فصل خوب کار کرده!
امیدوارم ینی رئال قهرمان شه :دی

ini

عضو جدید
نیمه اول دی ماریا یه پاس میده بیل میزنه گل..بعد اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداره حمله میکنه اما اسیر ضد حمله میشه و رونالدو دقیقه 74 یکی دیگه میزنه..بعد بنزما هم میزنه اما گل نمیشه و بازی تموم میشه......:D...یاشاسین تراختور..
یاشاسییییییییین ترختوررررررررررر ایول:cool::D

ini

عضو جدید
به نظر من زدن گل اول توی این بازی خیلی تاثیر گذاره چونکه هم رئال هم اتلتیکو پایه فوتبالشون دفاع به حمله هستش.
خب گل تو هر بازی ای مهمه ولی رئال خیلی خیلی بیشتر از اتلیتکو اینجور بازیارو تجربه کرده !البته تجربه حرف اولو نمیزنه باید دید تو زمین چیکار میکنن :))

ini

عضو جدید
ببخشین داشتم محل سکونتارو میدیدم شما فامیله جومونگ اینایید؟:دی از گوگوریو تشریف آوردین؟:دی

آخرین ویرایش:

naser.66

عضو جدید
من طرفدار منچستر یونایتد هستم ولی خب با توجه به اینکه حرفم به سوالتون ربط نداشت تا اخطار نگرفتم بگم که فکر میکنم رئال مادرید میبره.آخه مربیش مربی خوبیه.کسی هستش که میلان رو قهرمان کرده.آنجلوتی فوتبال بلده.ولی خب دیگه بازم منچستر یونایتد میبره.خخخخخخخخ

• Like
واکنش ها: ini

naser.66

عضو جدید
اصن یه سوال اینجا اگهپیش بینی درست انجام بشه کی به کی جایزه میده؟خانم تبریزی شما میدی؟از کجامعلوم تبانی نشه؟میگم جایزه رو بدید به من بعد من قرعه کشی میکنم تو جوابای درست به نفر برنده جایزه رو میدم.

• Like

ini

عضو جدید
اصن یه سوال اینجا اگهپیش بینی درست انجام بشه کی به کی جایزه میده؟خانم تبریزی شما میدی؟از کجامعلوم تبانی نشه؟میگم جایزه رو بدید به من بعد من قرعه کشی میکنم تو جوابای درست به نفر برنده جایزه رو میدم.
خب ما گفتیم پیش بینی ولی اگه محیط اجازه میداد اسمشو میذاشتیم شرط بندی:دی
حالا که پیش بینیه سر صف تشویقتون میکنیم : ))))
کسی نبود بگه اتلتیکو؟

+من اصولن از تیمهای انگلیس خوشم نمیاد! همون بهتر که بالا نیومدن :دی ولی اسپین رو میدوستم :دی

naser.66

عضو جدید
کسی نبود بگه اتلتیکو؟

+من اصولن از تیمهای انگلیس خوشم نمیاد! همون بهتر که بالا نیومدن :دی ولی اسپین رو میدوستم :دی
دل به دل راه داره تیم های انگلیسی هم از شما خوششون نمیاد.خخخخخخخخ

• Like

naser.66

عضو جدید
کسی نبود بگه اتلتیکو؟

مگه من گفتم شرط بندی؟مثل پیش بینی های تلویزیوووون.پیش بینی میذارن به قید قرمه(خخخخ)جایزه میدن

• Like

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشین داشتم محل سکونتارو میدیدم شما فامیله جومونگ اینایید؟:دی از گوگوریو تشریف آوردین؟:دی

جومونگ فامیلمه:)
خدا نکنه بچه گوگوریو باشم من بچه ناب چوسان قدیم هستم:D

• Like

ini

عضو جدید
مگه من گفتم شرط بندی؟مثل پیش بینی های تلویزیوووون.پیش بینی میذارن به قید قرمه(خخخخ)جایزه میدن
شما تا حالا جایزه ای از تی وی گرفتی؟ما که ندیدیم یه بارم به ما چیزی برسه:دی

v313

عضو جدید
فرداشب ساعت 23:15 به وقت ایران فینال جام باشگاهای اروپا (چمپیونز لیگ) برگزار خواهد شد به نظرتون نتیجه ی بازی چی میشه و کدوم تیم قهرمان جام هست؟!
نظراتتونو هم در مورد دو تا تیم بگید
رئال با بردن بایرن مونیخ و اتلتیکو با بردن چلسی اومدن فینال!

این مسیریه که تا فینال طی کردن

اینم توپ فینال و جام

بنظر من اتلتیک. میبره

• Like

mersadd

عضو جدید
من از رئال و مخصوصا رونالدو بدم میاد
دوس دارم اتلتیکو قهرمان بشه چون ادعا نداره
اینو هم بگم طرفدار بارسا هم نیستم
خیالتون راحت

• Like

naser.66

عضو جدید
طلا مال اتلتیکو بود.طلا تو مشتش بود.طلا مال اتلتیکو بود.آخخخخ آخخخخ اخخخخخ.چی شد ها؟دیدین؟من خودم ندیدم.صبح فهمیدم.خخخخخخخخ

• Like

ini

عضو جدید
نیمه اول (والا صب یادم رفته بود نیمه اول بود یا کی ولی نیمه اول بود) :دی یکی زد اتلتیکو بعد نیمه ی دوم رئال هر چی زد (که چندان هم نزد ) فقط تو 15دیقه ی آخر توپ میریخت رو دروازه :دی بازم هیچی نشد ولی داور 5دیقه وقت اضافی گرفت که راموس با ضربه ی سر یه گل زد و بازی رفت تو وقت اضافه سرمربیه اتلتیکو شدید به اون 5دیقه اعتراض داشت!!!
تو 15مین اضافیه اول چیزی نشد ولی تو 15مین اضافه ی بعدی گرت بیل-فک کنم مارسلو گل زدن و رئال 3-1شد و دراخر یه پنارت برای رئال گرفت و رونالدو گل چهارمو زدو قهرمان شدن!:دی
از حواشیه بازی: همه ی گلها به یک دروازه زده شد(دروازه ای که رئال اول واساده بود)
و
+بازی به وخده اضافه کشید دیگه اخرای بازی یکی از همه خسته تر بود!اونم کسی نبود جز جواد خیابانی!گلت گولط میگفتا!:دی​
آقای خیابانی داور مقتدر برنامه ی فیلان شما که میگویی فوتبال ورزشی دوگانس! در حالیکه یه تیم شاده یه تیم دیگه غمگینه!میخاستم ببینم بسکتبال و والیبال و تنیس روی میزو و اسکواش و کبدی ورزشهای چند گانه ای هستن ا زنگاه کارشناسیتون؟!؟! :))

ini

عضو جدید
من از رئال و مخصوصا رونالدو بدم میاد
دوس دارم اتلتیکو قهرمان بشه چون ادعا نداره
اینو هم بگم طرفدار بارسا هم نیستم
خیالتون راحت
منم از رئال خوشم میاد ولی از بارسلونام خوشم میاد ولی روبروی هم باشن طرفه رئالم!
اونای یکه میگفت اتلتیک میبره تا نیمه ی اولو پیش بینی کرده بودن:دی

بالا