پیشنهاد برای خرید گوشی موبایل و لپ تاپ با بهترین قیمت بازار :)

omid-MBA

عضو جدید
سلام به همگی

در حال حاضر با توجه به رشد دنیای تکنولوژی و افزایش میزان مصرف کالاهای IT، بازار عرضه و تقاضای محصولات آی تی همانند موبایل، لپ تاپ، تبلت و قطعات کامپیوتر، بسیار گرم و پررونق است.
مراجعه روزانه بسیاری از خریداران به مراکز تجاری فروش و عرضه رایانه و موبایل در سراسر کشور بیانگر این موضوع است که کاربران و خریداران در صدد هستند که دانستنی های خود را نسبت به جدیدترین امکانات عرضه شده در حوزه رایانه و موبایل که مدام درحال پیشرفت است را بروز نمایند و علاوه بر آن از نوسانات ایجاد شده در قیمت محصولات باخبر باشند.

قصد دارم وبسایتی را معرفی میکنم که علاوه بر اطلاعات محـصول، مشخصات فنی و تصاویر، به بررسی قیمت محصولات آی تی از جـمله : قیمت گوشی موبایل، قیمت لپ تاپ، قیمت تبلت، قیمت قطعات کامپیوتر، قیمت تجهیزات شبکه و قیمت ماشینهای اداری نیز میپردازد.

وب سایت آیتی قیمت یک پورتال هست که با فراهم آوردن یک بانک اطلاعاتی کامل از تمامی محصولات موجود در بازار آی تی و با به روز رسانی مداوم قیمت محصولات موجود در سایت با همکاری فروشندگان، فعالان و واردکنندگان صنف رایانه و موبایل قیمت و نحوه گارانتی آن کالا را در سایت اعلام مینمایند و خریدار میتواند جهت خرید کالا و خدمات مورد نظر در سایت با فروشندگان آن محصول به صورت مستقیم تماس گرفته و کالای خود را بدون هیچ گونه واسطه ای از فروشندگان اصلی در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت و خدمات تهیه نمایند.
شما همچنین از طریق وب سایت آی تی قیمت میتوانید به آدرس و شماره تماس شرکت های بزرگ گارانتی کننده رایانه و موبایل دسترسی پیدا کرده و از لیست گارانتی های معتبر و نحوه ارایه خدمات آنها در حوزه آیتی با خبر شوید.

ضمنا دوستان توجه داشته باشید...
همانطور که گفتیم آیتی قیمت به هیچ عنوان یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه هزاران فروشنده صنعت آیتی را به شما معرفی مینماید و همچنین با درج جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات،همواره اطلاعات شما را بروز نگه میدارد.

منبع: آیتی قیمت
 

amin-irani-13

عضو جدید
سلام به همگی دوست داران آی تی

تا اونجائیکه من فهمیدم سایت بالا از روی سایت آی تی بازار کپی شده و اطلاعات محصولات و حتی عکسهاش عیناً از سایت itbazar.com برداشته شده ، اگر دنبال لیست قیمت گوشی هستید بهتره که آدم همیشه منبع اصلی اطلاعات رو پیدا کنه :)
 

Similar threads

بالا