پَ نَ پَ

mirya

عضو جدید
-مرغ رو از فریزر در آوردم ... میگه می خوای غذا درست کنی؟! پَ نَ پَ خانوادش اومدن از سردخونه میخوان ببرن خاکش کنن!
2-عاقد: آیا بنده وکیلم؟عروس: پَ نَ پَ متهمی! الان پاتو از عروسی بذاری بیرون، یگان ویژه میریزه خلع سلاحت میکنه!
3-میگم پگاه آهنگرانی رو گرفتن ، میگه اَ اَ اَ زندانه؟ پَ نَ پَ شوهر کرده عروسیش تو هم دعوتی!!
4-نفس نفس زنون خودم رو رسوندم به اتوبوس ... راننده میگه می خوای سوار شی؟! پَ نَ پَ اومدم سفر خوشی رو براتون آرزو کنم!
5-پام درد میکرد لنگون لنگون میرفتم ... دوستم میگه آخی ی ی ی ... پات درد میکنه؟! پَ نَ پَ دارم واسه مهمونی فردا رقص مردگان مایکلو تمرین میکنم!
6-بعد ازکلی کلنجار رفتن با شریکم بهش گفتم باید ازهم جداشیم ... میگه یعنی جداً ازهم جداشیم؟ پَ نَ پَ الکی میگم جدا شیم، تو بگی که نمیتونم!
7-به مامانم میگم یه چیز بنداز رو بابا خوابه ... میگه پتو خوبه؟ پَ نَ پَ میز خوبه ...
8-زنگ زدم 110 میگم اقا دزد اومده اینجا ... میگه چیزی هم برده؟! پَ نَ پَ یه سری خورده ریز واسمون آورده، گفتم زنگ بزنم ببینم اگه اونجاس گوشی رو بدید ازش تشکر کنم!
9-سمت آزادی دستمو به حالت میدون میچرخونم ... تاکسیه وایساده میگه آزادی؟! پَ نَ پَ گفتم وایسی دورت بگردم!
10-طرف وسیلشو بهم قرض داده، اومده سراغش، خواهرم برداشته میگه بدم بش؟ پَ نَ پَ بدو قایمش کن بگو پیش ما نیست!!
11-پارتی بودیم ... ملت اون وسط داشتن دستارو تکون میدادن و میرقصیدن ... رفیقم میگه دارن میرقصن!؟ پَ نَ پَ اینجا گیر افتادن! دارن برای هلیکوپتر امداد دست تکون میدن تا نجاتشون بده!
12-چهل کیلو بار دستمه میگم کمرم شکست بیا بگیر ... میگه بار رو؟! پَ نَ پَ ننه بزرگ منو، غم بی کسیش کمرمو شکسته!
13-دوستم میگه اگه سه نفر بت با چاقو حمله کنن، فرار میکنی؟ پَ نَ پَ می جنگم، میمیرم، ذلت نمی پذیرم!
14-رفتیم کوه ... دارم چوب جمع میکنم ... میگه می خوای با چوبا آتیش درست کنی؟ پَ نَ پَ پشت دریاها شهریست، قایقی خواهم ساخت ...
15-دوستم میگه امروز چندمه؟ میگم یکم، میگه یکم مرداد؟ پَ نَ پَ امروز یکمه فروردینه ... عیدت مبارک عمو جون یه بوس بده!
16-مانتوش 15 سانت بالای باسن مبارکشه، آرایششم که شبیه جن و پری شده ... حالا بماند که موهاش قرمزه! میگه به نظرت برم بیرون گشت ارشاد بهم گیر میده؟! پَ نَ پَ میبرنت صدا و سیما تو برنامه ی زلال احکام به سوالات شرعی مردم پاسخ بدی
17-به بابام میگم تلویزیونو بزن کانال دو ... میگه روشنش کنم؟ پَ نَ پَ تو بزن دو ... من هل میدم روشن شه ...
18-دارم به خواهر زادم دیکته میگم ... رسیده آخر خط میگه دایی برم سر خط؟! پَ نَ پَ بقیشو رو فرش بنویس!
19-رفتم پرنده فروشی میگم آقا قناری های نر و مادتون کدومان؟ میگه میخوای بخری؟ پَ نَ پَ مامور منکراتم اومدم ببینم قفسشون یه وقت مختلط نباشه!
20-میگم احسان و حامد هم رفتن اونور دارن حال میکنن واسه خودشوناااا ، میگه خارج؟ پَ نَ پَ اونور خیابون بیا ما هم بریم حال کنیم!
21-تو خیابون ما رو دست تو دست باهم دیده ... از این مدلها که مثلاً مچمونو گرفته ... با یه لحنی میپرسه دوست دخترتونه؟ پَ نَ پَ مامان بزرگمه ... پیش پاتون از اتوشویی گرفتمش!!
22-پایان نامم تموم شده ... زنگ زدم به استاد میگه میخوای دفاع کنی؟ پَ نَ پَ میخوام حمله کنم!!
23-رفتم به همسایه مون می گم تخم مرغ داری؟ می گه می خوای غذا درست کنی؟ پَ نَ پَ می خوام بخوابم روشون تا جوجه بشن بفهمم مادر بودن چه حسی داره؟!!
24-دوستم زنگ زده میگه چکار میکنی؟ میگم ماشینمو آوردم تعمیرگاه ... میگه مگه خرابه؟ پَ نَ پَ آوردمش تعمیرگاه عیادت دوستای مریضش!
25-قرمه سبزی آوردند رو میز می پرسه قرمه سبزیه؟! پَ نَ پَ کوکو سبزیه آبشو زیاد کردن کم نیاد!
26-یارو زنگ زده میگه منزل آقای طاهری؟ میگم نخیر. میگه اَ اَ اَ اشتباه گرفتم؟ پَ نَ پَ شما درست گرفتی من اشتباه ورداشتم!
27-رفتم در خونه رفیقم ... از پشت آیفون میگه ... تنهایی؟ پَ نَ پَ خونه محاصره ست ... بهتره خودتو تسلیم کنی