پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

neda.j

عضو جدید
من که دیگه داغ کردم.تورا خدا اگه میتونی راهنماییم کن.24 واحد دارم این ترم.:(
میکرو و مدار مخابراتی رو هنوز وقت نکردم بخونم.از دست این ازمایشگاهها.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
من که دیگه داغ کردم.تورا خدا اگه میتونی راهنماییم کن.24 واحد دارم.:(

ای خدااااااااااااااااااااا .............24 واحد .... چی کار کردی با خودت .... :crying2:

کاش یه مقدارشو می انداختی ترم بهمن .....:confused:

ولی حالا که برداشتی .... به قول معروف کم نیار و تخته گاز برو جلو ....مطمئنم موفق میشی عزیز :w16:

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
دنبال مراد میگشتم.گفتم شاید اینجا تو پاتوق برقی ها باشه!اینجا نیست؟:smile:

neda.j

عضو جدید
ای خدااااااااااااااااااااا .............24 واحد .... چی کار کردی با خودت .... :crying2:

کاش یه مقدارشو می انداختی ترم بهمن .....:confused:

ولی حالا که برداشتی .... به قول معروف کم نیار و تخته گاز برو جلو ....مطمئنم موفق میشی عزیز :w16:

بابا بازم که ترور کردی ما رو.
تخته گاز که مال یه دقیقه است.نمیدونم چطوری دارم میرم جلو.
ممنون دوست عزیز.:)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدوم شماها چطوری درس می خونین من که تازه ترم سومم 20واحد گرفتم همه رو هم خوب خوندم ولی امتحانارو خراب همیشه می کنم حالاشما چطوری 24واحد امتحان می دی خدا میدونه به هرحال موفق باشید

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
دیدی ندا جی .... با اولین پستش اومد به قول خودت ترورت کرد و رفت ....:w15:

باز بگو بدبوی بده .... :lol:

neda.j

عضو جدید
من نمیدوم شماها چطوری درس می خونین من که تازه ترم سومم 20واحد گرفتم همه رو هم خوب خوندم ولی امتحانارو خراب همیشه می کنم حالاشما چطوری 24واحد امتحان می دی خدا میدونه به هرحال موفق باشید

دوست عزیز نگران نباش چون خراب کردن امتحان توی رشته ما کاملا طبیعیه.اگر چیزی غیر از این باشه باید نگران بشی.
انشاالله که شما به روز من نمیفتی و ترم اخر تو دانشگاه سوت میزنی.:biggrin:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز نگران نباش چون خراب کردن امتحان توی رشته ما کاملا طبیعیه.اگر چیزی غیر از این باشه باید نگران بشی.
انشاالله که شما به روز من نمیفتی و ترم اخر تو دانشگاه سوت میزنی.:biggrin:
خراب کردن امتحان طبیعیه ولی نه مثل من اگه بدونی چقدر واسه امتحان میان ترم مدار1 تلاش کردم بعید نیست شاخ دربیاری .بااینکه همه سؤالارو بلد بودم نتونستم ازشدت استرس چیزی بنویسم یه ذره نوشتم اونم خطش زدم .به هرحال امیدوارم ترم آخر همونی که گفتی بشه:cry::)

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
خراب کردن امتحان طبیعیه ولی نه مثل من اگه بدونی چقدر واسه امتحان میان ترم مدار1 تلاش کردم بعید نیست شاخ دربیاری .بااینکه همه سؤالارو بلد بودم نتونستم ازشدت استرس چیزی بنویسم یه ذره نوشتم اونم خطش زدم .به هرحال امیدوارم ترم آخر همونی که گفتی بشه:cry::)

اگه یه وقت خدای نکرده مدار 1و بیافتی هم چیز خاصی از دست نمیدی!!!!;)مدار 1 پایه ی همه ی درساس!اگه خوب یادش نگیری واقعا بعدا مشکل پیدا میکنی!!حرف منو به عنوان یه نفر که دیگه داره با دنیای درس و اینا خداحافظی میکنه گوش کن و مدار 1 رو نه واسه ی پاس کردن بلکه واسه یاد گرفتن بخون برات مهم نباشه که چند میشی فقط رو این تمرکز کن که حسابی یادش بگیری!راه درازی در پیش داری استرس از همین الان؟!!!:eek:;)

neda.j

عضو جدید
بستگی داره مدیر کجا باشه اخه.مدیر یه شرکت بزرگ و بین المملی یا مدیر یه سایت یا مدیر مدرسه یا ....

p_sh

عضو جدید
چی .... منظورم ..... نمی دونم ...باید فکر کنم.... :w07:
....
لا مصب رشته برق اینطوریه .... اگه کل ترمم بخونی ....شب امتحان بیدار نباشی ....با 4 میوفتی :w19:
....
مرسی ممنونم .... به لطف شما ...شما چطورید .... کم پیدا بودید یه مدت ....:lol:

چی شد ...مربی ما چی شد .... :w43:

به قول خودتون ..... اون اوایل فصل .... جوجه رو اخر اردیبهشت میشمرن ....:lol:
مریبیتون؟بیچاره قطبی اگه می دونست اینهمه زود از یاد هواداراش میره زودتر از ایران می رفت
ولی تا جایی که ما می دونیم جوجه رو اخر پاییز می شمرند که تو اخر پاییز ما صدر جدولی شدیم

منم شکر بد نیستم...شما چطورین؟چه خبرا؟اره منم کم پیدام...خودمم نمی دونم کجام
...تو جواب بچه ها که می پرسند کجایی؟فقط میگم گرفتارم.
حالا کی این گرفتاری تموم میشه ؟خودمم نمی دونم

gonzo

عضو جدید
سلام برو بچز !
ای بی معرفتا! شد توی این 3-4 روزه که من نبودم یه احوالی از ما بپرسییییید ؟ :w05:
دمتوووون گرم !

neda.j

عضو جدید
به به.سلام.چطوری؟حال و احوال خوبه؟فکر کنم بیشتر از 3-4 روز نبودی.
کجا بودی حالا؟؟؟؟

gonzo

عضو جدید
حالا ؟

حالا ؟

نوش دارو پس از مرگ سهراب ؟
مشکلی نیست توی این دوره و زمونه این چیزا (بی معرفتی) طبیعیه ! البته استثنا هم هست!

بگذریم !

samaneh6

عضو جدید
مریبیتون؟بیچاره قطبی اگه می دونست اینهمه زود از یاد هواداراش میره زودتر از ایران می رفت
ولی تا جایی که ما می دونیم جوجه رو اخر پاییز می شمرند که تو اخر پاییز ما صدر جدولی شدیم

منم شکر بد نیستم...شما چطورین؟چه خبرا؟اره منم کم پیدام...خودمم نمی دونم کجام
...تو جواب بچه ها که می پرسند کجایی؟فقط میگم گرفتارم.
حالا کی این گرفتاری تموم میشه ؟خودمم نمی دونم

بله دوست استقلالی محترم

ازون جایی که خودتون هم اعتراف کردین که استقلال جوجه است و آخر پاییز شمردنش که اول شد دیگه چیزی واسه بحث باقی نمیمونه....;)

samaneh6

عضو جدید
سلام

بابا برقی ها و مامان برقی های عزیز

شب یلداتون مبااااااااااارررررررررررررک:)

hashem65

عضو جدید
هنسان

هنسان

[موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشت باشد به میزان تفکر آنها وابسته است

hashem65

عضو جدید
انسان

انسان

موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشت باشد به میزان تفکر آنها وابسته است

hashem65

عضو جدید
خدا

خدا

به خدا نگویید مشکلات بزرگی دارم
به مشکلات بگویید خدای بزرگی دارم.

neda.j

عضو جدید
معلومه برقیاهمه گی شدیدا مشغول درس خوندن هستن.:confused:
اینجا شدیدا کساده.:(
من شدیدا از درسهام عقب موندم.:cry:
خداحافظ;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man tu hale madarate martabe aval va dovom moshkel daram lotfan har che sareetar :confused:har kodum mitunid be tore kamel raveshe haleshuno baram tozih bedid

gonzo

عضو جدید
سارا جان من تقریبا" میدونم چه طور میشه حلشون کرد. نزدیک به 3/4 مسائل جبه دار و حل کردم.
اگه مشکلی هست من در خدمتم .
ولی در کل
مرتبه یک ها که یه روش کلی هست واسه همشون !
مرتبه دو ها که از طریق معادلات دیفرانسیل هست !

راستی a.z69w@yahoo.com ایدی منه اگه خواستی میتونی اونجا pm بدی.!

آخرین ویرایش:

sadegh-elc

عضو جدید
سلام

سلام

man tu hale madarate martabe aval va dovom moshkel daram lotfan har che sareetar :confused:har kodum mitunid be tore kamel raveshe haleshuno baram tozih bedid
من هم اين ترم مدار دارم و همين مشكل شما رو. كتاب جبه دار بهترين كتاب ولي تمريناش به گفته ي استادمون سختتر از حد معموله
فكر كنم خود استاد بيشتر بتونه بهت كمك كنه البته بايد حلشو تو كلاس ياد مي گرفتي ولي فكر كنم بتونم يه كم كمكت كنم

gonzo

عضو جدید
توهم

توهم

گپ و گفتگو توهمی GONZO و بچه های همیشه غایب پاتوق : :surprised::eek::w07:
GONZO: سلام بچه ها ! حالتون چه طوره ؟
بچه های همیشه غایب پاتوق : سلام به روی ماهت ! کجا بودی تا حالا ؟
GONZO: ما که زیر سایتونیم ! ولی خوب کمی هم گرفتاریم !
بچه های همیشه غایب پاتوق : خدا بد نده! گرفتاری چی؟ چی شده مگه ؟
GONZO: نه خدا که بد نمی خواد واسه بندش ! گرفتاریه دیگه ! رفع میشه ! شما ها چند وقته نیستید ؟
بچه های همیشه غایب پاتوق : ای بابا ما هم گرفتاریم!
GONZO: شما دیگه واسه چی ؟
بچه های همیشه غایب پاتوق : همه میدونن شما نمیدونید ؟
GONZO: چیو ؟
بچه های همیشه غایب پاتوق : علت غیبت ما رو ؟
GONZO: نه ولی یه چیزایی حدس میزنم.
بچه های همیشه غایب پاتوق : آره حدست درسته ! اصولا آخر های ترم که میشه دیگه پاتوق ، ماتوق تعطیله ! آخره ترمه، ناسلامتی باید بشینیم درس بخونیم.
GONZO: خوب طی سال چه کار می کردین ؟
بچه های همیشه غایب پاتوق : میگذشت دیگه ! یه جورایی دست و پا شکسته درس می خوندیم !
GONZO: خوبه ! موفق باشید ! راستش رو بخواید من از دست این مغناطیسه کلافه شدم!
بچه های همیشه غایب پاتوق : اااا ! چه طور ؟
GONZO: نمیدونم والله . قربون مدار . حداقل میشه فهمید که چه کار باید کرد.
بچه های همیشه غایب پاتوق : درست میشه ! خب کمی سخته دیگه ! تلاش کنی حتما به نتیجه میرسی!
GONZO: ممنون که امید وارم کردی !
بچه های همیشه غایب پاتوق : بازم سر بزن به ما !
GONZO: ای بابا حرفایی میزنید! من هر شب میام توی پاتوق شما ها که نیستید حالم گرفته میشه ! میزارم میرم.
بچه های همیشه غایب پاتوق : از ترم بعد سعی میکنیم دیگه شب امتحانی نباشیم ! تا پاتوق کساد نشه !
GONZO: ایول اینه کار منطقی و درست ! کلا" به نفع خودتونم هست ! فعلا "
بچه های همیشه غایب پاتوق : به سلامت !

بالا