پسرا جواب بدن اگه شما جای احسان بودین...میموندین یا میرفتین؟

اوژنی دزیره

عضو جدید
سلام سوال اساسی پیش اومده اگه شما پسرا جای احسان(مهمان برنامه ماه عسل)بودید پای سولماز زندگیتون میموندین یا میرفتین پی کارتون و بیخیال عشق و ... میشدین؟صادقانه و به دور از هرگونه جو زدگی جواب بدین.سپاس.

pari.hosseini

عضو جدید
طی یک تصادف سولماز خانوم احسان در دوران عقد تصادف میکنه نخاعش اسیب میبینه و پدرومادرش رو توی اون تصادف از دست میده 40روز تو کما بوده و بعد از اون تا2سال نمیتونسته حرف بزنه البته الان میتونه و پاهاش فلج شدن دستهاش هم نمیتونه خوب کار کنه ولی احسان عاشقانه کنارش مونده و الان دارن در خوشبختی کامل خدارو شکر زندگی میکنن

عاشق پیشه

عضو جدید
سلام سوال اساسی پیش اومده اگه شما پسرا جای احسان(مهمان برنامه ماه عسل)بودید پای سولماز زندگیتون میموندین یا میرفتین پی کارتون و بیخیال عشق و ... میشدین؟صادقانه و به دور از هرگونه جو زدگی جواب بدین.سپاس.
می موندم
خدا انسان را به داشته هاش امتحان میکنه به زن به فرزند به سرمایه به کار به سختی و ... امتحان میکنه
دنیا مثل مسافرخانه می مونه هدف ما از آمدن به این دنیا فقط جلب رضایت خداست
خدایا راضی ام به رضای تو

اوژنی دزیره

عضو جدید
می موندم
خدا انسان را به داشته هاش امتحان میکنه به زن به فرزند به سرمایه به کار به سختی و ... امتحان میکنه
دنیا مثل مسافرخانه می مونه هدف ما از آمدن به این دنیا فقط جلب رضایت خداست
خدایا راضی ام به رضای تو
خوش به حال طرف...

sarvmand

عضو جدید
اول چرا فک میکنید همه پسرای ایران خراب شدنو همشون فقط به لذت فک میکنن که تا یه نفر میبینید مث احسان شاخ در میارید?
دوم حتی ازین بدترم بود من بودم میموندم کسی که ایمان داره کسی که معرفت حالیشه پای همه چی وای میسه خیلی پسر هستن مث احسان که با همه وجود پای زنو زندگیشون وایسادن

Sent from my HTC One S using Tapatalk

اوژنی دزیره

عضو جدید
اتفاقا مبنای پرسیدن چنین چیزی این بود که بعد برنامه تو جمعی من گفتم 90% میمونن بقیه گفتن 1% میمونن خواستم بدونم نظر بقیه چیه بحث خرابی نیست دوست عزیز بحث سخت بودن این نوع زندگیه من قبل از ماه عسل همچین موردایی رو در برنامه(زنده باد زندگی شبکه2)دیده بودم سالها از زندگی مشترکشون میگذشت.خانوم معلم بود و برای گرفتن مرخصی 1هفته قبل از عروسی تصادف کرده بود و قطع نخاع شده بود و آقا مونده بود...من این زوج رو که دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم و بعد از چندماه همچین موردی دوباره در ماه عسل مطرح شد.

sarvmand

عضو جدید
اخه بعد از برنامه همچین همه شلوغش کردن که انگار تنها کسیه که اینطوریه درسته که پسرا کمتر پایبندن اما واقعا این که بخوایم همه رو یکی ببینیم اینطور خوب نیست (کلی میگم با شما نیستم .).ادم اول باید بینش خودشو وجدان خودشو بزرگ کنه بعد از بقیه انتظار داشته باشه که براش اون کارو انجام بدن

اوژنی دزیره

عضو جدید
خب ولی انصافا اسطوره هستن نباید دست کم گرفتشون بعد بین از سر عشق موندن با رضایت خاطر خود آدم یه جورایی فرقه...

sarvmand

عضو جدید
اینجاس که میگن معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عمل کار براید به سخنرانی نیست.............
ببینید شماها توشرایطش نبودید شاید وقتی تو شرایطش قرار بگیرید جا بزنید....
البته گفتم شاید...واقعا واز ته قلبم خوشحالم که اینجام همچین پسرایی داره ...به خاطر خوبیاتون ازتوت تشکر میکنم وامیدوارم همیشه موفق باشید:)

sarvmand

عضو جدید
ممنون باران خانوم ..
درست میگید هیچکدوممون تو شرایطش نیستیم ولی یه نفر که قلب خدایی داشته باشه مطمعنا پای همه چی وای میسه و بازم میگم ادم باید اول بینش و معرفت خودشو زیاد کنه به قولی ادمک نباشیم

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون باران خانوم ..
درست میگید هیچکدوممون تو شرایطش نیستیم ولی یه نفر که قلب خدایی داشته باشه مطمعنا پای همه چی وای میسه و بازم میگم ادم باید اول بینش و معرفت خودشو زیاد کنه به قولی ادمک نباشیم

بعله درست میفرمایید....

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه مثل هم نیستن
خیلی فداکاری میخواد و خیلی حرفه

پیدا نمیشه
بقول خودش ی دونه اس

sorena-2500

عضو جدید
بعد از اون برنامه و جوی که ایجاد کرد و بازتابی که توی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کرد به این نتیجه رسیدم که یه تفکری توی جامعه ایجاد شده که البته شاید هم درست باشه که زندگی ها واقعا سست شده ... ما چون انتظار داریم با هر مشکل کوچیکی که توی زندگی ایجاد میشه طرفین باید طلاق بگیرند پس این برای ما قابل قبول نیست که این اتفاق افتاده باشه همه میگن مگه میشه ... اصلا داریم ؟
در صورتی که این طور نیست و این مساله هم مثل بقیه ی چیزا کافیه دور و برمون نگاه بندازیم تا چیزایی مثل این یا شاید حتی بدتر هم وجود داشته باشه اما دارن زندگی عادی خودشون رو میکنند ...
پ . ن : البته این نکته که ما جای اون نیستیم کاملا صحیح می باشد .

sarvmand

عضو جدید
Re: پسرا جواب بدن اگه شما جای احسان بودین...میموندین یا میرفتین؟

بعد از اون برنامه و جوی که ایجاد کرد و بازتابی که توی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کرد به این نتیجه رسیدم که یه تفکری توی جامعه ایجاد شده که البته شاید هم درست باشه که زندگی ها واقعا سست شده ... ما چون انتظار داریم با هر مشکل کوچیکی که توی زندگی ایجاد میشه طرفین باید طلاق بگیرند پس این برای ما قابل قبول نیست که این اتفاق افتاده باشه همه میگن مگه میشه ... اصلا داریم ؟
در صورتی که این طور نیست و این مساله هم مثل بقیه ی چیزا کافیه دور و برمون نگاه بندازیم تا چیزایی مثل این یا شاید حتی بدتر هم وجود داشته باشه اما دارن زندگی عادی خودشون رو میکنند ...
پ . ن : البته این نکته که ما جای اون نیستیم کاملا صحیح می باشد .

متاسفانه جامعه ما طوری شده که پسرا شدن شمر و یزید دیگه هیچ دختری (کلا خششون نمیاد از پسرا)حالا که دیگه سایشونم با تیر میزنن البته همه باعث و بانیش خودمون هستیم اما دخترام بی تقصیر نیستن و طوری شده که دیگه اگه پسر پیامبر هم باشه باور نمیکنن
و با این جو و تفکری که شکل گرفته و داره پیش میره اینده سختی در پیش داریم کمتر شدن ازدواجا طلاقای بیشتر بخاطر نبود اعتماد وچیزای دیگه

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دختری هم سولماز نمیشه. شاید احسان انقد به سولماز اعتماد داشت که از این بابت مطمئن بود اگه ین قضیه برعکس شه سولماز هم براش کم نمیزاره:cool: منظورم اینه که وقتی پای عشق واقعی در میون باشه آقا احسان همچین شاهکار نکرده

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط اینو میتونم بگم که باریکلآ آقا احسان و انشالله به امید دیدار همچین عشقای واقعی و از خود گذشتگی...........

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا این ماه عسل و داستاناشو از این امت ایران اسلامی نگیر

arc_shl

عضو جدید
مرد اگه واقعا مرد باشه تو شرایط بدتر هم می مونه و زندگی رو دوباره می ساره ، زوج ها ک فقط نباید تو شادی ها کنار هم باشن ..ارزش عشق تو سختیا مشخص میشه.
منم قطعا میموندم .. :surprised: