پایگاه اینترنتی مسعود فراستی راه‌اندازی شد

drippy*

عضو جدید
پایگاه اینترنتی مسعود فراستی راه‌اندازی شد

فرهنگ > سینما - فارس نوشت:
پایگاه اینترنتی مسعود فراستی منتقد مشهور سینمای ایران و منتقد برنامه تلویزیونی «هفت» با نام «نقد ـ منتقد ـ عامل اخلال» به آدرس farassati-m.com راه‌اندازی شد.
مسعود فراستی در اولین یادداشت خود در این پایگاه نوشته است: «به همت و پیگیری یکی از دوستان، سرانجام من هم به جمع دارندگان سایت پیوستم! تا ارتباطی به روز داشته باشم؛ با مخاطبانم به خصوص اینکه برنامه هفت را هر هفته داریم و مخاطبانش می‌توانند در اینجا با من گفت‌وگو کنند.»
وی افزوده است: «از من توقع جواب به همه را نداشته باشید، هنوز سایت‌باز نشده‌ام و بعید می‌دانم که بشوم اما نظرات را خواهم خواند و تا آنجا که بتوانم جواب خواهم داد. هر هفته غیر از خلاصه نقدهایم در «هفت» چند کلمه‌ای هم درباره کتاب، نقاشی و به خصوص موسیقی و ... خواهم نوشت.»
این پایگاه دارای بخش‌هایی از جمله «نقدها»، «مقالات»، «ضد یادداشت‌ها» و «نقدهای هفت» است.
مسعود فراستی، متولد 1330 در تهران، دارای لیسانس هنرهای تجسمی و فوق‌لیسانس اقتصاد سیاسی و جامعه‌شناسی از فرانسه و مدرس نقد و تحلیل فیلم است. او از سال 1367 در دانشکده‌های سوره، سینما تئاتر، کارگاه نقد فیلم و حوزه هنری تدریس نقد کرده است.