واسه کارشناسی ناپیوسه آزاد کدوم دانشگاه؟

Parsi.Eng

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
یه سئوال دارم
شماها کدوم دانشگاه رو برای کارشناسی نا پیوسته مکانیک یا ساخت تولید دانشگاه آزاد پیش نهاد میکنید؟;)

rattling_boy

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
یه سئوال دارم
شماها کدوم دانشگاه رو برای کارشناسی نا پیوسته مکانیک یا ساخت تولید دانشگاه آزاد پیش نهاد میکنید؟;)

پیشنهاد می کنم اگه می خوای دانشگاه آزاد بری نزدیک ترین واحد به محل سکونتت رو انتخاب کنی!:razz:

Risko

عضو جدید
من هم پیشناد می کنم که اگر می تونی که اصلا آزاد نری ولی اگر مجبور هستی نزدیکترین واحد !

sandy

عضو جدید
سلام
اگه گرایش قالب سازی می خواهی ازاد قزوین
اگه گرایش ماشین ابزار می خواهی تاکستان

ariyaii

عضو جدید
سلام
توی مکانیک 3تا (دانشگاه تهران جنوب) , (باراجین قزوین) و (تاکستان).
که میشه گفت از نظر مکانیک دانشگاه تاکستان بسیار قوی هست. فکر میکنم همه دانشگاه
تاکستان رو با مکانیکش میشناسن. در مقتع ارشد هم گرایش مکانیک داره . دانشکده مخصوص مکانیک هم داره.

raminbabak

اخراجی موقت
حرف همه دوستان مکفیه ...ولی تمام کننده ...آزاد واقعا هزینه هاش سر سام آوره بس نزدیکترین محل خوبه ..اما یه چیز رو بگم من نم خودم می خام 2 ماهه دیگه امتحان بدم خودم تبریز هستم ولی راستش مد نظرم دانشگاه نجف آباد هستش ...در ساخت و تولید واقعا عالیه ..به نظر من چه آزاد چه غیر آزاد تو این مملکت اگه می خایی درس بخونی باید در قطب دانشگاهی اون رشته درس بخونی ..قزوین هم خوبه و هم تاکستان ...ولی من در ساخت و تولید نجف آباد رو بیشتر شنیدم .تاکستان ولی طراحی جامداتش قوی هستش ....
یه چیزی رو هم بگم یکی از دوستانم که ارشد طراحی تو علم صنعت می خونه میگفت الان وضعی مکانیک تا کارشناسی در همه دانشگا هها تقریبا تو یه سطحه تاکستان و قزوین و تبریز و نجف آباد ...همشون یه زمانی خوب بودند حالا همشون دیگه در یه سطح هستند ......

Parsi.Eng

عضو جدید
حالا به نظر شما
واسه ساخت کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میدید؟
1.نجف آباد
2.تاکستان
3.ساوه چطوره؟
واسه جامدات چی؟
1.قزوین
2.تاکستان
3.اراک

szm

عضو جدید
من خودم دانشگاه خمینی شهر اصفهان درس میخونم بدک نیست . در ضمن این رشته ( مکانیک ) در استان در خمینی شهر اول است از نظر اعتبار مدرک و ...

raminbabak

اخراجی موقت
حالا به نظر شما
1.نجف آباد
2.تاکستان
3.ساوه چطوره؟
واسه جامدات چی؟
1.قزوین
2.تاکستان
3.اراک
واسه ساخت نجف آباد یا تاکستان هرکدوم که نزدیکتره
واسه جامدات قزوین

ايران اباد

عضو جدید
حالا به نظر شما
1.نجف آباد
2.تاکستان
3.ساوه چطوره؟
واسه جامدات چی؟
1.قزوین
2.تاکستان
3.اراک
من خودم ازاد تاكستان ميخونم انصافن مكانيكش قويه.قزوين ساخت و توليد نداره.هگه نزديك به تاكستاني اونجا بزن.اما اگه مي خواي تاكستان خونه دانشجويي بگيري بهت ميگم نه(البته تاكستانيا منو ببخشن)شهرش جالب نيست

ebrahimsakht

عضو جدید
من خودم ازاد تاكستان ميخونم انصافن مكانيكش قويه.قزوين ساخت و توليد نداره.هگه نزديك به تاكستاني اونجا بزن.اما اگه مي خواي تاكستان خونه دانشجويي بگيري بهت ميگم نه(البته تاكستانيا منو ببخشن)شهرش جالب نيست
من دارم قزوین می خونم
چی چی نداره

ebrahimsakht

عضو جدید
چون من خودم دارم قزوین می خونم یکم اطلاعات بدم راجع بهش
قزوین از نظر عملی ضعیفه یعنی امکانات عملی برای ساخت به حد کافی نداره ولی بد هم نیست
ولی از نظر تئوری تو دروس پایه فوق العاده دروس اصلی عالی و دروس تخصصی هم عالیه

salivan

عضو جدید
بین قزوین و تاکستان برای مکانیک بهتره تاکستان رو انتخاب کنی در هر سه گرایش اما در بقیه رشته ها اصلآ نمی شه مقایسه کرد

Parsi.Eng

عضو جدید
یه سوال از شما دوستان ساختی
فرق بینه ساخت و تولید با ساخت و تولید ماشین ابزار چیه؟