واسه يكي دعا كنيد....

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه انسان قاطعی هست باید در مقابلش قاطعیت نشون بدی و الا یه عمر تو سری خور میشی. کار رو بسپار به تصمیم خانواده. اگه جدی باشی اونوقت خانواده میتونه اونو بکشونه ایران و عقد رو جاری کنید تا نتونه بزنه زیرش. بعدا ممکنه هزار جور دردسر برات تولید بشه. پدر و مادر وقتی بچه شونو بزرگ میکنند خودشون بلدند چه جوری از حق و حقوقش دفاع کنند و نذارند بدبخت بشه. بهش بگو اگه واقعا دوست داره بیاد و خودش مشکل رو حل کنه. رفته اونجا هوای دمکراسی به سرش زده و فکر میکنه که این کارش منطقیه. بعدا هم پشیمون میشه و تو میمونی و یه عمر بدبختی. کسی رو که حاضر نیست عین یه بچه آدم و طبق مراسم خودمون زن بگیره باید ازش بترسی.

ميخواد بياد،مراسم بگيريمو بريم!
من نميخوام برم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميخواد منم برم
نه عقد نيست
خسته نباشی! عقد نکردید و اینطوری هستی؟؟؟ . . . . . . . ولش کن بره پی کارش! . . . . . اگه دوست داشته باشه، نیروی عشق میکشش و میارش. اگه هم نه؛ تو میخوای با کسی که دوست نداره ازدواج کنی؟

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی! عقد نکردید و اینطوری هستی؟؟؟ . . . . . . . ولش کن بره پی کارش! . . . . . اگه دوست داشته باشه، نیروی عشق میکشش و میارش. اگه هم نه؛ تو میخوای با کسی که دوست نداره ازدواج کنی؟

وا
خب نامزدي رسمي گرفتيم ولي عقد نه

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که عقد نباشه شما از طریق ایشون نمی تونی بری
دوما فعلا تو نمیخواد با این حالت چیزی تعریف کنی اگه طرفت تصمیم نهاییش رو گرفته ، به نظر من بگو به خانواده اش اطلاع بده که اونها با پدر و مادرت صحبت کنند تا بحث اصولی جلو بره و نتیجه ایی حاصل بشه نه عصبانیت و دعوا
ایول به آدم با تجربه و کاردان!

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامزد و خانوادم
نامزدم ديگه نميخواد برگرده ايران
من بايد انتخاب كنم
هنوز جرات نكردم به مامانم بگم
اگه بفهمه همين امشب كارش به بيمارستان ميكشه..
دارم دق ميكنم..
دعا كنين از خر شيطون بياد پايين..
:cry::cry:
بهش بگو: نیا! به درک! . . . . . . . . خودش مثل یه پسر خوب سرشو میندازه پائین میاد

:surprised:نمیری عمو:biggrin::biggrin:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
كل مشكل منم همينه ديگه حاجي:surprised:
آره. کاملا درکت میکنم :(

هیشکی نمیتونه بهت کمک کنه، فقط خودت باید با دلت کنار بیای :gol:
تنها کسی که تمام عمر با این دل بوده و چم و خمش رو میدونه خودتی؛ نه من و دراگون و ایجا و متین و دیگران . . .
قلقش دست خودته :smile:
روحیه ات رو نباز و بشین درست تصمیم بگیر ;)

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. کاملا درکت میکنم :(

هیشکی نمیتونه بهت کمک کنه، فقط خودت باید با دلت کنار بیای :gol:
تنها کسی که تمام عمر با این دل بوده و چم و خمش رو میدونه خودتی؛ نه من و دراگون و ایجا و متین و دیگران . . .
قلقش دست خودته :smile:
روحیه ات رو نباز و بشین درست تصمیم بگیر ;)

واسم دعا كنين...
همين..

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسم دعا كنين...
همين..
دعاهای من برای مینا:

* خدایا مینا رو تا آخر عمرش زنده نگهدار :surprised: . . . . . آمین
* خدایا به مینا یک شوهر منصف و دگربین عطا فرما . . . . . آمین
* خدایا حال روحی مینا رو هر چه زودتر خوب کن و از این استرس درش بیار . . . . . آمین

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم مینا جوون اگه می دونی خانوادت مخالف هستن و مامانت راضی نمیشه بری

پس قبول نکن

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اینکه نمیدونم قضیه چیه؟ ایشالله که به هر چی خیرته برسی;):heart:

بالا