همکار برای نوشتن مقاله در زمینه تهویه مطبوع

engparisa

عضو جدید
سلام و درود به تمام مهندسان مکانیک
من واسه نوشتن مقاله در زمینه natural ventilation دنبال یه همکار مشتاق به زمینه میگردم
از دوستان اگر کسی علاقه داره میتونه به من پیغام خصوصی بده
موفق باشید

masoodvahidi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمام مهندسان گرامی
مجله خانه سبز با بیش از سه سال فعالیت موفق در زمینه های معماری ساختمان و تاسیسات بصورت 2 ماهنامه بوده که در سراسر کشور توزیع می گردد
با توجه به اینکه اینجانب مسئول تحریریه قسمت تاسیسات بوده از کلیه علاقه مندانی که تمایل به ارائه و چاپ مقاله خود را دارند در کلیه زمینه های تاسیسات دعوت به همکاری می نماید
مقالات بایستی با فرمت word و حداکثر در 2 صفحه باشد
حتی المقدور بهتر است مطالب جدید بوده و قبلا در سایر مجلات به چاپ نرسیده باشد
مقالات بایستی دارای تصاویر بوده و تصاویر علاوه بر اینکه در داخل مقاله بوده بصورت جداگانه و با کیفیت بالا ارسال گردد
دوستان می توانند مقالات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند
masood_vahidi_ok@yahoo.com

masoodvahidi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه نوشتن مقاله در زمینه natural ventilation دنبال یه همکار مشتاق به زمینه میگردم
موفق باشید
با سلام مهندس
وقتی که مقالتون تمام شد اگر تمایل داشتید می تونم آن مقاله را با نام شما در مجله ساختمان سبز چاچ کنم
موفق باشید

hadi azna

عضو جدید
همکاری

همکاری

موفق باشید

سلام دوست عزیز
من اتفاقاً چند یک مقاله در این رابطه داشتم و توی کنفرانس دانشجویی مهندسی مکانیک مشهد و آلمان هم ارائه اش داده ام. و در کل به این مقوله علاقه مندم و در صورت تمایل مایلم باهاتون همکاری کنم. :)

engparisa

عضو جدید
با سلام مهندس
وقتی که مقالتون تمام شد اگر تمایل داشتید می تونم آن مقاله را با نام شما در مجله ساختمان سبز چاچ کنم
موفق باشید
درود بر شما دوست عزیز
میشه لطف کنید در رابطه با این مجله اطلاعاتی به من بدید
با تشکر

masoodvahidi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست عزیز
میشه لطف کنید در رابطه با این مجله اطلاعاتی به من بدید
با تشکر
مجله خانه سبز با بیش از سه سال فعالیت موفق در زمینه های معماری ساختمان و تاسیسات بصورت 2 ماهنامه بوده که در سراسر کشور توزیع می گردد
با توجه به اینکه اینجانب مسئول تحریریه قسمت تاسیسات بوده از کلیه علاقه مندانی که تمایل به ارائه و چاپ مقاله خود را دارند در کلیه زمینه های تاسیسات دعوت به همکاری می نماید
مقالات بایستی با فرمت word و حداکثر در 2 صفحه باشد
حتی المقدور بهتر است مطالب جدید بوده و قبلا در سایر مجلات به چاپ نرسیده باشد
مقالات بایستی دارای تصاویر بوده و تصاویر علاوه بر اینکه در داخل مقاله بوده بصورت جداگانه و با کیفیت بالا ارسال گردد
دوستان می توانند مقالات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند

masood_vahidi_ok@yahoo.com

morteza1360

عضو جدید
سلام دوست عزيز.
من هم دوست دارم با شما همكاري كنم.براي آشنايي و ارتباط با من به اين سايت مراجعه كنين.شماره تماسم اونجا هست.موفق باشيد
http://hvac.vov.ir/

ahmadostadalipou

عضو جدید
موفق باشید

سلام مهندس من حاضرم در این پروژه با شما ا همکاری کنیم

engparisa

عضو جدید
درود بر همه دوستان عزیز که اعلام آمادگی برای همکاری در نوشتن مقاله نمودند
اگه هر کدوم از دوستان یه سابقه ای از کار مقاله نویسی و میزان سابقه کارش در زمینه تهویه رو هم بگه ممنون میشم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

engparisa

عضو جدید
قبل از هر حرفی از تمام دوستانی که در نوشتن مقاله اظهار علاقه کردند تشکر میکنم ولی متاسفانه دوستان اونجور که من متوجه شدم ، یا خودشون گرفتار کارهای دیگه بودن که نوشتن مقاله گزینه آخر ذهنشون بود که اصولا وقتی دیگه واسش نمیموند یا اینکه تو کارهای تجربی سر و کار داشتن و از تئوری و کار با نرم افزارها چندان سر رشته نداشتند
به هر حال من باز در نوشتن این مقاله به کسی که بتونه واقعا مقاله رو جمع و جور بکنه نیاز دارم
درود و تشکر بر تمام دوستان مکانیکی

مجیدرحیمی

عضو جدید
باسلام امیدوارم بتونم کمک کنم

باسلام امیدوارم بتونم کمک کنم

تا اونجایی که بتونم کمکتون میکنم ^
اگه دوس داشتید به وبلاگ بنده تو قسمت پروفایل مدیر وبلاگ مشخصات بنده هست اگه دوس داشتید باهم همکاری میکنیم
کافیه commend بذارید

آخرین ویرایش:

mehrzadroozdar

عضو جدید
سايت خريد و فروش فايل "صبا"
"صبافايل" سايتي جهت خريد و فروش محصولات ديجيتالي ، اسناد ، عکس و مستندات در دسته بندي هاي مختلف مي باشد.
در اين سايت مي توانيد فايل خود را به راحتي به فروش برسانيد و کسب درآمد نمائيد و يا فايل هاي مورد نياز خود را خريداري نمائيد.
برخي از امکانات
امکان فروش فايل
امکان خريد فايل
امکان به اشتراک گذاري رايگان فايل
صفحه پرسش و پاسخ و امتياز دهي
امکان ارسال تقاضاي دوستي به ديگر کاربران
امکان دنبال کردن پست و فايل و دوستان خود
جمع آوري امتياز به روش هاي مختلف و شرکت در قرعه کشي
سيستم بازاريابي
"صبا فايل" سايتي منحصر به فرد

جهت ثبت نام رايگان در سايت به لينک زير مراجعه نمائيد

www.saba-file.ir