همکاری گروهی جهت تهیه نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی

shab khanoom

عضو جدید

DDDIQ گفت:
با سلام
این تاپیک با هدف همکاری گروهی اعضا تالار جهت ساخت شابلون های مورد نیاز در جلسه آزمون نظام مهندسی ایجاد گردیده ؛ لطفا از بحث پیرامون موضوعات دیگر خودداری بفرمائید

فهرست تاپیک

تاپیک مرتبط
نقشه شابلون های مورد نیاز در جلسه آزمون نظام مهندسی | فقط فایل

...........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه فقط این شابلون هارو خرید؟یا اینکه مثل جزوه طراحی چد نفر بشیم این پکیجم بخریم فکرمیکنم خیلی سر جلسه تو وقتمون صرف جویی بشه

من با شابلون هاش موافقم....:)

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه فقط این شابلون هارو خرید؟یا اینکه مثل جزوه طراحی چد نفر بشیم این پکیجم بخریم فکرمیکنم خیلی سر جلسه تو وقتمون صرف جویی بشه
فکر خوبیه منم موافقم دوستان کی وقت میکنه سر جلسه اون همه پله رو بکشه !!!! تازه برش جزئه ترسیمات اخر هست ادم حسی براش نمیمونه اصلا گردن درد امان نمیده تمرکز کنی رو کشیدن 50 تا پله/ سانی جان خودت بسم ال.. بگو نفراتو جمع کن بخریمش

سانی123

عضو جدید
فکر خوبیه منم موافقم دوستان کی وقت میکنه سر جلسه اون همه پله رو بکشه !!!! تازه برش جزئه ترسیمات اخر هست ادم حسی براش نمیمونه اصلا گردن درد امان نمیده تمرکز کنی رو کشیدن 50 تا پله/ سانی جان خودت بسم ال.. بگو نفراتو جمع کن بخریمش
میشه از عارفه جان خواهش کنیم زحمتشو عارفه جان بکشه اخه من هر روزنمیام تو سایت که خبر دار بشم چی شده

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با شابلون هاش موافقم....:)
سلام عارفه خانم این بار هم بزرگی کن و این خریدو انجام بده هر چند میدونم سری قبل شما خیلی اذیت شدین امیدوارم اجرتونو از حق تعالی بگیرین به این خاطر به شما میگم زحمتشو بکش چون شما قلقشو بهتر میدونی و تجربه داری در این ضمینه

sam architect

عضو جدید
سلام عارفه خانم این بار هم بزرگی کن و این خریدو انجام بده هر چند میدونم سری قبل شما خیلی اذیت شدین امیدوارم اجرتونو از حق تعالی بگیرین به این خاطر به شما میگم زحمتشو بکش چون شما قلقشو بهتر میدونی و تجربه داری در این ضمینه
سلام عارفه جان منم نظرم اینه که شما زحمتشو بکشی و بازم مارو شرمنده خوت بکنی.

دناسا

عضو جدید
بچه ها من خرید رو انجام میدم فقط فک کنم باید کل پکیج رو خرید یا اگه میدونید چطور میشه فقط شابلون ها رو خرید بهم بگید

sam architect

عضو جدید
بچه ها من خرید رو انجام میدم فقط فک کنم باید کل پکیج رو خرید یا اگه میدونید چطور میشه فقط شابلون ها رو خرید بهم بگید
سلام مهندس جان شما لطف میکنید که زحمت این کارو به گردن میگیرید، باید همه پکیج رو خریداری کنید چون باهمه همش.

Architect Abbas

عضو جدید
دوستان عزيز من پيشنهاد مي كنم كه جزوه استاد صمصام رو خريداري كنيم چرا كه جزوه خانه عمران اشراق موضوع ها را قطعي نگفته مثل ستون گذاري كه ميگه فلزي استفاده كنيد يا بتني در صورتي كه آقاي صمصام ميگه فقط فلزي (من يك روز در كلاسش شركت كردم كه به علت مشكلات كاري و دوري راه از شهرستان به كرج نتونستم كامل برم)يا ميگفت زير رمپ معلول يا پله نمي توان ماشين يا انباري يا هرچيز ديگر طراحي كرد چرا كه سر گير ميشه و حساب كه ميكني حق با ايشون بود ولي در اين جزوه و طرح هاي جزوه دوم اصلا به اين چيزها دقت نكرده و چند نكته ديگه
http://shagul.blog.ir/tag/%D8%AE%D8%...%A7%D8%AF%2093
http://shagul.blog.ir/post/11

دوستان عزيز من هنوز به روي اين پيشنهادم هستم . دوستاني كه اين جزوه رو ميخوان اعلام آمادگي كنن
البته خريد شابلون ها رو هم با اين انجام بديم
دوست عزيز دناسا هم قبول زحمت كردن كه خريد جزوه و شابلون رو انجام بدن كه اگر همزمان جزوه آقاي صمصام و هاشمي رو هم قبول كنن انجام بده خوبه اگه كه نه من قبول ميكنم اين كارو انجام بدم هزينه اش هم با استقبال بچه ها با سابقه اي كه داريم به نظر خيلي ناچيز بشه

دناسا

عضو جدید
سلام ، یکی از دوستان به من پیام دادن که با مدیریت آزمون آنلاین تماس گرفتن و اونها گفتن که بزودی شابلون ها رو به صورت جداگانه برا خرید رو سایت قرار میدن.

sam architect

عضو جدید
سلام به همه مهندسین.
این سایت ازمون انلاین شابلون ها را جداگانه برای خرید قرار داده به مبلغ 14900 تومان ، حالا بچه ها هر کی میخواد همین جا تشکرو بزنه من خرید میکنم و بهتون فایلشو میدم فقط خواهشا زودتر.

vertex

اخراجی موقت
کسی خریده بگه خوبه یا بده که ما هم بخریم یا نه ؟ لطفا زودتر جواب بدین ممنون جزوه توی سایت ها زیاده یکی که امتحان کرده بگه کدوم کاملتر و بهتره ممنون

sam architect

عضو جدید
سلام دوستانی که تا الان اعلام امادگی کردن برای خرید شابلون ها
baby architect
,
ha@sa
,
hamed9948
,
vertex
,
دناسا
خودم
.
.
.
تا امشب ساعت 12 هرکسی خواست اعلام کنه که ببینیم چند نفر میشیم، که هزینه تقسیم بر تعداد بشه و بقیه مراحل. فقط تاکید میکنم خواهشا زودتر اعلام کنید تا منم بتونم زودتر برسونمش به دستتون.

vertex

اخراجی موقت
من میگم کل پکیج رو بخریم بهتره شاید تکراری باشه ولی هزینش کمه مهم اینه که همه ی مطالب رو داشته باشیم . هزار جور خرج الکی میکنیم حالا اینم روش . من میگم تا فردا شب (جمعه شب ) صبر کنین دوستامون اضافه بشند. بعد دوستمون لطف کنن بخرند . فقط کل پکیج باشه اگه دوستان موافقند که میشه 35 تومان

sam architect

عضو جدید
من میگم کل پکیج رو بخریم بهتره شاید تکراری باشه ولی هزینش کمه مهم اینه که همه ی مطالب رو داشته باشیم . هزار جور خرج الکی میکنیم حالا اینم روش . من میگم تا فردا شب (جمعه شب ) صبر کنین دوستامون اضافه بشند. بعد دوستمون لطف کنن بخرند . فقط کل پکیج باشه اگه دوستان موافقند که میشه 35 تومان
منم با نظر مهندس موافقم ولی در کامنتهای قبلی دیدم که اکثر دوستان نظر به خرید شابلونها داشتن که منم پیشنهاد خریدو به گردن گرفتم حالا اگه دوستان با خرید کل پکیج راضی هستند تو همین کامنت اعلام امادگی کنن ، من درخدمتشون هستم.

بالا