همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممم بر همگی:w36:
دوستان من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته معماری هستم و میخوام از الان شروع کنم بخونم تا سال اینده فقط در دانشگاه سراسری قبول شم:w10:
پایه هستم که با هم دیگه همراه بشیم و از هم کمک بگیریم تا همه با هم قبول شیم یه دانشگاه خوب:w33:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام دوست جووون با این وضعیت منم دارم ناامید میشم دوستان سراسری دارن میترکونن.
پس ما چی؟:cry:

نگران سراسریا نباش..قبول میشن اما نمیرند..یا مهر سال بعد قبولی نهایت تکمیل ظرفیت

دقیقا منظورشون همینه ما فقط پول بریزیم به حساب اینا بعد نرسیم هیچ کدومو بخونیم،من خودم هم نظام طراحی می خوام شرکت کنم هم آزاد ارشد،اسکیسم شوتم،با این اوصاف تهران هم باید قبول شم یا اطرافش،شرکت و خونه زندگی هم اضافه کنیم این وضع منه الان:confused::mad::w22:،همش میام اینجا سرک میکشم صب تا شب 20 بار که بلکه یکی یه راه حل ارائه بده ی خاکی بریزم رو سرم،اینجام که هیییییچ خبری نیس،برنامه ریزیم در حد آقای استیو جابز مرحوم برا این همه کار اجرای برنامه در حد حلزون!!!

اتفاقا میدونی چی به نظرم اومد؟کسی که هم برا کنکور میخونه هم نظام مخصوصا تو تست زنیا فنیش قوی تر از کسیه که نمیخونه چون 40 تا 50% فن و ساختمان کنکور با نظام یکیه ;) برا نظام نظارت فقط تست زنیه سالهای گذشته +خوندن سرفصل مباحث که بتونید سر جلسه سری جای جوابها رو پیدا کنید..من که اینجوری و با یه هفته وقت گذاشتن قبول شدم و خیلی از سوالاتی که درست زدم اصلا یک بارم نخونده بودم..برای طراحی نظام باید یکم کار کنید..چون سخت میگیرند قبول نشید..امتیاز معمارها تو طراحیه نه نظارت...حالا میگید چیکار کنم؟هیچی چند تا پلان که مورد تایید باشه پیدا میکنید و نحوه دسترسیاش و پارکینگ و هرچی که فکر میکنید و بررسی میکنید و ضوابط معلولین هم حتما یاد میگیرید...بقیش توکل به خدا..سعی کنید برنامتون رو خیلی شلوغ نکنید..کم بخونید ولی خوب بخونید تا اینکه کلی منبع بخونید اما یک هفته بعد ازتون سوال پرسیدن بدونید که خوندید ولی ندونید کجا خوندید و یا ج چی میشه...موفق تر باشین
:smile:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممم بر همگی:w36:
دوستان من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته معماری هستم و میخوام از الان شروع کنم بخونم تا سال اینده فقط در دانشگاه سراسری قبول شم:w10:
پایه هستم که با هم دیگه همراه بشیم و از هم کمک بگیریم تا همه با هم قبول شیم یه دانشگاه خوب:w33:

اگه تصمیم داری واسه سراسری 94 بخونب بچه ها تاپیک زدن میتونی بری باهاشون همراه بشی

p.yari

عضو جدید
دلم میخوادشروع کنم واسه آزاد اما خسته تر از اونی هم که بخوام شروع کنم
اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم
پارسال با اطلاعات عمومی ام شرکت کردم زبان رو مثل هولو 40 در صد زدم بقیه درصدا هم تو رنج 30 به هر حال انتخاب اولم رو آوردم
اما تو سراسری امسال زبان ودرک منظررو گند زدم وخیلی رو رتبه ام تاثیر گذاشت
با زبان منفی چه کنم ! من که تافل رو خونده وبدم به خدا1

الان در کل چیکار کنم!!!!!!!!!:question::question::question::cry::cry::cry::w09::w09::w09::w37::w37:

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم میخوادشروع کنم واسه آزاد اما خسته تر از اونی هم که بخوام شروع کنم
اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم
پارسال با اطلاعات عمومی ام شرکت کردم زبان رو مثل هولو 40 در صد زدم بقیه درصدا هم تو رنج 30 به هر حال انتخاب اولم رو آوردم
اما تو سراسری امسال زبان ودرک منظررو گند زدم وخیلی رو رتبه ام تاثیر گذاشت
با زبان منفی چه کنم ! من که تافل رو خونده وبدم به خدا1

الان در کل چیکار کنم!!!!!!!!!:question::question::question::cry::cry::cry::w09::w09::w09::w37::w37:

شما معماری کنکور دادی؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
پارسال واسه آزاد طراحی شهریامسال سراسری و آزاد هردو معماری.
سلام من یه سوال دارم توروخدا جواب بدین من اگه امسال ازاد قبول بشم بعدمیتونم بدون اینکه انصراف بدم از ازاد کنکور سراسری 94 شرکت کنم وبعد اعلام نتایج سراسری 94 انصراف بدم و برم سراسری یانه باید کلا ازاد اول انصراف بدم بعد بتونم تو کنکور سراسری 94 شرکت کنم اخه من دوست دارم سراسری بخونم ولی میترسم اگه ازاد قبول بشم دگه نتونم کنکورسراسری شرکت کنم امسال مجاز میشم ولی با رتبه ی افتضاااااااااااااااااااااااااااااااااح خواهشا اگه میدونین بگین اکه ایشالا دانشجوی ازاد بشم باز اجازه شرکت تو سراسری 94 رو بدون انصراف از ازاد داارم یانه؟اصلا به نظرتون این کارخوبه؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام من یه سوال دارم توروخدا جواب بدین من اگه امسال ازاد قبول بشم بعدمیتونم بدون اینکه انصراف بدم از ازاد کنکور سراسری 94 شرکت کنم وبعد اعلام نتایج سراسری 94 انصراف بدم و برم سراسری یانه باید کلا ازاد اول انصراف بدم بعد بتونم تو کنکور سراسری 94 شرکت کنم اخه من دوست دارم سراسری بخونم ولی میترسم اگه ازاد قبول بشم دگه نتونم کنکورسراسری شرکت کنم امسال مجاز میشم ولی با رتبه ی افتضاااااااااااااااااااااااااااااااااح خواهشا اگه میدونین بگین اکه ایشالا دانشجوی ازاد بشم باز اجازه شرکت تو سراسری 94 رو بدون انصراف از ازاد داارم یانه؟اصلا به نظرتون این کارخوبه؟

آره میتونین...یکی بچه ها پارسال علوم تحقیقات قبول شد رفت بعد امسال سراسری قبول شد بعد اونو انصراف داد سراسریو شروع کرد

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره میتونین...یکی بچه ها پارسال علوم تحقیقات قبول شد رفت بعد امسال سراسری قبول شد بعد اونو انصراف داد سراسریو شروع کرد

سلام دوست جونم واقعا خسته نباشی انگار شدیدا مشغول درس خوندنی.موفق باشی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه مشغول درس خوندنن...
من نمیدونم هلو چرا یهو غیبش زد...
بچه ها کجا رفتین؟؟؟!!!!حداقل شبا بیاین

آخرین ویرایش:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام دوست جونم واقعا خسته نباشی انگار شدیدا مشغول درس خوندنی.موفق باشی

مرسی شمام سلامت باشی دوست جووونی;)خووو بخونید دیگه شمام چرا همش اینور اونورین...:Dسعی کنید حفظی نخونید مخصوصا تاریخ رو چون شدیدا فراره تجربشو دارم..تا میتونین مفهومی بخونین اگه درک نکردین اینجا بیان کنید دوستان کمک کنند فکر کنم بعد عید اینجا شلوغ شه...یه جور بخونید تا 10 اردیبهشت حداقل یه دوره کرده باشین بعدش رو تست فقط متمرکز شین...از جواباش سوال در بیارید و ج بدین..خیلی تاثیر داره رو مهارت تست زنی

p.yari

عضو جدید
سلام دوست عزیز پس به جمع معمارها خوش اومدین.:gol:
امیدوارم امسال قبول شین.
موفق باشی دوست عزیز
ممنون دوست عزیز شما لطف داری، به سراسری که زیاد امیدی ندارم اما کاش آزاد قبول شم! فکر نمیکردم این قدر تلاشم واسه سراسری بیهوده واقع بشه و اینقدر بد بدم کنکورو!:wallbash:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز شما لطف داری، به سراسری که زیاد امیدی ندارم اما کاش آزاد قبول شم! فکر نمیکردم این قدر تلاشم واسه سراسری بیهوده واقع بشه و اینقدر بد بدم کنکورو!:wallbash:

منم خیلی بد کنکور دادم به نظرم شدیدا سخت بود اما نگران نباش انشاله ازاد با هم قبول میشیم.

karanka

عضو جدید
امروز یه اس ام اس از آزاد اومد که بسته آموزشی داریم و ...
الان یعنی چی تو این هست... سوالا قراره از این تو بیاد آیا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا