هــوا گـــــــرم شــده

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اینجا هوا عالیه،جای شماهام خالیه

مرسی مرسی....شعر گفتین...اینجام مثل اونجاست:)
:w04: خو دیگه گفتی...
آخه من اینجا آب پز شدم از گرما
دلم لک زده واسه یه هوای خنک و بارون....

آخی...از شانس من عید اومده بودم اهواز،اونجام بارون اومد....خیلی جالب بود...اینجا باروون اونجا بارون و....خوب بیا شماال...خوش میگذره:D

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مرسی....شعر گفتین...اینجام مثل اونجاست:)

آخی...از شانس من عید اومده بودم اهواز،اونجام بارون اومد....خیلی جالب بود...اینجا باروون اونجا بارون و....خوب بیا شماال...خوش میگذره:D
من الآن اهواز نیستم
یزدم...
خو درس دارم وگرنه میومدم:cry:

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

eltegha

عضو جدید
هوا هی گرم تر و گرم تر می شه.کولر هم جواب نمیده.اصلنم نمی چسبه.باید زیر باد پنکه یخ در بهشت بخوری که مغزت رو خنک کنه:biggrin:

eshgeasemooni

عضو جدید
اینجا که ماییم هوا گرم شده زیاد.شما کجایین؟هوا چطوره؟:lol:

مشاهده پیوست 152183

سلام اینجای هم که ماهستیم از شهرهای گرم ایران عزیزمونه اینجا هم خیلی گرم مخصوصا این دو سه روز اخیر چه میشه کرد تابستونه دیگه ما که عادت داریم به این گرما:smile::smile:

khalaj_mohsen

عضو جدید
چه تاپیکی... یه جوری اعلام خبر می کنه که هوا گرم شده یه شکلک شیطونم گذاشته بغلش که آدم فکر می کنه نقش اون گنجشک نره رو داره که منتظر بهار و گرم شدن هواست تا ... :redface:

eltegha

عضو جدید
چه تاپیکی... یه جوری اعلام خبر می کنه که هوا گرم شده یه شکلک شیطونم گذاشته بغلش که آدم فکر می کنه نقش اون گنجشک نره رو داره که منتظر بهار و گرم شدن هواست تا ... :redface:

آره زمانی که این تاپیک شروع شد اینجا تازه داشت گرم میشد یه جوری که می چسبه،بعد از اون سرمای استخوان سوز....ولی حالا... خیلـــــــــــــی گــــــرمه دیگه
باید اسمش رو بذاریم :
هوا خیـــلی خیـــلی خیـــلی خیـــلی گرم شده

eltegha

عضو جدید
هــــــوا داغونه،داغون هواست!!... چه جوری ما روزه میریم ولی زنده ایم رو بتید از خدا پرسید♥♥♥
واااااییی گرمه،هلـــــاکـــــــــــ ـــ شدیم:w47::w47::w47::w22:

masoud612

عضو جدید
حتی اینجا هم که شباش خنکی خاصی داره ....امروز واقعا گرم بود......:sweatdrop:

بالا