هزينه پروتز سينه چقدر است؟

sarazamanii

عضو جدید
جراحي پروتز سينه يكي از عمل هاي زيبايي مي باشد كه در هر سني از آن استقبال مي شود و زنان بسياري خواستار انجام اين جراحي هستند تا با انجام اين جراحي فرم زيبايي را در سينه هاي خود ايجاد نمايد، جراحي پروتز سينه بايد توسط يك جراح پلاستيك باتجربه صورت گيرد. هزينه جراحي پروتز سينه يكي از مسائلي مي باشد كه افرادي كه خواهان انجام اين جراحي هستند اطلاعات دقيق در رابطه با آن ندارند در اين مقاله در رابطه با هزينه اين جراحي و انواع پروتز سينه توضيحاتي داده مي شود تاافرادي كه مي خواهند با اين جراحي فرم زيبا و برجسته اي در سنيه هاي خود ايجاد نمايند اطلاعات لازم را دريافت نمايند و با آگاهي كافي تصميم به انجام اين جراحي بگيرند.


در جراحي پروتز سينه با جايگذاري ايمپلنت هايي از جنس خاص يا پروتز هاي سليكوني يا ساليني افزايش سايز سينه و فرم دهي صورت مي گيرد. اين جراحي بايد حتما توسط يك فوق تخصص جراحي پلاستيك صورت گيرد، زيرا جراحي پروتز سينه يك جراحي حساس مي باشد و با دقت بالايي بايد پروتز در جاي مناسب جايگذاري شود.


در هزينه جراحي پروتز سينه عوامل بسياري مانند تخصص جراح، جنس و كيفيت پروتز مورد استفاده و نوع پروتز مورد استفاده تاثير مي گذارد. همچنين هزينه كلينيك و تكنسين بي هوشي در هزينه جراحي پروتز سينه مي تواند تاثير گذار باشد، دكتر شهريار حدادي فوق تخصص جراحي پلاستيك از بهترين برند پروتز و كيفيت بالا استفاده مي نمايند و با انجام اين جراحي فرم و برجستگي زيباي را در بافت سينه ايجاد مي نمايد. دكتر شهريار حدادي تجربه بالايي را در جراحي پروتز سينه دارند در قسمت تلگرام و انستاگرام مي توانيد نمونه كارهاي جراحي پروتز ايشان را مشاهده نماييد.

انواع پروتز سينه


در جراحي پروتز سينه از دو نوع پروتز سيليكوني و ساليني كه با آب و نمك استريل شده پر شده است استفاده مي شود، اما امروزه ديگر از پروتز هايي ساليني استفاده نمي شود و پروتز هاي سليكوني بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد، پروتز سيلكوني در دو نوع گرد و قطرع اشكي است كه با استفاده از پروتز هاي قطره اشكي با ظاهر طبيعي سينه ها برجسته مي شوند.
 

Similar threads

بالا